Suzuki Samurai Acill

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hechar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,336

hechar

Yeni Üye
Oncelikle selamun aleykum herkeze...
Bu araci almak istiyorum fakat pek bilgim yok sadece internetten bulduklarim var ben genellikle asfaltta kullanicam lada niva ve samurai arasinda kaldim 11000 butcem var hangisini onerirsiniz?

Etiketler
Ynt: Suzuki Samurai Acill

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=141350735&rnd=6207 buna bakiyorum

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=186470742&rnd=6967 diger baktigim bu.

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=175220052&rnd=6280 ve son olarak bu fikirlerinizi alabilirmiyim acil...

Merhaba,baktıklarınızdan SJ 413 olanları tercih etmenizi tavsiye edebilirim.
Onların motoru 1.3 litredir ve asfaltta daha başarılı olmaları normaldir.

Niva sürekli dört çekerdir ve asfalt kullanımında yakıtı ile sizi üzebilir.
Ayrıca Niva'nın yıllık vergisi Samurai'ye göre daha yüksektir.

Her iki araçta tek kapı olması nedeniyle üçüncü kişi inip binmeleri zor olmaktadır.
LPG takılırsa ya da varsa,LPG tankı bagajda oldukça fazla yer kaplamaktadır.

Bazı Niva'larda tankın altta yer aldığından bahsedilmektedir.Bu avantajdır.
Zaten Niva nispeten daha geniş ve rahattır diğerine göre.Kolay gelsin.

Tesekkur ederim ttogan :smiley: daha acik bilgieler istiyorum 3 arac arasindan hangisi acaba ?

bütçe çok düşük, bu araçlar offroad yapmış araçlar, en az %20 kadar bakım maliyeti ayırmalısınız derim.

ama illa da bunlardan biri olacaksa, 10,250 lik aracı alırdım.

Tesekkur ederim yorumlariniz icin evet baska fikri olanlar ? Abilerim kardeslerim desteklerinizi bekliyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR