DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
TÜM FORUMU OKUNMUŞ SAYMAK İÇİN

Artık forumda okumamış olduğunuz mesajların bulunduğu bölümlerde "YENİ" ikonu belirmektedir. İkonlar yeni eklendiği için daha önce okumuş olduğunuz mesajları da okunmamış varsayabilir. Bu görüntü kirliliğini temizlemek için aşağıdaki "Tüm Forumu Okunmuş Say" bağlantısına tıklayarak sorunu çözebilirsiniz.
TÜM FORUMU OKUNMUŞ SAY

Volkan Konak ve Karavanı

'MOTOKARAVAN' forumunda insel tarafından 23 Mart 2009 tarihinde açılan konu 14078 kişi tarafından okunmuş, 22 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. insel

insel Zirve

Alınan Beğeni:
    4
    http://www.videopatlat.com/beyaz-show-volkan-konak-in-karavani-videosu/799247fd4/

Etiketler:

2. metin0035

metin0035 Kamp III

Alınan Beğeni:
    1
    Ynt: Volkan Konak ve Karavanı.

Çok ilgimi çekti vede gerçekten gezmeyi ve doğayı sevenleri ortak bir noktada buluşturmayı gerçekleştirecek görüntüler bunlar.TÜRK toplumunun sevdiği bu halk sanatçıları Motokaravancılığı ve doğayı gezmekle onun korunabileceğinide insanlara sevdirir ve inandırır.Ayrıca Ülkemizide güzelleştirerek yeni iş istihdamı sağlayarak her bölgeye ekonomik katkı da bulunur.GELİŞTİRELİM.SEVDİRELİM.

3. orion

orion Alaman Mucizesi Volkswagen T3'ün hastasıyız

Alınan Beğeni:
    2

Değerli arkadaşlar Beyazıt Öztürk'ün bu programının tam da Volkan Konak'ın karavanını gösterdikleri kısmında rastladım. Aslında karavanın bu programda gösteriliyor olmasından daha çok hoşuma giden şey şu idi. Volkan Konak karavanını gösterdi, tanıttı ve hemen ardından "Türkiye'deki karavancılığın sorunları..." diye başlayan bir cümle sarfetti, fakat o sırada esprili olan ortamda laf yarım kaldı ve davamı gelmedi. Çok isterdim o cümlenin sonunun gelmesini. Volkan Konak'ın bu tutumu çok hoşuma gitti aslında. Sarfedilen şöyle bir söz vardı: "Karavan güzeldir, bununla heryerde babanın eviymiş gibi yaşarsın.." Bence çok güzel bir söz :D

4. aslanahmet

aslanahmet Zirve

Alınan Beğeni:
    7

Bence Volkan Konak'a teşekkür mesajı göndermek onu bu konuda çalışmaya teşvik edebilir.

5. insel

insel Zirve

Alınan Beğeni:
    4

Konak kamp karavan dernegi uyesi bu arada. Bu sorunlari icinde hissetigine eminim.

6. bayar28

bayar28 Kamp III

Alınan Beğeni:
    21

Bır sanatcının Karavan sever olması gurur verıcı....

7. ozdener

ozdener Hey gidi günler :)

Alınan Beğeni:
    0

Volkan Bey gibi karavancılığa gönül vermiş başka sanatçılarımız da var. Hatta bir çoğunu kamp yerlerinden vs. biliyorsunuzdur eminim. Bu sanatçıları bir araya getirip herhangi bir TV sohbet/talk show programında konu ile ilgili görüşlerini/deneyimlerini anlatmalarını sağlayabilsek ne güzel olurdu. Böyle bir organizasyonu yapabilir miyiz acaba?

Yeni bir topik açıp hangi sanatçıların kampçılık/karavancılık ile ilgilendiğini araştırıp listelesek sonra da onlarla irtibata geçsek???
    Çok mu uçtum???

Mesela ben hemen bir tanesini söyeleyeyim. Bedia Ener (Yaprak Dökümü'ndeki Neyir Hanım) Aşağı yukarı 20 senedir karavan sahibidir. Böyle bir organizasyonda seve seve yer alır. Kendisi gibi tiyatrocu/oyuncu olan bir çok sanatçı arkadaşı/dostu da var...

Ne dersiniz?

8. Yusuf Aybek

Yusuf Aybek Zirve

Alınan Beğeni:
    4

Arkadaşlar bu sanatcıların hepsinin telefonunu bulabilirim fakat nasıl ikna edip bir program yapabiliriz biraz beyin jimnastiği yapmak lazım.yada nerede.yada Volkan beyle durumu konuşursak kendisi kendi bağlantılarını kullanarak bir program ayarlar bizlerde destek oluruz.

9. kyaz75

kyaz75 Kamp III

Alınan Beğeni:
    2

volkan beyin gezenbilirden haberi var mı? acaba

10. alpino

alpino Kamp III

Alınan Beğeni:
    0

aslında dünya geneline bakıldığında karavancılığa meraklı ve gönül vermiş ülkelerin daha cok soguk iklime sahip kuzey yarım kurede bulunan ve bu yarım kurenin kuzeyinde yogunlasan bir yapıda oldugunu görebiliriz

aslında dünya genelinde zengimliğinde aynı cercevede dagıldığına sahiit olabiliriz yani kısacası karavan gelişimi ile ekonomik ve kulturel gelişim paralel seyretmektedir

aydın sanatcılarımızında bu seyir içinde olamaları ne mutlu bizlere

11. atiladi

atiladi Zirve

Alınan Beğeni:
    30

Volkanın, karavandan sadece vip araç yerine konforlu bir iş aracı olarak faydandığını sanıyorum...

12. alpino

alpino Kamp III

Alınan Beğeni:
    0

size aktılıyorum anacak keske tum sanatcılarımız bu yolu deneseler

13. sisdagili61

sisdagili61 Zirve

Alınan Beğeni:
    4

Merhabalar,
    Volkan Konak'ın karavanı Katral Migros'un olduğu yerde Şimal Bar ve Karayemiş Restoant'ın orda park ediyordu.Sayın Konak karavanını turne ve konserlerde kullanan birisi sürücülüğünü de kendisi yapıyor iyide gezer.Fakat onun karavanı sanırım yabancı plakalı idi acaba yasada değişiklik filanmı oldu.Çünkü sayın Konak ve onun gibi yurttaşlarımızın yasal olmayan şeyleri yapmayacak olduklarına eminim.Heleki sayın Konak muhalif duruşu vede sanatcı kimliği ile zaten göz önünde olan birisi, normal biri olsa dikkat çekmezde göz önünde olanlar için olay farklı gibi, ne dersiniz.
    Kalın sağlıcakla.

14. orsaalabanda

orsaalabanda Zirve

Alınan Beğeni:
    8

Eskiden yabancı bayraklı teknelerde olduğu gibi 6 ayda bir yurt dışına çıkmakla daha doğrusu sadece sınırdan giriş-çıkış yapmakla bu iş çözümleniyordu. Artık 6 ay boyunca yurtdışında olmak gerekiyor diye biliyorum.

15. sisdagili61

sisdagili61 Zirve

Alınan Beğeni:
    4

Avrupada araç plakaları şahıslar adına olduğundan iki kişi bir araci 6 ayda bir kendi aralarında alsat yapıyorlar yani aynı araç iki ayrı plaka oluyor, araç satılsa bile plaka şahıs adına kalıyor daha sonra aldığı araca takılıyor.
    Örnek; Ali 34 ĞĞĞ 0000 nolu plaka sahibi,
    Veli 34 ÜÜÜ 0001 nolu plaka sahibi,
    Araç olarak bir karavan olsun ikiside çok iyi arkadaş ikisininde ayrı ayrı işyerleri var ben, siz veya birbaşkası her ikisinin işyerinin çalışanı 6 ay birinin 6 ay diğerinin Türkiye temsilcisi.
    Burdaki olay şu 6 ayda bir araç diğer şirkete devrediliyor kullanım amacıyla Türkiye'deki temsilciye tahsis ediliyor.
    Yabancı plakalı araç kullananların araçları genelde bu şekilde bu tür araç kullanan okadar çok varki kısa bir süre bende KKTC plakalı bir 4X4 kullandım direksiyon sağda olunca geri sattım.Ha bu arada yapılan iş doğrumu onu bilmem ben arkadaşımın babasının şirketinin tedarikcisi gibiydim.
    Plaka zaten değiştiği için 6 ay yurt dışında kalıyor fakat araç geliyor.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...