15m3 Ducato Aracımın Dönüşümünü Tamamlamak Için Tavsiye Arıyorum

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezmeklazim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,129

gezmeklazim

Yeni Üye
Mesajlar
3
Tepkime Puanı
0
Yer
kadıköy
Merhabalar,
Bir süre önce aldığım ve motokaravana dönüştürmeye başladığım ancak yarım kalan karavanımı tamamlamak için istanbul içinde veya yakınında karavan firması arıyorum. tavsiyelerinizle yol gösterebilirseniz sevinirim
 

Etiketler
İstanbul'da çok vardır sanırım. İstanbul'lu değilim ama.

Burada biraz zor olabilir firma tavsiyesi.

Ekonomik olarak Ufuk Karavan vardı. FMK karavan. Bunları sadece sosyal medyada gördüğüm gitme fırsatı bulamadığım firmalar.
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,478
Mesajlar
1,518,530
Kayıtlı Üye Sayımız
172,132
Kaydolan Son Üyemiz
pasali

SON KONULARGeri
Üst