Antayada Bir Etkinlik Düzenlense Veya Düzenleniyormu Bilmiyorum ?

Su Küçüğün Yol Büyüğün

Arabam hayatımın bir parçasıdır.
Mesajlar
33
Tepkime Puanı
0
Yer
Antalya
merhaba antalyada bir etkinlik düzenlesek veya etkinlik düzenleniyormu nereden takip edeceğimi bilmiyorum mesela cumartesi gidip pazar dönmeli bir etkinlik düzenlenebilir tam çadır zamanı havalar ne sıcak ne soğuk?
 

Etiketler
Ynt: Antayada Bir Etkinlik Düzenlense Veya Düzenleniyormu Bilmiyorum ?

merhaba..ben fethiye off-road clübünden özgür..biz Antalya ya daha yakınız ve antalyaoff-road clubleriyle ortak arkadaşlığımız var..
girdev yaylası(girdev gölü)antalya ya çokkk daha yakın olduğu için genelde kaş ve akdeniz off-road clüpleri face üzerinden bu çevrelere gelmekte..
yılbaşınada bir program var 2000mt batı toroslarda karda teke çevirme göl safari-çamur off road yılbaşı karşılaması 4 ayrı offroad grubu geliyor şimdilik...
facebook sayfamızdan gelişmeleri takip edebilirsin

IMG 8182
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,361
Mesajlar
1,517,058
Kayıtlı Üye Sayımız
172,017
Kaydolan Son Üyemiz
emreoz07

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst