Girdev Camp Fethiye

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan girdevcamp Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,292

girdevcamp

Ana Kamp
Mesajlar
50
Tepkime Puanı
3
Yer
Muğla / Fethiye
Web
www.girdevcamp.com
2015 SEZONUN DA SİZLERİ CAMPIMIZ DA GÖRME ARZUSU İÇİNDEYİZ.
Kampımız; 100 dönüm arazi üzerine kurulmuş olup, bünyesinde 8 oda (4’ü duşlu ve tuvaletli), 3 çadır 4 bungalov, bahçede duş ve tuvaletler, 3 adet sazan göleti, tandır fırını, doğal sebze ve meyve bahçeleri, voleybol sahası, çocuk oyun parkı ile gölde balık tutma, kano ile gezme imkanlarını sunar.
8 yıldır faaliyet göstermiş olduğumuz alternatif outdoor ve araştırma kampımız, eşsiz doğal zenginliği ve kuş gözlemciliği için nadir yerlerden biridir. Girdev Camp olarak, Girdev Yaylası, Girdev Gölü’nün sizler için önemini biliyoruz.
Sizlere; Torosların altın yaylası olarak tabir edilen günümüze kadar bozulmadan kalmış, Girdev Yaylasında bulunan kampımızda, eşsiz doğal zenginliği sayesinde, şehir yaşamından ve yazın kavurucu sıcaklığın dan uzaklaşıp, doğal bir ortamda sükuneti, iç huzuru bulabileceğiniz ve sağlıklı yaşama dair her şeyin bir arada olduğu bir ortam sunuyoruz.
Geleneksel yörük misafirperverliğini, tüm ihtiyaçlarınıza uygun düşünülmüş ve özenle seçilmiş tamamı doğal şartlarda yetiştirdiğimiz sebze ve et çeşitleriyle hazırlanan leziz yemeklerimizden, özel olarak hazırlanmış oğlak çevirmemizden, ördeğimizden ve enfes köy kahvaltımız dan tadacaksınız. Orijinal dört tip köy tavuğu, hindi çeşitlerimizi de tavsiye ediyoruz.
Girdev Camp ‘ da :
• 1800 metre tırmanışla eşsiz doğa zenginliği içerisinde safari, offroad
• Gölde balık avlama ,
• Paraşüt atlama,
Uçuş öğrencilerine 10 ila 200 metreye kadar günde 1 ila 8 uçuş hakkı bulunmaktadır.
• Trekking, turları düzenleyebileceksiniz
Uçansu şelalesi, Yeşil Göl, Baranda Gölü, Eren Dağı sizlere muhteşem bir manzara ile yürüyüş kulvarınızı süsleyecek olan birkaç örnek
• Meditasyon,
Girdev Camp ve essiz doğal ortamı, zihnin bitip tükenmek bilmeyen meşguliyetlerinin ve duygusal çalkantılarının ötesine geçerek, derin huzuru, daha yüksek bir şuur halinde, içsel uyanıklığa ulaştırarak, sizlere doğal bir ortam sunar.
Zihninizi sessizliğe zorlamayı bırakıp kampımızın ruhunda var olan sessizlik ve huzuru sanki nefes gibi içinize çekip arınmış benliğiniz ile hayata bakış açınızı yeniden gözden geçirme fırsatı bulacaksınız.
Bu mutlak sessizlik alanı mutluluğun, yaratıcılığın, sonsuz ve sınırsız olanakların doğduğu yerdir
1800 metre yükseklikte bulunan kampımızda ister Girdev gölünde bulunan 119 kuş türlerinin sesleri içerisinde, ister Abdal Musa Mucizesi ile adlandırılmış Uçansu Şelalesinde derin bir iç huzuru sükuneti kazanacaksınız.
• Fotoğraf,
Her çeşit renk tonlarıyla bezenmiş Girdev Gölü, Akdeniz de kaybolmaya yüz tutmuş onlarca bitki örtüsünü ve 119 farklı kuş türleri ile yaşama dair ne varsa her ‘anı’nı yakalamaya gönül vermiş, kendini ‘an’a adamış siz fotoğraf tutkunlarına ev sahipliği yapar
• Kuş gözlem,
Girdev Gölü Fethiye kuş gözlem rotalarının en muhteşem yollarından biri olup, aynı zaman da kuş türlerinin üreme bölgesi açısından önemli alanlarından biridir. Girdev Gölün de 119 kuş türü kaydedildi. Bu araştırmalar sonucunda Girdev Gölü resmi bir I.B.A olmuştur.
Botanik Turları
3.500’ü endemik yaklaşık 10 bin bitki türü ile olağanüstü bir biyolojik çeşitliliğe sahip. Hemen her mevsimde doğada çok değişik bitki türlerini gözlemlemek mümkün.
Girdev Camp Info:
Adres : Cumhuriyet Mah.
Tütün Cad. 96 Sok. No. 6
FETHİYE / MUĞLA
Tel : 0252 612 21 37
e-mail : info@girdevcamp.com
web : www.girdevcamp.com
https://goo.gl/maps/H1xHU

DSC 0083
 

Etiketler
Girdev Yaylası 2016 yaz başında gitmeyi planladığım, bulduğum bilgileri kaydettiğim bir yerdi. Paylaşımınız faydalı oldu. keşke fotoğraf da ekleseniz.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,361
Mesajlar
1,517,058
Kayıtlı Üye Sayımız
172,017
Kaydolan Son Üyemiz
emreoz07

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst