Güzel Bir Güzergah

Su Küçüğün Yol Büyüğün

Arabam hayatımın bir parçasıdır.
Mesajlar
33
Tepkime Puanı
0
Yer
Antalya
Bu gün aracımla küçük bir tur yaptım termessosa gittim dönüşte ormanın içindeki toprak yollardan aşağı karaman köyü yeni sanayi oradan konyaaltına çıkış yaptım arazi aracı şart değil çok yere yakın olmayan binek bir araçlada gidebilirsiniz güzergahımı haritada çiziyorum kepez varyanttan inmekten daha zevkli olduğu kesin :smiley: birinci resimde kırmızı olarak işaretlediğim yer korkuteli antalya yolu mesire park diye bir yer var korkuteli yönünden gelirken o kavşaktan sağa girince kızmızı çizgi başlıyor.

Adsz


Adsz2
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,366
Mesajlar
1,517,098
Kayıtlı Üye Sayımız
172,021
Kaydolan Son Üyemiz
Hulk6171

SON KONULARGeri
Üst