İzmit'te Kalacak Apart Vs.

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mavimor Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,779

mavimor

Kamp II
Mesajlar
202
Tepkime Puanı
0
Yer
istanbul
İzmit merkez / merkeze yakın bir süre kalabileceğim aylık 500-600 TL civarlarında maliyeti geçmeyecek çalışanlar için apart vs bulabilir miyim? bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.
 

Etiketler
Ynt: İzmit'te Kalacak Apart Vs.

İzmit kira açısından çok uygun bir şehir. Yüzlerce alternatif var ve İstanbul piyasasına göre çok uygun. Ama otelcilik açısından fazla gelişmemiştir. Yeni yeni açılıyor. Kiralık olarak aramanız daha uygun olur diye düşünüyorum.
 

otel için izmit merkezde masal otel var, tam olarak merkezde ve fiyat anlamında uygun bir yer.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,366
Mesajlar
1,517,098
Kayıtlı Üye Sayımız
172,021
Kaydolan Son Üyemiz
Hulk6171

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst