Karadeniz Gezisi (1-15 Ağustos 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Arif Hüküm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 138
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,745

Etiketler

Ynt: Karadeniz Gezisi (1-15 Ağustos 2009)

paylaşım için tşklr cok güzel görseller

Oldukça akıcı gidiyordu araya girip bölmek istemedim.
Yediklerini içtikleriniz sizin oldu, paylaştıklarınız için teşekkürler.
Uzun saçlının orada dayak yemeden çayları bitirebildiyseniz ne mutlu size.
Biz kalkıp hesabı ödeyip gideriz diye düşünürken kendimizi elimizde süpürgelerle masamızın etrafını süpürürken bulmuştuk ;D
Etrafı kirlettiğimiz gerekçesi ile bir fırça bir fırça, kendimi tek ayak üstünde karatahta kenarında duran ilkokul öğrencisi gibi hissetmiştim.

gezınız harıka olmus anlatımınızda cok ıyı resımlerın devamını merakla beklıyoruz arıf abı elınıze saglık

camouflage' Alıntı:
Oldukça akıcı gidiyordu araya girip bölmek istemedim.
Yediklerini içtikleriniz sizin oldu, paylaştıklarınız için teşekkürler.
Uzun saçlının orada dayak yemeden çayları bitirebildiyseniz ne mutlu size.
Biz kalkıp hesabı ödeyip gideriz diye düşünürken kendimizi elimizde süpürgelerle masamızın etrafını süpürürken bulmuştuk ;D
Etrafı kirlettiğimiz gerekçesi ile bir fırça bir fırça, kendimi tek ayak üstünde karatahta kenarında duran ilkokul öğrencisi gibi hissetmiştim.
Uzun saçlının temiz olduğunu biliyordum fakat yöntemin gelenlere temizletmek olduğunu bilmiyordum. :eek:
Ucuz kurtulmuşuz.
Selamlar

çok zevkli bir gezi çoğu insanın isteyipte yapamadığı bir gezi resimler için teşekürler

cihanülker' Alıntı:
çok güzel bir gezi olmuş , hele o ateş masa ve üstündeki yokmu ;) bitirdi beni desem bu saate yalan olmaz tekrar teşekkürler paylaşımınız için
Cihan kardeşim o karenin devamı şöyleydi. ;D

DSC03123

Evet kaldığımız yerden devam.
Hızır amca Ahmet amcanın amcaoğlu.75 yaşında, epey sene önce Adanaya gurbete gitmiş.İşler kurmuş ,yıllarca çalışmış,şimdilerde işleri sayısını yanlış hatırlıyor olabilirim 6 yada 8 çocuğuna devretmiş.Yazları Sırakonaklarda geçiriyo.24 tane torunu var.torunlarına biraz kırgın. Hiç aramıyorlarmış.
[attachment=1]
Sırakonaklar dan Kaçkara çıkma programımız vardı.
Bir katırcı ile akşamdan anlaştık,sabah buluşup yüklerimizi alacaktı.
Sabah buluşma noktasında yoktu,biraz bekledik,acaba yanlış buluşma yerindemiyiz diye etrafta dolandık, epey sonra bizi beklemeden katırına odun yükleyip yaylaya çıktığını öğrendik.Bu arada saatte 13.00 ü geçmişti.O saaten sonrada yola çıkma şansımız kalmadı.Biraz kızgınlıkla,biraz moral bozukluğuyla birazda motivasyon kopukluğuyla Kaçkar programını iptal ettik.
Yolumuz Yusufeli
[attachment=2]
Kampımız Yusufeline 3,4 kilometre kala ,Çoruh kenarında Yeşilbağ camping[attachment=3]

DSC03503

DSC03522

DSC03526

Ertesi gün camping i işleten Mustafa nın oğlu Ali ile raftinge çıkıyoruz.
[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

DSC03603

DSC03627

DSC03702

Geçen senede aynı yerde yapmıştık.Bu sene su 30,40 cm daha yüksek,daha hecanlı geçiyor.
[attachment=1]
Raft tan sonra iki senedir önünden geçip gezemediğimiz Barhal kilisesini görmeye çıkıyoruz.
[attachment=2]
[attachment=3]
O bölgede ensağlam kalmış kilise Barhal.
Çok güzel detaylar var.

DSC03762

DSC03801

DSC03802

DSC03805

DSC03809

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri