Yeni Karavanpark Yatırımları Ne Zaman Gelecek?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 939

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
21,648
Tepkime Puanı
5,428
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,
Son zamanda özellikle çekme karavanların sayıları hızla artarken, özellikle büyükşehirlerdeki karavan park alanlarının hiç artmaması ilginç değil mi?
Şöyle tuvaleti banyosu ısıtmalı olan dört mevsim yaşanabilecek bir kamp alanına ne zaman kavuşabileceğiz? Yok mu bunları yapacak babayiğitler aramızda?
Yoksa böyle bir ihtiyacı sadece ben mi duyuyorum?
 

Etiketler
özellikle
Yücel hocam, yatırımlar durmuyor. Çok fazla açılan, açılacak olan var. Ama tabii talep çok olduğu için fiyatlar uzun süre düşmeş. Istanbul da sürekli yeni yerler açılıyor. Belediyeler kısa süre kalanlar için bir şeyler yapmalı.
 

200 metre bir yerim olsa, Elektriği suyu da olsa. Bir sundurma yapsam karavandan daha yüksek. Özgürce karavanımı çeksem bahçeme kimse karışmasa. Bahçemde çiçeklerim de olsa. Birkaç tane de tavukla bir kümes yapıversem bir kenara... Ahhh Hayaller....
 

200 metre bir yerim olsa, Elektriği suyu da olsa. Bir sundurma yapsam karavandan daha yüksek. Özgürce karavanımı çeksem bahçeme kimse karışmasa. Bahçemde çiçeklerim de olsa. Birkaç tane de tavukla bir kümes yapıversem bir kenara... Ahhh Hayaller....
Köyde bulunur 200 m2 uygun bir yer Yücel bey. O gözle bakının etrafa.
Her şey gönlünüzce, hayal ettiğinizce olsun.
 


Son bir yılda karşılaştığımız kadarı ile haftasonları hem karavanla hem de motokaravanla gezen çok sayıda insanla karşılaştık. Bu insanların hepsi gidecek yeni yerler araştırıyorlar, Ankara çevresinde.
 

İstanbul'da sürekli karavan parklar açılırken halen Ankara'da bir karavan parkı bulunmuyor. Duyduğunuz herhangi bir karavan parkı Ankara'da açılacakmıdır bilgisi olan varmıdır?
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,360
Mesajlar
1,517,012
Kayıtlı Üye Sayımız
172,014
Kaydolan Son Üyemiz
yusufçınar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst