Yerli Karavan Camı Konusu

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan motogezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,061

motogezgin

Kamp II
Mesajlar
450
Tepkime Puanı
19
Arkadaşlar yerli cam da doğuş cam,bayrak kabin ve cam sanayi,karavan camı firması,goldautoglass bu firmalardan cam kullanan varmı.avantaj ve dezavantajları hakkında bilgi verecek.teşekkürler
 

Etiketler


Tatil bitmiş olabilir, konuyu canlandırayım :smiley: yerli cam kullanıp yorum yapabilecek var mıdır?
 
Boş ver bayatladı artık çok dan çözdüm o işleri.bu forum bayağı ölmüş ne yazarsan yaz fark etmiyor.bir ukala takımı var onlar bile yorulmuş.teşekkürler gene de

Madem kendi sorununuzu bir şekilde çözdünüz, sizin durumunuzda olan veya olacak kişilere niye kendi tecrübelerinizi buradan paylaşmadınız?
Bilginizi paylaşarak eleştirdiğiniz insanlardan farkınızı ortaya koymuş olsaydınız keşke
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,366
Mesajlar
1,517,098
Kayıtlı Üye Sayımız
172,021
Kaydolan Son Üyemiz
Hulk6171

SON KONULARGeri
Üst