Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 182,368
Lojmana bir tane No-frost dolap aldım. Uzun zamandır Dometic ile idare ediyordum. Buzluğu olmadığı için bazı şeyleri saklayamıyorduk. Şimdi bu iş de çözülecek inşallah.
 Bir zamanlar bu forumda kendimi yalnız ve kimsesiz hissetmezdim. Ama artık yalnız hissediyorum. Yazdıklarıma kimse cevap vermiyor. Bu çok üzücü. Oysa kampçı dostlarım var diye avunmaya çalışıyorum. Gerçekten kampçı dostlarım da var ama forumdakiler değil. Malesef.
 

Ukala, çok bilmiş, her konuda uzman kişiler yüzünden eski üyeler forumu terk etti. Sorulara net cevaplar alınmaması, uzman kişilerin azalması, Instagram gibi platformların bilgiye ulaşımda daha kolay olması gibi sebepler de buna ek olarak verilebilir. Şahsen pek yorum yapmasam da, yeni konuları okuyup takip ediyordum. Sırf her konuda uzman geçinen şahıslar yüzünden buradan uzaklaştım.

Yıllar önce arazi araçları konusunda bilgi almak için üye olmuştum. GEZENBİLİR stickerı temin edip arabama yapıştırmıştım. Hala var hatta mini camperımda mevcut.

Son zamanlarda karavancılığa dönük konular daha ağır basmaya başladı. Her ikisi de ilgi alanım. Sizler sayesinde çok şey öğrendim. Fakat ilk cümlede de bahsettiğim gibi dostluk barındıran sohbetler yok artık.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,361
Mesajlar
1,517,058
Kayıtlı Üye Sayımız
172,017
Kaydolan Son Üyemiz
emreoz07

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst