Arama sonuçlarınız

1. taiga

4. Bus Buluşması - 13-15 Mayıs Sinekli Yaylası

VW ciler gözünüz aydın... ;) Bu yıl ki Bus buluşması detayları açıklandı... http://www.busbulusmasi.com/?page_id=586

2. taiga

Bursa Çevresindeki Hafta Sonu Kaçış Noktaları...

Arkadaşlar, Bursa çevresinde hafta sonu kaçamakları için nereleri tercih edebiliriz sorusuna yanıt için bu topiği açtım. Hep birlikte bildiğimiz, duyduğumuz yerleri ve deneyimlerimizi yazarak bu kaçış noktalarını çoğaltabiliriz.
  3. taiga

Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu Yeni Yönetim Kadrosu

UKKF nin yeni yönetimi belli olmuş... Umarım önümüzdeki süreçte daha aktif, daha kapsayıcı bir UKKF görürüz... Başarılar yeni yönetime... *** Değerli Dostlar, UKKF 2. Olağan Genel Kurulu 20.03.2011 tarihinde yapılmıştır. Olgunluk içinde ve geniş bir katılımla gerçekleştirilen bir toplantı...

4. taiga

İznik Buluşması

Gittik, döndük yada en azından ben döndüm yarına hazırlıklar için... Ortam güzeldi, dostlarla olmak güzeldi, ateş başı güzeldi, her şey cidden çok güzeldi... Yanılmıyorsam toplamda 10 karavana ulaştık... Ekiptekiler dönünce görselleri yüklerler usul usul... Not: İznikteki bu ortamı bir...
  5. taiga

Yarıyıl tatilinde Datça kaçamağı...

Arkadaşlar, Yarıyıl tatilini fırsat bilip güneye kaçma dürtülerimiz depreşti... Bizim oğlanın ilk hafta okulu devam ettiğinden perşembe akşamı yola çıkabildik... İlk durak Akhisar... Cavid abilerle enfes bir akşam geçirdik... Sohbet inanılmaz tatlıydı... Kendilerine ailecek çok teşekkür...

6. taiga

2010 Kurban Bayramı Gezi Planları - Rotalar...

Arkadaşlar, Kurban bayramı 9 günlük bir tatili beraberinde getiriyor... Sanırım aramızdan bu uzun sürenin en azından bir kısmını karavanıyla değerlendirmek isteyen arkadaşlar çıkacaktır... Bu topikte olası gezi planlarını, rotaları konuşabiliriz...

7. taiga

Karavan Sahibi Olabilmek için Emekliliği Beklemek Zorunda mıyız?

Elbette etkisi var... Ancak bende ki ana dürtü bıkkınlık... Min. 25 senelik araçlara istenen rakamlar 15-25 bin TL arası... (Hymer, Euramobillerden bahsetmiyorum direk T2, T3 yada benzeri panelvan tarzı olanlar) Bu araçları aldığınızda hesapta içinde "aksesuar"da olsa onlarda 25 yıllık veya...
  8. taiga

Bahara Erken Uyananlar İnönü Yaylası Gezi Hazırlığı (İptal Edilmiştir)

Tık tık tık.. Kimse var mı?
  9. taiga

Karavan Edinme Yolunda Bütçesel Eğilimler

Yanlış bir gözlem olabilir benim ki... Ancak gördüğüm şu: Emekli dostların çoğu için karavan bütçesinde, 30 bin TL üzerinden binlerce euro ya yükselen bir skala mevcut... Bu abilerimiz bir haftalıktan üç aya uzanan bir zaman diliminde tek yada iki-üç karavan birlikte binlerce km...

10. taiga

Karavan mı Yelkenli mi?

Arkadaşlar, Koşullarınız yettiğini varsayarak, tatillerde yada emekliliğinizde hangi aracı seçerek kullanmak isterdiniz? Motokaravanla sürekli gezerek yeni yerler mi tanırdınız? Çekme karavanla uzun konaklamalı gezerek daha az ama daha doyurucu geziler mi yapardınız? Yada yelkenli bir tekne...

11. taiga

Yeşiliz Dergisinin Bu Ayki Konusu Bisiklet...

TEMA vakfının dergisi Yeşiliz in bu sayı ana konusu bisiklet... Dergiyi Tansaş ve D&R larda bulabilirsiniz... http://www.yesiliz.net/ ...
  12. taiga

Aktur Kamping; Datça

Datça Akturu beğenmiştim. Oradaki Aktur camping hakkında bilgi verecek arkadaş var mı acaba... 40 taneden fazla karavan ı orada gördüm brandayla kapatılmış, yaz aylarını ve sahiplerini bekleyen...

13. taiga

Evlerinin Önü Boyalı Direk...

Gençler cidden çok keyifli bir iş çıkarmışlar... Harbiden tebrikler... uVslhKq5B4k http://www.youtube.com/watch?v=uVslhKq5B4k
  14. taiga

Kitap Arıyorum. Başar Akşan-"İSTANBUL"

Arkadaşlar, Başar Akşan ın Birharf yayınevinden çıkan "İstanbul" kitabını arıyorum. http://kitapalemi.com/kitapdetay/57518/istanbul.htm Bir çok toptancıya sordum, bulamadım. çoğu yayınevinin elinde olmadığını söylediler. Yayınevine ise ulaşamadım. Kitabı bulabileceğim sahaf vb. yerlerin...

15. taiga

Camper Tavsiyesi?

Özdal bey, Sizin kullandığınız yüksek tavan transporter camper ile örneğin Volt LTye yapılacak bir panelvan-karavan arasında pratik kullanımda ne gibi farklar vardır? Wc-duş gibi ilaveleri dışında aracın boyunun uzaması konforu, kullanışlılığı ne ölçüde artırırken, getireceği sıkıntılar neler...
  16. taiga

Nikon D40 yada Pentax K100D ?

Arkadaşlar, Nikon D40 modeli ile Pentax K100D modeli arasında kararsız kaldım. K100D nin en önemli artısı SR titreşim önlemesi, en azından benim gibi acemilere göre ciddi bir olumluluk... D40 ın ise AF motorunun olmaması bir dezavantaj gibi ancak elimde hiç başka lens olmadığından mesele yok...
  17. taiga

Scooter'da A2 Ehliyet Şartı Kalkıyor

Scooter’da ehliyet şartı kalkıyor 2007 yılıyla birlikte 125cc'lik motosikletler için ehliyet şartı ortadan kalkıyor.23 Aralık 2006 10:13 2007’de devreye girecek düzenleme ile 125 cc hacime kadar motosiklet kullananlarda A2 tipi ehliyet şartı aranmayacak. Sürücüler için B tipi yani otomobil...

18. taiga

İSOFF Gezileri

http://www.isoff.org.tr/content.asp?ctID=45&RecID=426 GEZİLER BAŞLIYOR... İSOFF - İstanbul Off-Road Kulubu kis sezonunu Aralik ayinda 2 guzel geziyle karsiliyor.. İSOFF üyelerinin katılabileceği geziler Sapanca Trophy bölgesi ve Istranca bölgesi güzergahlarına yapılacaktır...
  19. taiga

Yeni Rekor Bugün Kırıldı... Şunu 100 Yapalım... ;)

Bugün En Çok Online: 46. En Çok Online: 46 (Bugün 12:14:38) Bugün en çok online rekoru kırıldı. Herkes için uygun bir zaman seçsek o saatte online olup şu rekoru 100 üstüne çıkarsak? ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON MESAJLAR

SON KONULAR

Geri