Arama sonuçlarınız

1. emreermis

Çadır İçin Yardım

Yukarıda yazdığım cadırı düşünebilirsin ben çok memnunum [emoji268][emoji269][emoji891][emoji256][emoji262][emoji260][emoji255][emoji257][emoji261][emoji271][emoji263][emoji319][emoji266] Sent from my iPhone using Tapatalk

2. emreermis

Çadır İçin Yardım

Husky Bizam Green Light 2 Kisilik Çadır Husky Bizam Green Light 2 Kisilik Çadır Fiyatı - Taksit Seçenekleri Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. emreermis

Karavanımı Yapıyorum/yapmaya Çalışıyorum !

Kolay gelsin Sent from my iPhone using Tapatalk

4. emreermis

1982 Series 3 Swb Adanadan Selamlar Ve Ondan Sonra Yapılanlar

Harika Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. emreermis

Doğadaki Suyun Tehlikeleri

Hayvanlar su içerken suyun içine insanlar için zararlı olabilecek birçok mikroorganizma ve bağırsak paraziti karışır. Bunların birçoğu uzun dönemde oldukça zararlı olabilir. Bazıları ise etkilerini hemen gösterir. Modern insan bu maddelerin çoğuna alışkın olmadığından çok kötü etkilenebilir...

6. emreermis

Su Arıtma

Vahşi doğada suyun saf ve temiz olduğu durumlara pek rastlanmaz. Bu yüzden içilmeden önce mutlaka arıtılarak hastalık taşıyan zararlı mikroorganizmalardan temizlenmeli, içindeki çamur ve diğer kirler süzülmelidir. Batılılar her gördükleri suyun özellikle bir musluktan akıyorsa içme suyu olduğunu...

7. emreermis

İyi Ateş Yakmanın Sırları

İyi bir ateş yakmanın sırrı önce küçük dallarla başlayarak ateşi kademeli olarak büyütmek ve giderek daha büyük odunlar kullanarak ateşi olgunlaştırmaktır. Yakacakların sıralaması kav, çalı çırpı, küçük dallar, büyükçe dallar ve kütükler şeklinde olmalı. Sıradaki kategoriye geçmeden önce ateşin...
  8. emreermis

Kamp Ateşi

Kamp ateşi yakmak bazı durumlarda yaşamsal önem taşır; ateş ısınmanızı ve yemek pişirmenizi ağlar, gerektiğinde moralinizi yükseltir, vahşi hayvanları ve böcekleri uzak tutar, ısınmak için vücudunuzdaki değerli kalorileri harcamanızı engeller, ağza konulmayacak durumdaki yiyecekleri ziyafete...
  9. emreermis

Dağ Kazaları

Bu konuda ilk söylenebilecek şey, dağcılık sporunun hep söylenenin aksine "tehlikeli spor" sınıfında yer almamasıdır. Bu flaş bir giriş olsun veya akılda kalsın veya iç rahatlatsın diye belirtilmiş bir şey değil inanılarak söylenmiş bir sözdür. Gerçektende konu incelendiğinde, dağcılık sporu...

10. emreermis

Yürüyüş, Kampçılık Ve Dağcılık İçin Genel Malzeme Kontrol Listesi

Giyim Malzemeleri Bere Balaklava Şapka Yüz Maskesi Bandana Pantolon Şort Mayo Gömlek Kazak T-Shirt Uzun iç çamaşır (alt ve üst) Rüzgârlık Yağmurluk (alt ve üst) Dolgu malzemeli anorak Yelek Beş parmaklı iç eldiven Orta kat eldiven Dış kat eldiven Dağ ayakkabısı Yürüyüş ayakkabısı Çorap ve...

11. emreermis

Günübirlik Doğa Yürüyüşlerinde Giyim

Doğa sporlarında giyimin temel amacı sporcuyu soğuk, rüzgar ve ıslaklıktan koruyabilmektir. Ancak bu koruma gerçekleştirilirken giyim malzemelerinin bazı temel niteliklere sahip olması şartı aranmalıdır. Bu özellikler Hafif olması ve az yer kaplaması Sıcak tutması Az nemlenmesi ve kolayca...
  12. emreermis

Doğada Yürüyüş Teknikleri

Yürümek çok küçük yaşlardan beri yaptığımız, uzun zamandan beri yürüyor olmanın etkisiyle de özel bir özen ve dikkat göstermediğimiz, artık otomatikleşmiş bir harekettir. Ancak iş doğada yürümeye geldiğinde şehirde alışılmış yürüme tarzımız yetersiz kalacak hatta tehlikeli olacaktır. Dağ...

13. emreermis

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Hoşbulduk Murat bey, en yakın zamanda yaptığım etkinliklerden görsel ve anektodlarımı gezenbilir ailesiyle paylaşmaktan mutluluk duyacağım...
  14. emreermis

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Merhaba arkadaşlar... Ben Emre Ermiş. Zonguldak'lıyım. Doğduğum yer konusunda çok şanşlıyım yeşilin her tonuna sahiplik eden bir şehirde yaşıyorum.. Devrek ilçesinde ikamet ediyorum. Trekking, kampçılık,olta balıkçılığı sevdiğim hobilerim, olmazsa...
  15. emreermis

Serdar Kılıç Programlarını Takip Edenler Varmı? Bu Konu Hakkında Görüşleriniz?

Serdar Kılıç yaptığı prgramlarda bizi eskilere götürüp yaşadığımız hayatı sorgulamaya itiyor... Programlarını yararlı buluyorum. Bu sitedeki tüm sakinlerin izlemesini tavsiye ediyorum.. Gerçekten verdiği bilgiler örnekler yol gösterici..

16. emreermis

Beğendiğimiz Fotoğrafçıların Siteleri

Ynt: Beğendiğimiz Fotoğrafçıların Siteleri www.erdemaydin.com.tr

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli