Arama sonuçlarınız

1. MSVarol

Yeni Hafif Karavanlar Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir ?

Fiyat artışı olmadığını belirtmişsiniz ama genede fiyatını (Türkiye teslimi maliyeti) merak ettim. Umarım hayallerinize en kısa sürede erişirsiniz.

2. MSVarol

Benim Karavanım VW T5 Reimo- Nevzat

Herşey gönlünüzce olsun inşallah.Yeni aracınız için ekleme/değişiklik düşünüyormusunuz?
  3. MSVarol

Seçiminiz çok isabetli olmuş .Bende T5 yüksek tavan kamper yapımı arifesindeyim, panelvan olarak yasalar neleri eklemeye izin veriyor anlamaya çalışıyorum.

4. MSVarol

Nevzat Bey yeni aracınız hayırlı olsun. Artık kaldığınız yerden gezilerinize devam edebilirsiniz :) Sigortada maşallah çok iyiymiş, ruhsatta aracınız ne olarak gözüküyor?
  5. MSVarol

17 Metreküp Psa Grubu Araçları Camper Karavana Dönüştürebilirmiyim.

Sayenizde Temmuz'15 öncesi tarihli ama fotoğrafların olduğu foruma kavuşmuş olduk. Teşekkürler...

6. MSVarol

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

Her ikisinde de lezzet tam. Saygılar bizden

7. MSVarol

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

Son zamanlarda okuduğum en değerli konu bu oldu doğrusu. Yıllardır nedense tam anlayamadığım güç-tork konusunu çözmüş durumdayım :) Başta konu sahibi Sn.Trek71 ve detaylı açıklamalarından dolayı ince999'a teşekkür ederim. Nitelikli bilgiler, kişisel tecrübeler ve mizahi yaklaşım hazan...
  8. MSVarol

N2 Sınıfı Araç N1 Sınıfına Geçebilirmi?

Ynt: N2 Sınıfı Araç N1 Sınıfına Geçebilirmi? @UfukU sizede katkınızdan ötürü teşekkür ederim. Geçen sürede bu konuda düşüncelerimin netleşmemesi ve diğer farklı nedenlerden dolayı araç tercihimi değiştirerek VW Transporter satın aldım.Artık sırada camper dönüşümü var ama bu biraz zaman alacak...
  9. MSVarol

Ynt: N2 Sınıfı Araç N1 Sınıfına Geçebilirmi? @güngör @bilbo Verdiğiniz detaylı cevaplar için teşekkür ederim.Umarım yakın zamanda yapım süreci başlığını açmış olurum.

10. MSVarol

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Mükerrer ...

11. MSVarol

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Hata mesajı verdi ama bu arada mesaj mükerrer oldu..
  12. MSVarol

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhabalar, Adım Sait ve İstanbul'dan yazıyorum.Elli yaşını geçtim ve motokaravan konusunda daha ciddi olarak düşünmeye başladım.Aklımda birçok soru var ve ilgili bölümde cevap arayışı içersindeyim. Esenlikler dilerim...

13. MSVarol

Ynt: N2 Sınıfı Araç N1 Sınıfına Geçebilirmi? Cevabınız için teşekkürler, sorumu şöyle açmak istiyorum, Trafiğe çıkış karavan yapım sürecinden önce olacak bu esnada kg düşeceği için N1 olarak tescil edilebilirmi? Edilmez N2 kalırsa , karavan yapımına onay varmı vede B sürücü belgesi ile...
  14. MSVarol

Merhabalar adım Sait ve bu forumdaki ilk mesajımı İstanbul'dan yazıyorum.Motokaravan projem için N2 sınıfı özel amaçlı kamyon olarak tescil edilmiş (panelvan , arka taraf çift tekerlek)araçla ilgileniyorum.Aracın şu anki ağırlığı 3700 kg (azami izin 4600 kg) ancak soğutucu, depolar ve iç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri