Arama sonuçlarınız

1. vegandetta

510.100.000 Km² Yeni Evimizdeyiz

fırsat ve internet bulup :smiley: siteye giriş yapabildik. ama resim yüklemede sorun var galiba. köpeğimizin durumundan dolayı uzun süredir almanya leipzig'te vagon plazt'tayız. bu pazar burdan ayrılıp avusturya üzerinden veya çek cumhuriyeti üzerinden gezerek kalan 1 ayımızı doldurup...

2. vegandetta

Şimdilik herşey yolunda tecrubesizlikten kaynaklanan ufak şeyler dışında :) asayiş berkemal :)
  3. vegandetta

Tanrılardan ateş çaldım. 2 saatte yatak ancak bukadar oldu:smiley: birazda saçma oldu yüksekliği :) 2 defa daha değişti :)

4. vegandetta

Sonunda gerçek evimizdeyiz... :smiley: ömer hayyamın dediği gibi... nişanlım dünyaya ne çeyiz istersin dedim..? çeyizim senin gamsız yüreğindir dedi..! izmir karşıyakadaki 120 m2 evimizden sonra 510 milyon 100.000 m2 eve taşınmak hayli enteresan bir durum oldu çok çok acil çıkış sonucu bu olsa...
  5. vegandetta

Izmir Defender

okan denen ..... ustaa! namussuz paradan başka birşey düşünmez piposu ve uzun saçı ile tam bir prof havası var. land dısında baska arac yok ilk gırıste tamam adamını buldum dıyorsun kendınce ama serefsızın onde gideni... sakın aldanmayın bu alçak namussuza.... aracı ilk bıraktıktan sonra bir kaç...

6. vegandetta

Çok Çok Acil Genel Yardım

Güzel dilekleriniz için tesekkürler..

7. vegandetta

Çok teşekkürler... ;)
  8. vegandetta

:)
  9. vegandetta

Dünya turu için Ankara'dan yola çıktığımız ilk gün bolu yakınlarında benzin istasyon'unda karşılaştığımız istanbul'a kadar birlikte yolculuk yaptığımız arkadaşımız Mao Mao... Aynı zamanda yola çıkar çıkmaz karşılaştığımız...! ilk gezgin arkadaşımız.. :) bu kararı aldığımız günden itibaren...

10. vegandetta

Tesekkurler...

11. vegandetta

şimdi üstadım öncelikle şunu netleştirmekte fayda var kendi açtığım konudan başka bir konuya atladığım olayını ele alırsak ilk olarak çıkış noktamız konumla ilgili yazdıktan sonra alt tarafa doğa ve tabiat içinde çok önemli olan (hayatta herşey bir biriyle bağlantılıdır) veganizmi anlatan...
  12. vegandetta

buarada 13 kasımda actıgım konu genel olarak çoğu kişiye pek olası bir durum gibi gelmediğinden yardım talebimin gidişatı ortada :tongueout:

13. vegandetta

:) hehehe evet yanılmıyorsunuz bendim :wink: üstadım atladığınız nokta kendi sayfamda kendi konumun içindeyim. bir başkasının konusuna girip olayı absürt bir hale getirme gibi bir durumda yok sanırım ;) çok dağıldığını sanmıyorum kast ettiğiniz 3 tane şarkı ise eğer onun dışında.. ;) schweps...
  14. vegandetta

tesekkurler... veganlık konusunda özelden mesaj attım aklınıza gelebilecek her soruyu sorabilirsiniz bu konuda... bir kişinin vegan olma ihtimali bu gezinin huzur ve mutluluğundan daha büyük bizim için...
  15. vegandetta

çok teşekkürler üstadım...

16. vegandetta

VE BAŞLIYOR SONSUZ YOLCULUKLAR..!
  17. vegandetta

ve sonunda saunamızın cilasınıda attık :D hazır denebilir artık... cumartesi sabah en az 10 yıl dönmemek üzere yollarda olacaz...
  18. vegandetta

Video: https://www.youtube.com/watch?v=sqoNLQxTuz8 öyle dertli dertli bakma gören olmaz Video: https://www.youtube.com/watch?v=PHo5U9Rios0&list=RDGMEMQ1dJ7wXfLlqCjwV0xfSNbAVMPHo5U9Rios0 .... Video: https://www.youtube.com/watch?v=pIWxS6_98t8 BİRAZ MÜZİK ;)

19. vegandetta

teşekkürler . iyi günler yücel bey..
  20. vegandetta

teşekkürler....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız