Arama sonuçlarınız

1. discovery-V8

Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim

Ynt: Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim Bence Fiyatla alakası yok TD5 seçiminin çünkü ucuz değiller ,doğru dürüst bir td5 40 bin tl nin üzerinde. Bu seçimin ana sebebi Aracın alternatifinin olmaması, bu yaşlarda bu donanımda şasili, küçük dizel motorlu, bu prestijde...

2. discovery-V8

Ynt: Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim :D :D kesinlikle.
  3. discovery-V8

Ynt: Son Dönemde Discovery 2 Td5 Alan Arkadaşlardan Geribildirim ;D ;D ;D ;D Çağlar güldürdün beni, bende aldım bir td5, aldığımın ilk haftasonu dooooğru kampa gittim, 2 inch yükseltmiş eski sahibi, başka bir modifikasyon yok , çalışmayan hiç aksamıda yok, 10 gündür bende, daha açıp kaputunu...

4. discovery-V8

Dişli Oranları, Lastik Çapı, Son Hız Hesaplamak İçin Yazılım

Ynt: Dişli Oranları, Lastik Çapı, Son Hız Hesaplamak İçin Yazılım Doğrudur.
  5. discovery-V8

Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg)

Ynt: Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg) Tebrikler.

6. discovery-V8

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme) ilgiyle takip. :)

7. discovery-V8

DISCO-MB 2012 (Gaziantep)

Ynt: DISCO-MB 2012 (Gaziantep) Sağlamlık yaklaşık Dana 44 diye tarif etmişler uzmanları, 230 benzinli motorla 31 lastikle düz yolda kıranda var 38 lastikle hiç kırmayanda. Esas sorun sana gönderdiğim sitede unimog dingili takmaya çalışan G-wagen sahiplerinin yazdıklarından anladığım şu; tüm...
  8. discovery-V8

Ynt: DISCO-MB 2012 (Gaziantep) Göktuğ G olmaz, arazi G den olmazsa dingiller ters dönüyor, Unimogda koktuğumuz şey orada hortlamış, Bu yüzden Dünyada hiç bir proje yokki G dingiliyle yapılmış olsun. ki kendinden kilitli olmasına rağmen kimse kullanmıyor. LR özellikle Disco I fena değildir...
  9. discovery-V8

Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı

Ynt: Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı .

10. discovery-V8

Ynt: DISCO-MB 2012 (Gaziantep) ilgiyle takip.

11. discovery-V8

Büyük Lastik Takmak

Ynt: Büyük Lastik Takmak Aleyküm Selam :D
  12. discovery-V8

Büyük Lastik Takmak

Ynt: Büyük Lastik Takmak Ah keşke :) ama bunu yapacak kişinin elini kirletmesi lazım, ustaya al yap demekle olmaz böyle şeyler. ;)

13. discovery-V8

Büyük Lastik Takmak

Ynt: Büyük Lastik Takmak Geriye kalanın pek önemi yok ama 54 takabilirmiyim in cevabı var orada, Evet takarsın, 6.72:1 oranlı 47-spline Rockwell 2.5-ton dingil Takarsan istediğin lastiği takarsın, birde üzerine öne ve arkaya kilit eklemiş, yetmemiş artikülasyonu maksimum yapmak için öne...
  14. discovery-V8

Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV

Ynt: Kendim İmal Ettim Meraklısına ATV Halil ibrahim bey tebrikler , müthiş olmuş ;) mahsuru yoksa Kullandığınız dingiller hangi araca ait?
  15. discovery-V8

Büyük Lastik Takmak

Ynt: Büyük Lastik Takmak olurda böyle bişey olur. Yapılanlar ve sürücünün deneyimi ; Engine: 502 Chevy ZZ Ram Jet V-8 Transmission: TCI-built TH400 with full manual valvebody Transfer case: Atlas 6.0 Axles, f/r: 47-spline Rockwell 2.5-ton/47-spline Rockwell 2.5-ton Traction aids, f/r...

16. discovery-V8

Büyük Lastik Takmak

Ynt: Büyük Lastik Takmak Dur bakalım merak ettim bu konunun sonu nereye gidecek :)
  17. discovery-V8

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları

18. discovery-V8

Takoser'den Bir Kapalı Kasa 110 Defender Daha

Tebrikler Hakan . Yakından gördüm dün, Fotolardakinden daha güzel olmuş, elinize sağlık.
  19. discovery-V8

Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor http://www.youtube.com/watch?v=L-2dOjDr1zU http://www.youtube.com/watch?v=UgZhMcNXqK4

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri