Arama sonuçlarınız

1. G

50 Bine Kadar 96 Model Üstü Tahoe Sport Arıyorum

Arkadaşlar 99 5 kapı tahoe 5.9 cherokee ve 2003 escalade nin ardından 96 model üstü tahoe sport arayışına girdim çevresinde tavsiye edebileceğiniz bir araç olursa 50 bine kadar bütçe ayırdım 05394514401 den ulaşabilirsiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

2. G

2003 Model Vx100 Arıyorum

arkadaşlar 2011 de çok aramıs ancak istediğim gibi bir araç bulamamıstım,inşallah bu sefer kısmet olur,tanıdık bildik bir araç olursa haber verirseniz sevinirim, sadece haftasonları ailemle gezi amaçlı kullanacagım,mümkünse arazide hırpalanmamış araç istiyorum,lpg takılmamış olmasıda benim için...
  3. G

yeni mtv kanunu hakkında...

arkadaşlar yeni vergilendirme yaşlanan araçtan daha fazla vergi almayı öngörüyor,bu olay bize bayağı dokunacak gibi görünüyor,1600cc ye kadar ve yaşı 15 in üstündeki araçlardan senelik 2000 tl vergi alınacakmış,bizim 4000cc üstündeki araçları varın siz düşünün,bu yeni sistem hakkında bilgisi...

4. G

land cruiser alıyorum yardım lütfen

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-orjinal-lpg-li-tam-dolu-37375679/detay linkini verdiğim araçla anlaştık tanıyan bilen varmıdır,araçta zavolli sıralı sistem lpg mevcut araç gayet diri görünüyor,3 parça boyalı dendi pazartesi bostancıda kontrol ettireceğim,bu km...
  5. G

2000-2001 land cruiser vx100 arıyorum...

arkadaşlar aklınızda bulunsun dağa taşa vurulmamış modeline göre temiz durumda vx100 arıyorum...

6. G

5.9 Cheroke mi Takaslıyorum...

arkadaşlar 72 bin km de olan aracımı chevrolet tahoe,tahoe sport(96 model ve üstü),toyota land cruiser vx100 (99,2000,model),ile takaslayabilirim,bilgilerinize...

7. G

Aşkın Jeepteki Beyaz 5.9 Hakkında

arkadaşlar uzun bir süredir forumdan uzak kaldım,bu arada 99 model tahoe aldım 1 sene kullanıp geçen hafta sattım,şimdide 5.9 da karar kıldım,dün bahsettiğim aracı sahibi vasıtasıyla gördük,kullandık araç servisimin dediğine göre muayyer durumdaymış,kafama takılan araç avk serviste komple...
  8. G

1997-98 - 2000; Hangi Tahoe ?..

arkadaşlar iki araç arasında karar vermem gerekiyor, ikisininde sahipleriyle anlaştım,2000 model ve üstü kasalar çok fazla elektronik içeriyormu? sıralı lpg uygulaması hangi modelde daha başarılı? bu iki model arasında motor farkı varmı hangi modelin motoru daha sağlam,aracı off road amaçlı...
  9. G

1997 Dodge Ram 1500 Pick Up Almak Üzereyim, Yardım...

arkadaşlar siteye yeni üye oldum bahsettiğim aracı almak üzereyim, ancak araç hakkında hiçbir bilgim yok, açıkçası off road amaçlı kullanmayacağım, hafta sonları geziler amaçlı alıyorum, bu aracın artı ve eksileri nelerdir, ikinci eli yok denecek kadar az,parça problemi yaşarmıyım, araçta şu an...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri