Arama sonuçlarınız

1. T

Gürcistan-Ermenistan-Azerbeycan

Ynt: Gürcistan-Ermenistan-Azerbeycan Ermenistanüzerinden azarbeycana geçişyok.ya irana devamoradan yada gürcüye geri çıkıp oradan geçebilirsin.Ermeni vizesini internetten 10-15 usd online zahmetsiz web üzerinden alabilirsin.

2. T

Güney Rusya Vladikavkaz(Alanya) Nalchik (Balkarya) ve Pyatigorsk Gezisi

Ynt: Güney Rusya Vladikavkaz(Alanya) Nalchik (Balkarya) ve Pyatigorsk Gezisi Geziden bir kaç kare
  3. T

Ynt: Güney Rusya Vladikavkaz(Alanya) Nalchik (Balkarya) ve Pyatigorsk Gezisi ben 21 haziranda geçiş yaptım kapıdan sorunsuz.bugün döndüm.kuzey kafkasya çok güzel.dombay özellike cennet.krasnadora kadar gidip geri döndüm.sigorta,harç ve benzeri ile tek kuruş ruşvet ödemedim.rüşvet isteyen oldu...

4. T

Ynt: Güney Rusya Vladikavkaz(Alanya) Nalchik (Balkarya) ve Pyatigorsk Gezisi ellerine sağlık.uzun zamandır bu tür bilgiler bekliyordum. 24-25 haziran gibi bende rusyaya aynı kapıdan motosiklet ile geçeceğim.araç için sigorta yaptırmamışsın anladığım kadarıyla.soran eden olmadımı yollarda...
  5. T

KAFKASYA GEZİSİ Vladikavkaz Grozni Mahackale... Rusya... Tek Başına Otostop

Ynt: KAFKASYA GEZİSİ Vladikavkaz Grozni Mahackale... Rusya... Tek Başına Otostop uyku hapı bu azeri vizesini ne zaman alacaksın.batumda azeri konsolosluğu olduğunu bilmiyordum.tifliste varmış orada veriyorlarmış.bende ay sonunda düşünüyorum almayı.dagestandan dönüşü azarbaycan üzerinden yapmak...

6. T

Planlanan Beyrut Gezisi Hk.

Ynt: Planlanan Beyrut Gezisi Hk. Beyrut için en güzel tarih diyebilirim.gece hayatı için cumartesi akşamına denk getirmeye bak. bbylon ve bekka vadisindeki baalbeke mutlaka git.çıkabilirsen yüksek dağlık yerlere sedirlerin olduğu yerlere çık.oteller çok pahalı.amchidde ucuz bir seçenek...

7. T

Gürcistan-Güney Osetya'dan ve Rusya Kuzey Osetya'ya geçiş

Ynt: Gürcistan-Güney Osetya'dan ve Rusya Kuzey Osetya'ya geçiş bu sene girişimde bulunma planları var bakalım.
  8. T

Ynt: Gürcistan-Güney Osetya'dan ve Rusya Kuzey Osetya'ya geçiş ben oraya giderken yolda italyan ispanyol ve polonyalı motorcular ile tanıştım.rüşvet çok fazla dediler.bende onları ekip yalnız denemedim sınırda fotoğragf çektirip döndük :) kazbegi manastırına çıktık motosiklet ile.Çeçenistan...
  9. T

Ynt: Gürcistan-Güney Osetya'dan ve Rusya Kuzey Osetya'ya geçiş gürcü tarafı bu yaz çektim fotoyu.

10. T

Ynt: Gürcistan-Güney Osetya'dan ve Rusya Kuzey Osetya'ya geçiş [quo gürcistan rusya kapısı te author=ersanayaz link=topic=78999.msg1088393#msg1088393 date=1331195744] uyku hapı çeçenistan gezini tecrübelerinle ve fotoğraflarla anlatırsan sevinirim.gürcü ve rus kapılarının da fotolarını...

11. T

Ynt: Gürcistan-Güney Osetya'dan ve Rusya Kuzey Osetya'ya geçiş nahcivan ve vize maliyetleri hakkında bilgi verebilirmisin.gitmeye değer bir yermi.tşk
  12. T

Ynt: Gürcistan-Güney Osetya'dan ve Rusya Kuzey Osetya'ya geçiş evet ama standarta bağlamışlar.azeri polisleri bu konuda 1 numara imiş.rayicide belirlemişler.her çevirme 5 manat imiş

13. T

Ynt: Gürcistan-Güney Osetya'dan ve Rusya Kuzey Osetya'ya geçiş benim abhazya yada güney osetya planım yok.lernks varz üzerinden vladikavkas ve nalchik tarafına gitmek istiyorum.bu durumda geri dönüş yolu gürcistan üzerinden sorun olmaz diye düşünüyorum.azarbeycan iran üzeri olunca maliyet...
  14. T

Ynt: Gürcistan-Güney Osetya'dan ve Rusya Kuzey Osetya'ya geçiş merhaba özelden telefon bilgileriniz paylaşırsanız çok sevinirim.werkhny lars geçişi hakkında sizin tecrübelerinize çok ihtiyacım var.tşk
  15. T

Ermeniler nasıl insanlar?ermenistan nasıl bir yer?

Ynt: Ermeniler nasıl insanlar?ermenistan nasıl bir yer? başka bir topikte vladikavkaz geçişi ile ilgili mesajını yazarken bu mesajını gördüm.bütçem kısıtlı olduğu veyanımdaki iki italyanı ekmek istemediğimden denemedim.ama bu kapıdan geçiş olmadığını söylüyor herkez.bu yaz kuzey kafkkasya...

16. T

Ynt: Ermeniler nasıl insanlar?ermenistan nasıl bir yer? Elektirk konusunu bilmiyorum biz genelde çadır konaklaması yaptık.bazende otel yerinde hostelde kaldık.bir gece ermeni bağ evinde misafir edildik.ermenistanın tüm elektriğiini ağrıya çok yakın eski termik santral karşılıyor.Yolma,kekleme...
  17. T

Ynt: Ermeniler nasıl insanlar?ermenistan nasıl bir yer? ben vizeyi internetten aldığım için direk kapıya yöneldim.oradaki ofislerle bir diyaloğum olmadı.vergi isteyende olmadı.ama ben motosiklet ile geçtim belki motosiklet muaftır.seneye tekrar gitmeyi düşünüyorum.genel olarak ben...
  18. T

Ynt: Ermeniler nasıl insanlar?ermenistan nasıl bir yer? selam ben bu yaz motosiklet ile gittim.Aslında yaşamlar ıve görüntüleri tıpkı bizim gibi.insan önce seviniyor bu duruma ama diyaloğa gelince pek sıcak bakanına rastlamadım.dağdaki çoban bile 1 milyon mevzsunu açıyor.van ağrı kars.tatvan...

19. T

Beyrut-Sayda-Trablusşam... LÜBNAN

Ynt: Beyrut-Sayda-Trablusşam... LÜBNAN Saydaya gitmeyi bende çok istemiştim ama kontrol noktasından geri çevirdiler.motosikleti bırak öyle geç dediler.motosikletide bırakamadım şehir içinde.ilk fırsatta tekrar gideceğim bende.
  20. T

Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!!

Ynt: Yalnız bir gezgine Suriye, Lübnan, Ürdün için tavsiyeleriniz ?!!! Kiralanabilir ama hiç tavsiye etmem beyrut trafiği çok karmaşık ve trafik inanilmaz yoğun ve kural felan hak getire.çok yoğun.şehiride tam bilmiyorsanız çok zorluk çekersiniz.ben motosiklet ile gitmem rağmen çok ozrlandım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri