Arama sonuçlarınız

1. tarot_12

Hangİ Pradoyu Almaliyim? 3.0 D4d Mİ 4.0 Mi?

Merhabalar; Yakın zamanda Prado almak niyetinde olan Gezenbilir Üyesiyim. Whatsapp grubunuza dahil olup araç hakkında bilgi paylaşımlarınızdan istifade etme düşüncesindeyim. Sizin için bir mahsuru yoksa Whatsapp grubuna dahil edebilirmisiniz. Özelden tlf no.sını iletiyorum.

2. tarot_12

Kraliçeyi Ikna Ettik Kaptık Geldik Klasik 130

Allah sabır ve kolaylik versin, Def aşkı insana neler yaptırıyor SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. tarot_12

Ssangyong Kyron (yeni Araç)

Hayırlı olsun gülel güle kazasız mutlu günlerde kullanın. Güzel ve isabetli bir seçim. Uşakta km.düşük bir araç vardı , umarım size nasip olmuştur.
  4. tarot_12

Kraliçeyi Ikna Ettik Kaptık Geldik Klasik 130

İbrahim Bey merhabalar, Aracı toplama sürecine girmişsiniz, hayırlı olsun ve kolay gelsin. Bir bilgiyi paylaşmak isterim; emniyet kemerleri proshop'ta muayene öncesi eksikliklerin giderilmesi kapsamında takılmıştı, referans olarak almanız yanılgıya sebep olabilir bilgilerinize...

5. tarot_12

Defender Bize Uygun Mu, Deneyelim Ama Nasıl?

Hayırlı olsun, kazasız belasız, sağlık ve esenlik dolu günlerde kullanmanızı dilerim...
  6. tarot_12

87 Defender 110 2.5 İcin Trafik Sigortasi

1992 model 130 M1G Anadolu sigorta 900 TL
  7. tarot_12

300 TDi RN 380 vites kutusu ile 1,41 oranlı arazi vites kutusuna sahip ve otomobil ruhsatlıdır...

300 TDi RN 380 vites kutusu ile 1,41 oranlı arazi vites kutusuna sahip ve otomobil ruhsatlıdır. Muayene 2 yılda bir yapilmaktadır ve 2018 Kasım ayına kadar muayenesi vardır. Koltuklar yenidir. Yatırım yapılabilecek değerli bir araçtır. Ekspedisyon için en çok tercih edilen 130 kasa ve TDİ araç...

8. tarot_12

Merhabalar, ben de bir merakla aldığım bu araç 2 yıldır bende. Çok fazla km.yapmadım. Araç...

Merhabalar, ben de bir merakla aldığım bu araç 2 yıldır bende. Çok fazla km.yapmadım. Araç başında bir miktar pazarlık payı olmakla birlikte 47.500 TL. istiyorum. Aracı Ankara Şaşmaz'da Proshop Hasan Armutçu'ya sorabilirsiniz. Sayılı Land Rover tamircilerindndir kendisi. Orijinal bir Araçtır.

9. tarot_12

Bunu Almak Istiyorum Siz Ustalarıma Sorayım Istedim.

İlginizi çekeceğini düşündüğüm bir araç, 1992 Model 300 TDİ, muayene yeni, Yeni jantlar ve Hankook 235 85 16 RT03 (MT) lastik
  10. tarot_12

Discovery 2 Paslanma

Kullanmayı düşündüğünüz yalıtım malzemesi hakkında marka, fiyat vb. bilgi verebilirmisiniz?

11. tarot_12

87 Defender 110 2.5 İcin Trafik Sigortasi

1992 130 Dizel için 805 TL ödedim.
  12. tarot_12

Defender Kapı Ihtiyacı (dolu, 4 Adet Ön-arka-sağ-sol)

Merhaba; Sahip olduğum 1992 Model Defender 130'un, idamesi zor olan eski tip olan Kapı ve kilit sitemini değiştirmek istiyorum. Bu kapsamda her iki (sağ,sol) ön ve arka kapılara ihtiyaç duymaktayım...
  13. tarot_12

Sayın Ozantan; Defender 130-110 Kaporta aksamı ile ilgili atölye ve fabrika montaj klavuzuna...

Sayın Ozantan; Defender 130-110 Kaporta aksamı ile ilgili atölye ve fabrika montaj klavuzuna ihtiyacım var.Sizde mevcut ise hasanuzuner@hotmail.com adresine göndermeniz mümkün müdür?

14. tarot_12

Alinik Defender 130 / Yaklasan Ihale Bilgileri

Mehmet bey; Ulaşmış bulunuyorsunuz:smiley: Araç bana ait ve yaklaşık iki yıldır bir arkadaşımın çiftliğinde muhafaza altında...
  15. tarot_12

Alinik Defender 130 / Yaklasan Ihale Bilgileri

Mehmet bey; Umarım gönlünüze ve bütçenize uygun bir 130 bulursunuz. Biliyorsunuz mevcut 130'lar genelde 3,5 V8 Benzinli. Ankarada, sahibi tarafından daha önce satışa çıkartılan ancak şu anda ilanda olmayan 1992 model 300 TDİ motora sahip bir 130 var. Bilgilerinize...

16. tarot_12

Kyron Yan Basamakları Sökme Hakkında

Marşpiyel çıtalarını nereden temin ettiniz...
  17. tarot_12

Izmirde Kaporta Boya

Hayırlı olsun... Renk kodu nedir?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto