Arama sonuçlarınız

1. bafralı

Pazar-evci Yaylası-karagöl Çubuk Geçişi 27.10.2013

Sabah 8:00 toplanma ve hareket. Katılım Mıtsubishi -CJ-Frontera-Land-Dodge Yakalaşık 10 saatlik bir parkurun fotoğraflarına sırayla başlayalım.Katılan tüm arkadaşlara teşekkür eder ve saygılar sunarım.

2. bafralı

Kızıcahamam Gezisi

Kızıcahamamda yağmurlu bir gün
  3. bafralı

Bolu - Abant Yılın İlk Gezisi (01 Ocak 2011)

Arkadaşlar 2011 herkese mutlu bir yıl olmasını diliyorum.. son üç yıldır yılın ilk günü bolu etrafında gezinti yapmak artık adet oldu bizlere..bu senede abantı seçtik iyiki seçmişiz muhteşem kar vardı ve havada bayağı soğuktu gündüz -3 derece gördük.saat 10:00 da hareket ile saat 12:00 de...

4. bafralı

Bolu - Mengen Bürnük Göletinde Doğa Yürüyüşü (23 Nisan 2010)

Konuyu buraya taşımam biraz geç oldu ama bu güzellikleri sizlerle paylaşmak istedim. Bürnük göleti Mengen ilçesinin yaklaşık 20 km doğusuna konumlanan doğa harikası bir yürüyüş parkuru ve kamp alanı.Çevresinde çam ağaçları ve birçok ağaç türü mevcut Yürüyüşümüz araçları gölet kenarına...
  5. bafralı

A380 Uçağı Yeni İsmi İçin Yardım

Lufthansa hava yollarının yeni uçağı A380 nin adını vermek istiyoruz bana yardım etmek isterseniz aşağıdaki linkte yazılı alan STAR OF WORLD isimli kutucuktaki 5. Yıldıza tıklamanız yeterli neşeyle kalın paylaşırsanız beni mutlu...

6. bafralı

Defender TD6-7

defender motorları hakkında bilgi istiyorum.. Bugün Ankaradaki yarışta bir defender sahibi arkadaştan hafif sohbet maksatlı bilgi almak istedik malum bizim aile olarak defender tutkumuz hiç tükenmek bilmiyor..sağolsun arkadaş bizle matrakmı geçti yoksa bizmi biraz cahil kaldık bunu öğrenmek...

7. bafralı

Ankara Mahalli Off-Road Şampiyonası 1. Yarışı (14 Mart 2010)

2010 Andoff Mahalli OffRoad Şampiyonası 1. Yarışı 14 Mart 2010 tarihinde Mühye'de yapılacaktır.
  8. bafralı

En Güzel Defender Anketi

Arkadaslar bu ankete defender sahipleri en fotojenik fotograflarindan bir tanesini koyabilir Siradaki numarayi resmin basligina yerlestirir ve oylama yapacak uyeler resim numarasina gore ankete katilacaktir. Anket suresi 30 gundur. Katilimi simdilik 25 ile sinirladim belki yoneticilerimiz daha...
  9. bafralı

6000 Şehit Künyesi

07 kasım 2009 cumartesi havanı güzelliğni gördüğümüzde evde duramayıp soluğu kızıcahamam soğuksu milli parkna attık ve ailecek yaklaşık 8 km yol katettik.Kızılcahamam merkeze geldiğimizde kurumuş bir sedir ağacı ve üstünde binlerce künye (askerlik yapanların rahatlıkla tanıyabileceği )bulunan...

10. bafralı

Virüs Uyarısı

Linkini verdiğm başlığın altında virüs bılaşacağı yazıyor. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=35953.0

11. bafralı

Güdül, Sorgun Yaylası ve Göleti (21 Eylül 2009)

Bayramın ikinci günü Bir gezi planlayalım derken daha önceleri adını duyduğumuz fakat bir türlü gidemediğimiz sorgun göletine gitmeye karar verdik. Sorgun göleti Ankaraya 110 km mesafede ve Kızılcahamam ile güdül arasında güdül'e daha yakın mevkide bulunmaktadır.Otobandan İstanbul istikametine...
  12. bafralı

Fethiye - Katrancı Koyu

Arkadaşlar ben üç yıldır Ağustos ayında Katrancı çadır kampında kamp kurarak 2 veya 3 haftamı geçiriyorum.İnanıyorumki Gezenbilirden buralarda tatilini yapan kişiler vardır ama birbirimizi tanıyamıyoruz.Katrancıda konaklayan arkadaşlarla buradan tanışabilriz.belkide tanışmış olabiliriz. İşte ben

13. bafralı

Samsun - 19 Mayıs Nebiyan Dağı ve Yaylası (8 Temmuz 2009)

Nebiyan Dağı ve Yaylası Samsun'a geldiğinizde görmek isteyeceğiniz yerlerden biri de Nebiyan Dağı'dır. Nebiyan Dağı, 19 Mayıs ilçe merkezine 30 km . uzaklıkta olup, tipik Karadeniz yayla görünümüne sahiptir. Nebiyan Yaylası olarak da anılan alanda yayla turizmi, dağcılık, yürüyüş-tırmanış, foto...
  14. bafralı

Düzce; Güzeldere Şelalesinde Bir Bayram Günü (23 Nisan 2009)

Tüm gezenbilir ailesinin Ulusal Egemenlik Bayramını kutlarım.Artık geleneksel haline getirdiğimiz 23 nisan'a özgü çocuksu yürüyüşlerimizi bu yıl Pürenli yaylası -Güzeldere Şelallesi arasında planladık. Hava şartlarının azizliği ve çocukların durumunu göz önüne alarak rotaların büyük kısmını...
  15. bafralı

Pürenli Yaylası Yardım

Arkadaşlar Nisan ayı ortalarında Pürenli yaylasından Güzeldereye bir yürüyüş planladık fakat burası ile ilgili bilgi ararken bir tur sitesinde Pürenli yaylasının özel koruma altında olduğunu özel bir izinle girildiğini yazmışlar.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı. Yardımlarınızı bekliyorum.

16. bafralı

4x4 İş Makinası

Hamburg'un ana yollarından birinde önümüzde birden böyle bir araç belirdi bir anda Traktör-Kamyon-Tır anlam veremedik çok küheylan bir makina bayağıda seri ancak 3 pozunu yakalayabildim.Sonradan öğrendik bu traktörler 30 tona kadar taşıyabiliyorlarmış.Ordaki bulunma maksatı önceden bataklık olan...
  17. bafralı

Türkiye Off-Road Şampiyonası 2. Ayağı, Ankara - Haymana (15 Mart 2009)

Arkadaşlar erken geldiğim için ilk ben başlayabilirm.Sabah saatlerinde Ankara ve çevresinde yoğun kar nedeniyle çevre yolunda 1 saat mahsur kaldık.Bu nedenle buluşma yerine vardığımda saat 10:00 ve herkes tahmin ediyorum haymanaya varmıştı.Normalde yarış 10:00 başlaması gerekirken rötarlı...
  18. bafralı

Yüksek Hızlı Tren (YHT) ile Ankara - Eskişehir (14 Mart 2009)

YHT YÜKSEK HIZLI TREN Milletimize Hayırlı olsun Hızlı Tren seferlerine başladı.Önceleri bir korku vardı, çünkü geçmişte Pamukovada yaşanan kazadan sonra hızlı tren olayı pek sıcak gelmiyordu.Yeni yapılan Ankara-Eskişehir güzergahının YHT uygun olması ve Almanyada bindiğim Hızlı Trenle...

19. bafralı

Ankara - Güvenç - Sarıbeyli Köyü Arası Doğa Yürüyüşü ( 08 Mart 2009)

Merhaba 8 Mart pazar günü Güveç göletinin güneybatısından devam edip yüksek tepelerden Sarıbeyli köyüne geçiş yaptık.Yaklaşık olarak 11 km.olan yürüyüş mesafemiz hava sıcaklığının 18 derece olması güzel bir gün geçirmemize neden oldu.Ankarada fazla alışık olmadığımız yükseklerdeki kar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri