Arama sonuçlarınız

1. yeryuzuvatandasi

Bosna ,hırvatıstan Ve Karadağ

4 temmuzda Ikı arkadas Saraybosnaya ucup 8 gunluk bır gezı yapacagız. Hırvatısdan ın Dalmacya kıyıları ve Kotor gormek ıstedıgımız yerler arasında. Yalnız saraybosna dan araba kıraladıktan sonra Mostar a oradan Dalmacya kıyılarına gectıkten sonra aynı yol uzerınden karadaga gecmek benı bıraz...

2. yeryuzuvatandasi

Ingiltere grubu

Herkese selam , Bir ayagim Londra da oldugu icin burdan da bu siteyi takip edenleri biraraya getirmenin iyi bi fikir oldugunu dusunuyorum. Lutfen burdan iletisime geciniz. Ayse
  3. yeryuzuvatandasi

10 Günlük Avrupa

Ynt: 10 Günlük Avrupa Oncelikle gecmis olsun. Istanbul'da bisiklet ile dolasmak buyuk cesaret istiyor diye dusunuyorum acikcasi. Siz hangi ulkeleri kapsamak ve ne zaman bunu gerceklestirmek istiyorsunuz oncelikle bunu sormak istiyorum? Araba ile mi yola cikacaksiniz yoksa bisiklet ile mi...

4. yeryuzuvatandasi

Temmuz, Agustos Yurtici gezisi

Ynt: Temmuz, Agustos Yurtici gezisi Vallahi kotu bir niyetim yoktu:))) Saka bir yana o aylarda Turkiye' de olacagim ve eger varsa- ozellikle Karadeniz- yurtici gezilerine katilmak istiyorum. Ama diger bolgelerde olabilir. Yeter ki tarihler uygun olsun. Ayse
  5. yeryuzuvatandasi

Temmuz, Agustos Yurtici gezisi

Herkese merhaba, Temmuz ve Agustos aylari icinde varsa sayet yurtici gezilerinin tarihleri ve nerelere olacagini bilen arkadaslardan yazmalarini rica ediyorum. Simdiden tesekkur ediyorum.

6. yeryuzuvatandasi

Gezenbilir; Niğde - Medetsiz Tırmanış Etkinliği Duyurusu (16 - 17 Temmuz 2011)

Ynt: Gezenbilir; Niğde - Medetsiz Tırmanış Etkinliği Duyurusu (16 - 17 Temmuz 2011) Merhaba, Istanbul'dan katilacaklarin ulasim ile ilgili ortak bir organizasyonu varmi bu etkinlik icin? A.Y

7. yeryuzuvatandasi

Londra'dan Istanbul'a tren ile seyahat

Herkese merhaba, Lonra'dan Turkiye 'ye tren ile gezerek gelmek fikri yillardir kafami mesgul ediyordu. Ustune ustuluk avrupa'da henuz gorme firsati yakalayamadigim ulkeleride gorme istedigim kabarinca neden olmasin diye dusunmeye basladim. Temmuz ayinda gerceklestirmek istedigim bu geziye...
  8. yeryuzuvatandasi

Temmuz'da 15 Gün AVRUPA turu - tatil arkadaşı arıyorum..

Ynt: Temmuz'da 15 Gün AVRUPA turu - tatil arkadaşı arıyorum.. Sevgili Elif , Daha once de soylemisdim. Bende hirvastisdan, macaristan, bosna-hersek gibi ulkeleri gezmek istiyorum. Sanirim sizde balkan ulkeleri istiyorsunuz. Lutfen bana feluca@hotmail.co.uk adresinden ulasip biraz daha detayli...
  9. yeryuzuvatandasi

Karadeniz Etrafında Dönme Planı

Ynt: Karadeniz Etrafında Dönme Planı Acikcasi beni utantirdiniz. Oyle gorunuyor ki benim size sormam gerek buralarda nerelerin gorulmesi gerektigini:)) Inanin soyledikleriniz bircogunu ilk kez duyuyorum. Simdi bende meraklandim tekrar. En son Edinburgh a gitmisdim iki yil once. Agustos...

10. yeryuzuvatandasi

Ynt: Karadeniz Etrafında Dönme Planı Ne yapmak gerekiyor boyle bir gezi yi gerceklestirmek icin. Bu sitede yeni sayilirim ve grup gezilerine henuz katilma sansim olmadi. Bu gezi anladigim kadariyla daha once yapilmis. Ne olur bu geziye katilan arkadaslardan birisi bize bir yol gostersin. Ben...

11. yeryuzuvatandasi

Ynt: Karadeniz Etrafında Dönme Planı Nasil bir tatil dusunuyorsunuz? Yada cok mu erken bunu sormak icin? Neyse ben burdayim elimden geldigince sorularina yanit vermeye calisirim. AY
  12. yeryuzuvatandasi

Ynt: Karadeniz Etrafında Dönme Planı Mesajin icin tesekkur ederim. Ne demek istedigimi cok iyi anlamis ve cok guzel ifade etmissin, agzina saglik. Aysecik Y. Herkese Not: Su an itibariyla Londra merkezli yasadigim icin bu ulke ile ilgili gezi planlari yapanlarla bildiklerimi paylasabilirim.

13. yeryuzuvatandasi

Ynt: Karadeniz Etrafında Dönme Planı Sevgili Omer Faruk ve bu mesaji okuyan herkes, Oncelikle sunu belirtmek istiyorum. Bazi insanlar "ciddi insanlarla , durust insanlarla gezilere katilmak istiyorum diyor ( clementine sanirim) burdan bunlari secmek zor oluyor diyor" Simdi ben cok durustum ...
  14. yeryuzuvatandasi

Ynt: Temmuz'da 15 Gün AVRUPA turu - tatil arkadaşı arıyorum.. Sevgili clamentina, Ben simdi yada onumuzdeki ay gidelim demek istemedim. Mayisdan sonra diye dusunuyorum acikcasi.
  15. yeryuzuvatandasi

Ynt: Karadeniz Etrafında Dönme Planı Sevgili Kadir(Kaya75) Gecen yaz uye oldugum bu site kadar kullanimi zor ve karisik bir site henuz gormedim.( sikayet eder gibi olmasin !!!) Bu nedenle cok nadir giriyorum korkudan ve gordugun gibi 2008 deki bu kardeniz gezisini sanki yakinda yapilacakmis...

16. yeryuzuvatandasi

Ynt: Karadeniz Etrafında Dönme Planı Bu kadar konusulan bir gezi plani var ortada ama ne zaman yapilacagindan hic kimse bahsetmiyor???
  17. yeryuzuvatandasi

Ynt: Temmuz'da 15 Gün AVRUPA turu - tatil arkadaşı arıyorum.. Merhabalar, Buna ne dersiniz. Hirvatistan, Macaristan ve Bosna- Hersek. Bu ulkeler de suan konaklama ve yeme-icme diger avrupa ulkelerine gore daha uygun ve bizim cografyamizla ortak yonleri var-tarihsel ve mimari acidan. Gecen...
  18. yeryuzuvatandasi

2010 Kurban Bayramı'nda İtalya Turu için Bayan Arkadaş Arıyorum

Ynt: 2010 Kurban Bayramı'nda İtalya Turu için Bayan Arkadaş Arıyorum Size siddetle Florensa yi gormenizi tavsiye ederim. Ayrica hazir oralara kadar gitmisken Pisa sehrini ve tabiki Pisa Kulesinide( mimarlik harikasimi dersiniz yoksa yok be adam dupeduz hata yapmis kule de yavulmus mu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri