Arama sonuçlarınız

1. D

Cherokee 2.8 Crd Limited

Bende öyle düşünüyorum valla kayıtlı adam bide bf goodrich lastik yükseltme kiti takmış 30000 e yakın masraf etmiş banada mantıklı geliyor 100 bin TL diyor fiyatlar çok uçmuş ya

2. D

Satilik Cherokee Lİmİted 3.7 4x4 Jeep Otomobİl Otomatİk

Kesinlikle😀😀 Az kaldı araba almaktan vazgecicem böyle bir piyasa görmedim fiyatlar sapıttı artik
  3. D

Jeep Liberty Karda Arazi Modlarının Denenmesi

Merhaba merak ettiğim yakıt tüketimi fazla olsada mesela şehirler arası 300 full time 4*4 sürekli kullanılabiliyor mu bunda bir sakınca varmı(eşim kışında şehirler arası yol yapacak onun için güvenli olması açısından soruyorum) teşekkürler

4. D

Cherokee 2.8 Crd Limited

Merhaba bende kj almayı düşünüyorum 2.8 veya 3.7 farketmez aslında benzinli daha az sorun çıkarır diye düşünüyorum ama onlarda yıllarca LPG de kullanıldığı için motor ne durumda bilemiyorum araç satmayı düşünen bildiği bir araç olan haber verirse sevinirim piyasada doğru düzgün araç bulamadım...
  5. D

Satilik Cherokee Lİmİted 3.7 4x4 Jeep Otomobİl Otomatİk

Merhaba konuyu hortlaticam ama bu araclardan birtanesi malum site sayesinde önüme düştü.bu araçları askeriyeden çıkaran Hamza beyin doktor komşusuna sattığı bir araca talip oldum araç 2004 139000 km sahibi 130000 de 1.5 yıl önce yani bu araçlar çıkarılırken almış LPG alınca taktırmış 1.5 yılda...

6. D

Pathfinder Kullanıcıları

Merhabalar benimde kafamda hem karavan cekicek hem araziye çıkabilecek bir araç bakmaktayim ve pantfinder yada vitara düşünüyorum. Atsiz53 hocam siz aracı alabildiniz mi görüşleriniz nasıldır gönlümde r51 var ama bütçeyi zorluyor özellikle şu dönem ve km per çok fazla ondan r50 olabilir diyorum...

7. D

Salda Gölü Kamp Yeri Hayal Kırıklığı...

Merhaba bende salda golü kamp planım vardı ama bu yazıdan sonra da vazgeçtim çünkü bu şekilde yorum çok gördüm güvenlik yok içen sapitan hatta fuhuş bile duydum böyle güzel biyere yazık ediyorlar artık sadece geçerken görülecek biyer olarak düşünüyorum kampa uygun değil bence
  8. D

Salda Gölüne Gidiyoruz.....

Merhaba şuan eşim ve 3 yaşımda oğlumla salda Gölune gitmeyi planlıyorum ancak tarih olarak bayram tatili 25-27 haziran arası ancak hem çok merak Edip gitmek istiyorum hemde biraz bayram olması çok kalabalık olması düşündürüyor okuduğum yorumlarda çok güzel ama tabiricaizse içen bağıran eden...
  9. D

Salda Yolculuğumuz Salihli Den Başladı

Merhaba çok güzel bı gezi olmuş ve böyle biyeri daha önce bilmedigim için çok üzüldüm ve hemen kamp kararı aldım birkaç sorum olacak ben eşim ve oğlumla gitmeyi düşünüyorum da haziran sonu gibi hava nasıldır geceleri birde kamp alanı varmı güvenlik falan nasildir yoksa direk herkese açık plaja...

10. D

Forester Hakkında...

Ynt: Forester Hakkında... merhaba sakyuz arkadaşım ben o motoru eline almış diye bahsettiğin arkadaşım aracımda sorun tamamiyle usta hatası yüzünden olan bişey gayet bakımları zamanında yapılmış kayıtarı oan aracımda 7000 km triger kayısı koptuğu için cinnah yokuşunda kaldım yanı böyle bir...

11. D

Subaru Motor Arızası Yardım????

Ynt: Subaru Motor Arızası Yardım???? o noktada bende kaygılandım ama subaru servisinden usta basındaydı cekilirken o bagladı zaten aracı
  12. D

Ynt: Subaru Motor Arızası Yardım???? yanlış anlasıldı galiba ben trafikde oldukca sakın kullanan birisiyim hız meraklısı olarak algınamasın.ama arac benim kullandıgım araclara gore oldukca stabil ve guvenli.ayrıca arac asık olmak sizin yorumuz ama ben gercekten cok seviyorum ve subaruya kim...

13. D

merhaba arkadaslar 15 gun once cok severek ve 1-2 yıldır isteyerek 2004 subaru forester xt benzinli aldım.gercekten araba degil bir makine.hiç bu kadar stabil bir arac gormemiştim.virajda banamısın demiyor.gaza dokunman yetiyor. ama gelgelelim dun cinnah yokusunu(ankarayı bilenler bilir uzun...
  14. D

Forester Hakkında...

Ynt: Forester Hakkında... cok teşekkürler bu konudaki tereddütümgecti cunku direkler hala sağlam gorunuyor
  15. D

Forester Hakkında...

Ynt: Forester Hakkında... takla tstleri nasıl acaba ben cok aradım bulamadı ama on ve yan carpısma testleri hiç fena degil

16. D

Forester Hakkında...

Ynt: Forester Hakkında... Subaru benim hep aklımın bir yerinde vardı bigun alacam diyordum tabiki benimde hevesim cogu kişi gibi impreza wrx ti ama suan ailem buyumeye başladı ve buyuk bagajlı bir araç dusunmeye başladım tabi o rusların videoları kimi cezbetmezki nerdeyse hepsini izledim.ve...
  17. D

Forester Hakkında...

Ynt: Forester Hakkında... ilk aracın fiyatı banada dusuk geldi bide cadde kaza degisen hakkında pek bir sey yazmıyor nete kasko ve sigorta makulmus bence de
  18. D

Forester Hakkında...

Ynt: Forester Hakkında... yıllık vergisi nedir bu araçların 4*4 olması ve 2.0 olması nedenli yuksekmidir bide sizinki kaskolumu kasko konusunda bilginiz varmı acaba

19. D

Forester Hakkında...

Ynt: Forester Hakkında... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-subaru-yetkili-servis-caddemotorsdan-2004-fiyatina-2006-forester-127278681/detay#...
  20. D

Forester Hakkında...

Ynt: Forester Hakkında... ya aslında ben de tam bu düşüncedeyim biraz daha pahalı olsun ama doğru duzgun bakımlı olsun yetkili servisden olsun istiyorum.en azından bir sorun olsa karsında birini bulursun.bide farklı bir marka Subaru sonucda herkez anlamıyor.cakalı cok bakımı nerde yaptırdı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri