Buda benim Tosun :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adarenyapi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,538

adarenyapi

54 ZF 780
Yer
Sakarya
Bende yeni yeni başladım oynamaya :smiley:

IMG 20120314 00048

IMG 20120316 00050

IMG 20120316 00051

Etiketler
Ynt: Buda benim Tosun :smiley:

- Farlar beyaz renk xenon,
- Sis farları beyaz renk ledli,
- Tepe sisleri sarı renk ( beyaz renkte sis farı olmasının esprisi yok kanısındayım :smiley: )
- İçerideki oynama ise tamamen uğraştırmıştır bizi, kes tamir et vs, yol bilgisayarını iptal etmek istemediğimden bayağı bir çabaladık.)
- Lastiklerimiz 265x65xr17 bridgestone m+s dualer modeli sanırım, iki gün oldu takalı yakıt sarfiyatına bakacaz.

Hayırlı olsun. In dash montajı ve orjinal ekranı aşağı almanız ilgimi çekti. üstteki multimedia -gps neyse markası ve modeli nedir? Mitsubishi multi communication system (MMCS) mi?
Bi yerde okumustum simdi hatırlayamıyorum. MMSC olursa aşagı aldığınız ekrandaki bilgileri okuyabiliyor diye

discover' Alıntı:
Hayırlı olsun. In dash montajı ve orjinal ekranı aşağı almanız ilgimi çekti. üstteki multimedia -gps neyse markası ve modeli nedir? Mitsubishi multi communication system (MMCS) mi?
Bi yerde okumustum simdi hatırlayamıyorum. MMSC olursa aşagı aldığınız ekrandaki bilgileri okuyabiliyor diye

Öncelikle yeniden merhaba ve tüm iyi dilekleriniz için tesekkür ederim arkadaslar..
Bizim konsollar ile 2012 araçların konsolları farklı o yuzden öncelikle servisten 190 TL karşılığında yeni konsoldan aldım ve bizim yol bilgisayarının ölçülerinde orayı kesip sabitleme yaptırdım.. Hemen akabinde NaviGO adlı TV-GPS-DVD-Bluetoothlu cihazı geri vites kamerası ile birlikte 1200 TL ye alıp montajını yaptırdım.. Suan sorunsuz olarak çalışıyor ama, Double ın üstündeki konsoluda kaplama yaptıracam sanırım çünkü çercevenin arkasındaki bosluk beni rahatsız ediyor. Totalde 1.500,00 TL ye çözmüş oldum..

Öncelikle merhaba..Yukarıdaki sis farları için tavana iki vida attırıp yapıştırma işlemini uygulamak zorunda kaldım çünkü hızlı kullanımda aracın üstündeki paçanın rüzgarın ve sürtünmenin etkisi ile araçtan kurtulmasını engellemek için, 150 - 170 arası giderken bir sıkıntı yaratmadı bana şuana kadar...Ama elektrik tesisatı için anten çıkışını iptal etmek zorunda kaldım..Kolay gelsin..

Aracınız hayırlı olsun.
Tepe sisleri çok tatlı olmuş, marka/model bilgisi var mı?
Güle güle kullanın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR