Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarergun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 63
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,793
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011)

menderessereflisan' Alıntı:
Arkadaşlar mesai arkadaşım, "biz o yoldan 3 yıl önce BMC ile balık taşıyorduk" diyor. Yaşar hocam artık "hard off road" parkurlar seçelim. yolda kalalım, batalım gerekirse devrilelim. ;)

O kadar da değil ya

o yol eğer bıçakla düzeltilip asfalt yapılmadıysa biraz zor

gidince göreceğiz

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011)

yasarergun' Alıntı:
O kadar da değil ya

o yol eğer bıçakla düzeltilip asfalt yapılmadıysa biraz zor

gidince göreceğiz
yaşar hocam 1975 yılında bmc ile biz bükünsuyu denilen yerden odun indirirdik acı ama gerçek olaylar yaşadık bizim taşıma fiyatını yüksek bulan antakyanın odun tüccarları kendileri antakyadan kamyon göndermişlerdi biri hariç hepsi boş döndüler biz buradan yüklü araba indiremeyiz dediler bir tane kalan kamyonuda ustam bana indirtmişti şimdi aynı olayı tatlısu off roadcusu antekeliler yine yaşatacak haberin olsun demedi deme hocam

iki yerde yolu şelale kesiyor birincisi solun solunda tek şelale ikincisi de solda 15 taneden fazla şelale birleşip yolu geçiyor diğer yerler sürekli viraj

normal şartlarda aklı olan kamyonunu oraya vurmaz

yasarergun' Alıntı:
iki yerde yolu şelale kesiyor birincisi solun solunda tek şelale ikincisi de solda 15 taneden fazla şelale birleşip yolu geçiyor diğer yerler sürekli viraj

hocam ben kamyonu kullanıyorum mal sahibi yanda sincandan sonra kızılkaya virajları var araba üç manevrada dönüyor rampanın dibinde adamı indirdim takoz niyetine açık olan arka kapaga iyi bir odun koydum virajda manevra yaparken tetikte ol bu odunu dursam dahi tekerin arkasına koy dedim sağ selim rampaları çıktık adam sarı benizli olmuştu acı hatıram sarısekiden şoför inayet abiyi o virajlarda kaybettik allah rahmet eylesin

yasarergun' Alıntı:

hocam senin bahsettiğin şelaleler benim bahsettiğim bükünsuyu,seydihanın daha kuzeydoğusuna denk geliyor sanırım zaten bu sizin bahsettiğiniz yollar yeni ,70 li yıllarda yol sincandan çıkar bükünsuyu,hacılaryurdunda biterdi bizim ordan kaledibinden,yonsul sonra küllü denen yerdeki yolla birleşmesine az kalmıştı ama bağlanmadı kaldı

Yaşar hocam güzergahı harita üzerinde işartleyim dedim ama olmadı. dağda uydudan da olsa yolumu kaybettim.
Ama güzel gezi olacak. tam taçhizatla hazırım.
Canon 450D fotoğraf makinası
Tripod
ve ben ;D

Thunder one' Alıntı:
Yaşar hocam güzergahı harita üzerinde işartleyim dedim ama olmadı. dağda uydudan da olsa yolumu kaybettim.
Ama güzel gezi olacak. tam taçhizatla hazırım.
Canon 450D fotoğraf makinası
Tripod
ve ben ;D

Fotoğrafçı hazırsa sorun yok
benim makina tamire gitti gelirse iki makina oluruz

Hocam yedekli alırım. gerekirse 2 makinadan çekeriz. ;D

küçük ağa' Alıntı:
yaşar hocam 1975 yılında bmc ile biz bükünsuyu denilen yerden odun indirirdik acı ama gerçek olaylar yaşadık bizim taşıma fiyatını yüksek bulan antakyanın odun tüccarları kendileri antakyadan kamyon göndermişlerdi biri hariç hepsi boş döndüler biz buradan yüklü araba indiremeyiz dediler bir tane kalan kamyonuda ustam bana indirtmişti şimdi aynı olayı tatlısu off roadcusu antekeliler yine yaşatacak haberin olsun demedi deme hocam

Bu tanımlamayı hakedecek ne yaptık ki biz?

merhaba arkadaşlar
acaba b geziye İskenderundan katılacak olan var mı? tabi aynı zamanda arabasında boş yer olan da var mı? bu geziye ben de katılmak istiyorum ama offroad aracım olmadığı için kendi aracımla gelemiyorum. o nedenle yanına co-pilot arayan arkadaş varsa bende katılabilirim.

Yaşar hocam,

Ekibin diğer gediklilerinden hiç haber yok,
Bizim bilmediğimiz bir şey mi var?
Acaba süpriz mi yapacak arkadaşlar.

Sabah HEPİNİZLE görüşmek dileğiyle,

Erkin

Yaşar hocam,

Toplanma yeri topboğazı OK!
Noktasal olarak bir yer var mı? Benzinlik v.b. gibi!

erkingedik' Alıntı:
Yaşar hocam,

Ekibin diğer gediklilerinden hiç haber yok,
Bizim bilmediğimiz bir şey mi var?
Acaba süpriz mi yapacak arkadaşlar.

Sabah HEPİNİZLE görüşmek dileğiyle,

Erkin

Erhan Bey'in ve Erdinç Bey'in misafirleri var. Kenan Bey Maraş'a kar görmeye gidecek biz de kısmetse yukarıda kar görürüz

maliarslan' Alıntı:
merhaba arkadaşlar
acaba b geziye İskenderundan katılacak olan var mı? tabi aynı zamanda arabasında boş yer olan da var mı? bu geziye ben de katılmak istiyorum ama offroad aracım olmadığı için kendi aracımla gelemiyorum. o nedenle yanına co-pilot arayan arkadaş varsa bende katılabilirim.

antakyadan geleceğim tek kişiyim sizi alabilirim ama topboğazına gelmelisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri