Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarergun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 63
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,798
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011)

Yaşar hocam,

Mesaj alaındı,

Artık bir yerlerde kalırsak Sedat bey bizi çeker:smiley:)

Etiketler

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011)

ksd' Alıntı:
Bu tanımlamayı hakedecek ne yaptık ki biz?
listede yazılı arabaları az gördüm tahrik etmek için yazdım ama hiç etkisi olmadı doktorum

maliarslan' Alıntı:
merhaba arkadaşlar
acaba b geziye İskenderundan katılacak olan var mı? tabi aynı zamanda arabasında boş yer olan da var mı? bu geziye ben de katılmak istiyorum ama offroad aracım olmadığı için kendi aracımla gelemiyorum. o nedenle yanına co-pilot arayan arkadaş varsa bende katılabilirim.
hoş geldin mali sabah seni nerden alalım

küçük ağa' Alıntı:
listede yazılı arabaları az gördüm tahrik etmek için yazdım ama hiç etkisi olmadı doktorum

Sedat Bey tek araç olmadıktan sonra iki ve üstü rakamlar yeterlidir (ben 2 sene tek gezdim cesaretten değil kimse yoktu). Ayrıca ekip üst üste iyi kalabalık etkinlik yaptı.

Sedat bey,

Ne yapalım bize de daha çok çay kalır:smiley:

yasarergun' Alıntı:
Sedat Bey tek araç olmadıktan sonra iki ve üstü rakamlar yeterlidir (ben 2 sene tek gezdim cesaretten değil kimse yoktu). Ayrıca ekip üst üste iyi kalabalık etkinlik yaptı.
hocam erdinç,kenan bey ve diğer arkadaşlar geziye renk katıyor ve çok zevkli oluyordu ama her türlü tahriğe rağmen dolmuşa binen olmadı

erkingedik' Alıntı:
Sedat bey,

Ne yapalım bize de daha çok çay kalır:smiley:
büyük semaveri götürecektim ama gerek kalmadı ufak semaver iki tane olursa idare eder bizi kimde varsa bir tane semaver getirsin

Ben daha alamadım,

Bir dahaki tura söz benimkini ateşe verelim

maliarslan' Alıntı:
küçük ağa' Alıntı:
listede adımız yazılı kimse gelmese tek başıma giderim
[/quote

bir co-pilot olarak pilot aramaktayım... ;D
sabah seni nereden alalım benim araba dolu ancak topboğazına kadar benim arabayla geleceksin orda yaşar hocamın arabası veya başkasıda olabilir farketmez temiz kıyafet olmasın iş elbisesi ama kalın giyin bir tana ince belli çay bardağı al

küçük ağa' Alıntı:
sabah seni nereden alalım benim araba dolu ancak topboğazına kadar benim arabayla geleceksin orda yaşar hocamın arabası veya başkasıda olabilir farketmez temiz kıyafet olmasın iş elbisesi ama kalın giyin bir tana ince belli çay bardağı al

tamamdır Sedat abi, yarın görüşürüz. bu iyi oldu inşallah bir aksilik olmaz.

yasarergun' Alıntı:
antakyadan geleceğim tek kişiyim sizi alabilirim ama topboğazına gelmelisiniz

iyi geceler Yaşar hocam,
Sedat abi ile konuştuk Topboğazı'na kadar beraber gelecez sonrasında sizin aracınıza co-pilot olarak gelebilirim tabi teklifiniz hala geçerli ise.

küçük ağa' Alıntı:

Sedat abi, işim olmasa zevkle gelirdim. Lafına alınmadım, tahrik te olmadım, bir kusur mu işledik acep diye merak ettim sadece..

ksd' Alıntı:
Sedat abi, işim olmasa zevkle gelirdim. Lafına alınmadım, tahrik te olmadım, bir kusur mu işledik acep diye merak ettim sadece..
doktor erdinç ve sizler geziye ayrı renk katıyorsunuz ses çıkmayınca bir taktik uygulayayım dedim ama senden başka ilgilenende olmadı maraşa gidiyormuşsun ALLAH yol açıklığı versin

maliarslan' Alıntı:
iyi geceler Yaşar hocam,
Sedat abi ile konuştuk Topboğazı'na kadar beraber gelecez sonrasında sizin aracınıza co-pilot olarak gelebilirim tabi teklifiniz hala geçerli ise.

sabah benim arabayla devam ederiz kalın giyinin ayağınıza mümkün olduğunca yüksek bileklikli bir spor ayakkabı giyin ama ayakkabı yeni olmasın
yiyeceğiniz kadar sucuk ve ekmek alın başka bir şey gerekmiyor şimdilik.

Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezi Duyurusu (30 Ocak 201

Bu etkinliğe ait görsellere ve anekdotlara;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=69266.0

link üzerinden ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

İyi Seyirler;

Bu arada hafta sonları yapacağınız etkinlikleri için duyurularınızı;

Etkinlikler - Off Road Konu başlığı altında Yeni Konu açarak yapmalısınız.

Ziyaret etmeniz gereken link;
http://www.gezenbilir.com/index.php?board=267

Etkinlik yapıldıktan sonra etkinliğe ait görseller ve anekdotlar için ise;
Off Road Gezilerimiz başlığı altında yeni konu açarak (aynı ad ile) yayına sokmalısınız.

İlgili Link;
http://www.gezenbilir.com/index.php?board=2.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

SON KONULAR

Geri