İşte Yeni L200

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hilüxcü osi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,580

hilüxcü osi

BİR ZALİMDEN ALİM, BİR ALİMDEN DE ZALİM DOĞAR...
Yer
mersin
büyük bir hevesle ama bi o kadar da tedirginlikle(otomatik olduğu için) aldığımız ama kısa sürede tedirginliğimizin yerini güzel düşüncelere bıraktığı yeni l 200 ümüzün fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istedim.aracı aldığımda standarta yakındı ufak tefek eklemeler yaptım.eklemeler ufak tefek ama fiyatları baya yüksek :( doğrusu.
eklemeleri kısaca detayı ile yazmak istiyorum.bu araç 2007 model ve otomatik vites.
üste krom demir taktırdım.ilk önce krom rengindeydi beğenmedim sanırım biraz sırıttı sonra siyah taktık.şimdi iyikide siyah olmuş diyorum.
camlara çizilmez film çektirdim .ince siyah olunca onunda güzel durduğu kanaatindeyim.(tabi sizlerin yorumu her zaman benim için çok önemli)
camlara rüzgarlık taktırdım.orjinal rengi siyahtı.10 metreden bakıldığında rüzgarlığın olup olmadığı belli bile olmuyordu üstlerine gri folye çektirdim...
ön arma arada kalmış arkada kalmış gibi duruyordu onunda üstüne turuncu folye çektirdim.sinyallerle uyumlu olduğunu ve açığa çıktığını düşünüyorum.
ön sis lambalarının üstüne siyah ince film çektirdim.100 de 10 gibi görüşte bi azalma yaptı ama sanırım bu çokta önemli olmasa gerek.
plakaları geniş yazdırdım.onuda siyah parlak folye ile yaptılar.yıkamacılarda tazzikli su kaldıramıyor.
ön cama çok geniş olmayan siyah folye çektirdim.az güneşte çok işe yarıyor.
çok uzun süre aradım ama sanırım aracın içine en uygun ve en kaliteli kılıfı bulduğuma inanıyorum.
navigasyon aldım.gerçekten çok işe yarıyor.çok yönlü ve çok kullanışlı.
plakarımın kenarına paslanmaz kromdan plakalık taktrdım.(genelde krom aksam çok olduğundan fena durmadı sanıyorum)
ve işte resimler.herkes istediğini söyleyebilir.eleştirilere açık biriyim.güzel olmayan yerleri yazarsanız kızmam şahsen memnun olurum.genel anlamda çok titizim bi aksesuar illa takıldı diye kalacak demek deyildir diye düşünürüm.gerekirse ücretini öderim ama hoşuma gitmesse geri çıkartırım.değerlendirmelerinizi bekliyorum.yorumlar için
şimdiden teşekkürler....

[ATTACH=full]191184[/ATTACH]

[ATTACH=full]191185[/ATTACH]

[ATTACH=full]191186[/ATTACH]

Ekli dosyalar

• DSCN7754.jpg
    DSCN7754.jpg
    88.6 KB · Görüntüleme: 482
  • DSCN7757.jpg
    DSCN7757.jpg
    78.8 KB · Görüntüleme: 511
  • DSCN7764.jpg
    DSCN7764.jpg
    85.9 KB · Görüntüleme: 500

Etiketler
Ynt: İşte Yeni L200

[ATTACH=full]191187[/ATTACH]

[ATTACH=full]191188[/ATTACH]

[ATTACH=full]191189[/ATTACH]

[ATTACH=full]191190[/ATTACH]

Ekli dosyalar

• DSCN7738.jpg
    DSCN7738.jpg
    68.1 KB · Görüntüleme: 440
  • DSCN7787.jpg
    DSCN7787.jpg
    74.3 KB · Görüntüleme: 447
  • DSCN7799.jpg
    DSCN7799.jpg
    80.9 KB · Görüntüleme: 479
  • DSCN7780.jpg
    DSCN7780.jpg
    78.7 KB · Görüntüleme: 476

farlara sinyallere ve arka stopların çevresine krom set taktık gerçekten orjinal gibi durdu.(fiyatıda az biraz uygun olsa daha güzel olacak ama )
kasa içindeki sert fiberden yapılı çanta inanın çok kullanışlı.anahtarlı ve çok ağır bi yapısı var.tek kişi yerinden dahi oynatamıyor.bu sayede ufak tefek eşyalarımızı aracın içine koymak zorunda kalmıyoruz.arka
arka çeki demirinin boyası kalkmış inşallah önümüzdeki haftada onu griye boyatıp nasipse bide komple pasta çektirmek istiyorum.kıymetsiz çok ince çizikler var.

bu arada 2 günde tamamı şehir içi 110 km yaptım ve çok sakin olmamakla birlikte geneli sakine yakındı.ve işte şehir içi ölçümlerim...
ATTACH]

Ekli dosyalar

• DSCN7813.jpg
    DSCN7813.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 438

Tekrar bir msj arka stoplardaki çerçeve cok yakışıyor zaten çantada baya güzel olmuş farklı bir uygulama yapmışşınız :D

Aracın Dış görünüşü cidden süper yapmışşsınız iç i vs de öyle

L200 ün hakkını vermişsiniz :D :D güle güle kullanın DAha aklıma gelirse yazarım :D :D

yorumunuz için çok teşekkür ederim.daha güzeli tüm isteyenlerin olsun inşallah.
amblemi ilk önce bende kırmızı düşünmüştüm öylede yaptık ama sonra kırmızı aracın başka hiç biyerinde olmayınca sanırım biraz sırıttı gibi oldu sonra turuncu yaptık...
bende sizin gibi ilk önce kırmızıyı düşünmüştüm açıkcası....

hilüxcü osi' Alıntı:
yorumunuz için çok teşekkür ederim.daha güzeli tüm isteyenlerin olsun inşallah.
amblemi ilk önce bende kırmızı düşünmüştüm öylede yaptık ama sonra kırmızı aracın başka hiç biyerinde olmayınca sanırım biraz sırıttı gibi oldu sonra turuncu yaptık...
bende sizin gibi ilk önce kırmızıyı düşünmüştüm açıkcası....

Estağfirullah

inşallah amin

Evt araçda kırmızı olmadığı için turuncu daha iyi olmuş cidden :D dediğiniz gibi sinyallerlede uyumlu olmuş

Samimiyetle söylüyorum,araç gerçekten çok güzel Osman. Özellikle otomatik vites konusunda hiç endişen olmasın. Bu ebatlardaki bir aracı şehir içinde binek araç gibi kullanabilirsin. Kazasız belasız güle güle kullan

samimi olduğunu belirtmesen de ben senin her daim samimiyetine inanıyorum abi.

yaa cihat abi otomatik almakla sanırım kötü ettim. artık bundan sonra manuel bi arabaya nasıl binerim şimdi kara kara onu düşünüyorum.

ışıklardan 2 ile kalkıp biraz gittikten sonra d ye bi alıyorum abi sorma ;D otomatiği manuel gibi kullanıyorum :D

en çokta yakıt çok hoşuma gitti cihat abi.mazot ta hayırlısı ile 3 tl nin altına bi inerse daha başka olacak....

aracınız hayırlı olsun kazasız belasız binmek nasip olsun. mekan sanırım otopazarını oradaki otoyıkamacı civarı :D önerim bu kadar masraf yapıldıktan sonra gri şimşek'e 4 adet sis lambası yakışır ;) arkaşımın ford rangera çok iyi durmuştu.

3333

Yeni kasaların yakıt tüketimi ise eskisine göre oldukça düşük gerçekten, sonuçta biri 2006 diğeri 1996 teknolojisi. Ancak kalitesiz yakıta karşı çok dikkatli olmak gerek. Otomatik vites konusunda da senelerce neden otomatik araca binmedim diye kendime kızdım. İstanbul gibi bir şehirde düz vitesli araç kullanmak gerçekten işkence. Sendeki Navara tavan barlarından ben de arıyorum ama yüksek fiyat çekiyorlar sende kaça mal oldu?

bora1071' Alıntı:
aracınız hayırlı olsun kazasız belasız binmek nasip olsun. mekan sanırım otopazarını oradaki otoyıkamacı civarı :D önerim bu kadar masraf yapıldıktan sonra gri şimşek'e 4 adet sis lambası yakışır ;) arkaşımın ford rangera çok iyi durmuştu.
iyi dileğiniz için çok teşekkür ederim.sanırım hemşeriyiz :D

sis lambası düşünüyorum ama şuara deyil.kötüleri var fiyatı uygun iyileri dünya para.biraz bekleyip iyi bişey takmak istiyorum.kesinlikle iyi duracağına eminim.siislere bide siyah deri ile kapattıkmı tamamdır.
CİNCİN' Alıntı:
Yeni kasaların yakıt tüketimi ise eskisine göre oldukça düşük gerçekten, sonuçta biri 2006 diğeri 1996 teknolojisi. Ancak kalitesiz yakıta karşı çok dikkatli olmak gerek. Otomatik vites konusunda da senelerce neden otomatik araca binmedim diye kendime kızdım. İstanbul gibi bir şehirde düz vitesli araç kullanmak gerçekten işkence. Sendeki Navara tavan barlarından ben de arıyorum ama yüksek fiyat çekiyorlar sende kaça mal oldu?
600 dediler abi ama 550 ye taktırdım...

[ATTACH=full]191237[/ATTACH]

[ATTACH=full]191238[/ATTACH]

[ATTACH=full]191239[/ATTACH]

[ATTACH=full]191240[/ATTACH]

Ekli dosyalar

• DSCN7706.jpg
    DSCN7706.jpg
    87.9 KB · Görüntüleme: 371
  • DSCN7733.jpg
    DSCN7733.jpg
    84.6 KB · Görüntüleme: 418
  • DSCN7706.jpg
    DSCN7706.jpg
    87.9 KB · Görüntüleme: 279
  • DSCN7733.jpg
    DSCN7733.jpg
    84.6 KB · Görüntüleme: 307

küçük bi yanlışlıkla aynı resmi iki defa yüklemişim.bakma zahmetinde bulunarak gözlerini boş yere yoduğum tüm forumculardan özür dilerim :(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR