İzmir Fuarı’nda Denizciler İçin Bir İlk

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,733

SEVAL

www.sevalduban.com
Web
www.sevalduban.com
Türkiye’nin ilk ve en uzun süreli tek uluslararası organizasyonu olan İzmir Enternasyonal Fuarı bu yıl 28 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında 78. kez düzenlenecek.

Her yıl 60’a yakın ülkeyi, bini aşkın firmayı ve 1.5 milyona yakın ziyaretçiyi konuk eden fuarda bu yıl ilk kez "Tekne, Yat ve Denizcilik Özel Bölümü" açılacak.

İZFAŞ’tan yapılan açıklamaya gore, bu özel bölüm aslında önümüzdeki yıllarda İzmir’de düzenlenecek büyük çaplı bir BoatShow’un ilk adımı.

"Tekne, Yat ve Denizcilik Özel Bölümü" Yat ve Tekne Endüstrisi Federasyonu YATEF, Deniz Endüstrisi ve Denizciliği Geliştirme Derneği DENTUR ve İzmir Tekne İmalatçıları Derneği’nin desteğiyle düzenleniyor.

Kaynak: TurkSail

Etiketler
Ynt: İzmir Fuarı’nda Denizciler İçin Bir İlk

nihayet izmirde tekne için bir faaliyet umarım adam akıllı düzgün bir organizasyon olur. daha önceki fuarımsı organizasyonlar cok yetersiz di..

Izmir fuarında bu tekne de sergilenecek. Arkadaşım İzmir bayisi oldu. Özelliği çok dengeli, pratik ve heryere kolaylıkla taşınıp kolaylıkla park edilebilir oluşu.

İmalatçısı da arkadaşım ve arada onunla caddebostandan yelkene çıkıyoruz, hafta sonları yelkene eleman arayanlara miço olunur :p

CaddebostanRampa

Hopbala1

Kolayyelken4

Konak

Boyu 5.25, salması hareketli, 4 kişilik, yatak kapasitesi 3.
Denemek için salmayı indirmeden hem ana yelken hem ön yelken açtık gayet dengeli

Özele Yolladım, buradan reklama girer mi kararsız kaldım..

QuickSail üreten firma, bu hafta içi bende firma ile mailleştim, bi çok firmaya oranla gayet ilgililer , tersaneleri de Ankara organize sanayideymiş , randevu gibi bişey ayarlayabilirsem bende gidip görmek istiyorum bu yelkenliyi.

not: Hareketli salmalı tekne , bi kaç resim ekliyorum..

P 0019

P 0020

Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla bu teknede ciddi bir sorun var. Tuvalet sorunu.
Eğer uzun süre vakit geçirecekseniz tuvaleti kullanmamanız gerek. Çünkü inanılmaz dercede kötü kokuyor.
Sanırım teknelerin çözülemeyen en büyük problemi tuvalet.
İçerisine ne kadar dezenfektan dökerseniz dökün kötü kokuyu bastıramıyorsunuz.

Sevgili Seval,

Eğer tuvalet müstakil ise, gerekli temizlik her gün tam manasıyla yapılırsa, kullanan kişiler teknenin tuvaletini ev tuvaleti gibi kullanırsa ve özellikle seyir yapılırken tuvalet kullanılmazsa inanın o tuvalette yemek bile yapılabilir :smiley:
Ama yine de yemek için mutfağı kullanmayı tercih ederim :smiley:

Ne kadar titiz olursanız olun, tuvaletler kesinlikle kokuyor.
Tek çözüm tuvaletin hiç kullanılmaması :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR