Kendi Karavanını Yapanlar; Çelebi Mini Çekme Karavan - (yugun)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 971
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 385,520
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Çelebi Mini Çekme Karavan - (yugun)

tecrübeyi parayla satın alamazsınız, yaşayarak öğrenirsiniz, bu da sizi yaptığınız işte bilgili yapar, devamlı tecrübe sahibi olunca artık size ''usta'' derler :smiley:

selamlar

Etiketler

Çelebi, pop-up tavanı, arkadan açılır kapısı,geniş ferah içi ile özgün bir tasrım. Kendi ihtiyaçlarına göre tasarlamışsın. Bu fiyatlara dışardan alacağın minikaravan güzel olsa da senin ihtiyaçlarını karşılamayabilir.

Şehzade camii çıraklık
Süleymaniye camii kalfalık
Selimiye camii içinde ustalık eserimdir der Sinan, mevzuatlar ve engellemeler olmasa yaptıklarınız yapabileceklerinizin
referansıdır. Cavid hocama katılıyorum ilham kaynağı olabildinizse ne mutlu. Selamlar.

Başınız sağolsun Yücel Bey, Babanıza Allah rahmet eylesin..

Yücel bey şimdi okudum.Babanız vefatmı etti?ALLAH tan rahmet ve sabır diliyorum.Başınız sağolsun.SEVGİ ve SAYGILAR.

Yücel bey başınız sağolsun Allah geride kalanlara uzun ömür versin.Allahatan sabır diliyorum...

Mekanı cennet olsun, sizlere de sabır ve metanet diliyorum. Allah rahmet eylesin.

Yücel hocam nerelerdesin? Çelebi ne alemde? merak ediyoruz :smiley:

Merhaba,
Öncelikle başsağlığı dileyenlere teşekkürler.

Çelebi olduğu gibi duruyor, Bilenler bilir benim flashımın arkasında mutfağım vardır orada hazırlar pişiririm neyim varsa. Bana içindeki faydalı boşluk bir şeyler taşımak veya depolamak için daha çok lazım olacağından bir süre hiçbir şey yapmayacağım artık.

Bunun dışında kendime bir motorsiklet aldım, artık onunla geziyorum. Haftasonu kafama göre istediğim yerlere gidiyorum. Akşam oldu mu eve dönüyorum veya öğretmenevinde kalıyorum. Yalnız da olsa gezmek güzeldir, hele motorla daha keyifli oluyor, çünkü gittiğim yerlerde ve geçtiğim yollarda doğanın ve güzelliklerin daha çok içinde oluyorum motorla.
http://motogezisolo.wordpress.com/

Bunun dışında yıllardır özendiğim arıcılığa da başladım, Küçük bir başlangıç ama zevkli bir uğraşım var boş zamanlarım için artık..
http://gunduzgezzginari.wordpress.com/

İşte böyle geçiyor günler,
Babamın rahatsızlandığı ve kendisine baktığım dönemde çaresizliği ve ölümü daha yakından tanıma fırsatı buldum,
Artık kendime, gezilerime ve özellikle de aileme ve sevdiklerime daha çok zaman ayırıyorum.
işte bu nedenle internete, forumlara ayıracak fazla zamanım kalmıyor.

Moderasyondan bu başlığın artık kilitlenmesini rica ediyorum.

Merhaba,
Çelebi zamanın tüm yıpratıcı etkilerine rağmen iyi durumda.
Gerçi üzerinde bazı boya kabarmaları var ama onları da baharda bir bakım yapacağım artık.
Karavanımı güzel bir yere çektim ve arada gidip keyfimi yapıyorum.
Ayrıca motorumla solo gezmeye ve kamp yapmaya da devam ediyorum bir yandan,
İşte böyle geçiyor günler
İzmir'den selamlar...

https://motogezisolo.wordpress.com/

Bugün Çelebi ile küçük bir sömestr gezisine çıkayım dedim. Ama araba garajda çok yattığı için akü bitmiş. Kendi aküsünde hiç kıpırtı yok. kontak bile açılmıyor. Yaşam aküsünü devreye aldım bu sefer kontak yandı ama basmıyor. Mecbur gezi iptal. Aküleri bir ara söküp motorla elektrikçiye götüreceğim. Motora çok bağlanınca arabayı boşladık böyle oldu. Geziye çıkabilseydim Foça'dan Çelebi'yi alıp Tire gezisi yapacaktım. neyse artık Tire de motorla bahar gezilerine kalsın.
Selamlar İzmir'den.

Yücel hocam, büyük bir hevesle başladığınız, özveri ile yapımını sürdürdüğünüz Çelebi ile yapacağınız gezilerin paylaşımlarını bu sayfalarda görmek, benim gibi bir çok karavanseveri mutlu edecektir. Yapımız gereği sabırla bekliyoruz paylaşımlarınızı. :D

Yücel hocam, büyük bir hevesle başladığınız, özveri ile yapımını sürdürdüğünüz Çelebi ile yapacağınız gezilerin paylaşımlarını bu sayfalarda görmek, benim gibi bir çok karavanseveri mutlu edecektir. Yapımız gereği sabırla bekliyoruz paylaşımlarınızı. :D

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?action=post;topic=57751.900;last_msg=1310595#ixzz2sSbcAIgh

Bir ev aldığım ve borcunu ödediğim için şu aralar pek gezemiyorum Çelebi ile. Çünkü motorla gezmek daha ekonomik ve zevkli geliyor. Bunun yerine karavanımı İzmir'in en sevdiğim ilçesine çektim. arada izban ve otobüsle gidip keyfini yapıyorum. Durduğu yerde kamp yapmak bile çok zevkli onunla. İnşallah bir gün bu ev borcu da bitecek. o zaman uzuuuun uzuuun gezilere çıkabilirim Çelebi ile. Hem yazları da 15-20 gün yine bir noktada da olsa kamp yapıyorum ayrıca izci kamplarıma katılmaya devam ediyorum. İşte Çelebi bu şekilde kullanılmaya devam ediyor. Bu da çekme karavan olmasının bir avantajı.

İşte böyle hayat Çelebi ile daha güzel... :smiley: :smiley: :smiley:

Söz konusu ekonomi olunca diyecek bir şey yok. Evinizi güle güle kullanın.
Yaptığınız gezileri çeşitli kanallardaki paylaşımlarınız dan bir miktar takip ettim. Hepsi çok güzeldi.
Ancak Çelebi için harcadığınız emeği, keyfini sürerek kullanırken görmek benim içimi rahatlatacak.
Umarım beni de yanlış anlamazsınız...... ;)

Sizi anlıyorum. Yeterince gezemediğimi düşünüyor olmalısınız.

Aslında Çelebi ile ilgili veya ilgisiz ne yaptıysam yaşadıysam hepsi çok güzeldi. Keyifle çizdim, keyifle yaptım ve keyifle gezdim. Şu ana kadar aldığım keyif de yeter. Veya sadece bir izci kampında alınan keyif bile yeter. Hatta evin önünde dururken içinde kahvemi içmenin keyfi de yeter. Kısa süre içinde bir Venedik turu yapma şansımız yok ama ne yapalım biz de böyle karavancıyız. :smiley:

Çelebi benim yol arkadaşım. Onu çok seviyorum. O hatasıyla kusuruyla her şeyiyle benim karavanım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR