Kendi Karavanını Yapanlar; Çelebi Mini Çekme Karavan - (yugun)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 971
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 385,516
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Çelebi Mini Çekme Karavan - (yugun)

yugun' Alıntı:
Sizi anlıyorum. Yeterince gezemediğimi düşünüyor olmalısınız.

Aslında Çelebi ile ilgili veya ilgisiz ne yaptıysam yaşadıysam hepsi çok güzeldi. Keyifle çizdim, keyifle yaptım ve keyifle gezdim. Şu ana kadar aldığım keyif de yeter. Veya sadece bir izci kampında alınan keyif bile yeter. Hatta evin önünde dururken içinde kahvemi içmenin keyfi de yeter. Kısa süre içinde bir Venedik turu yapma şansımız yok ama ne yapalım biz de böyle karavancıyız. :smiley:

Çelebi benim yol arkadaşım. Onu çok seviyorum. O hatasıyla kusuruyla her şeyiyle benim karavanım.

Sevgili dostum,
Mesajinizin ikinci paragrafinda celebi calismanizi,daha dogrusu celebi askinizi onu hangi kosullarda yarattiginizi, onunla hangi keyifleri yasadiginizi usta
Bir edebiyatci kadar veya daha guzel anlatmisiniz. Ne diyeyim-icden soyluyorum- gozlerim yasardi.
Daha carpici olan cumleler ikinci patagrafta yeralmis. "Celebi" sizin,sizin olan,eseriniz olan celebi hatalida,eksikte olsa sizin projeniz ve siz yaptiniz,
Yapilan iyi elestiriler size mutluluk vermeli,olumsuz olanlar ise "celebi 2"icin yeni yol cizgisi!
İnsanlar yasadigi surece onune her zaman ve heryerde engeller cikar.soylenecek tek sey yilmadan yola devam.
Akude alinir,ev borcuda bir gun biter, yeterki mutluluk ve saglik olsun.
Saglik ve mutluluklar dilerim,kardesim.

Etiketler

Sevgili dostum,
Mesajinizin ikinci paragrafinda celebi calismanizi,daha dogrusu celebi askinizi onu hangi kosullarda yarattiginizi, onunla hangi keyifleri yasadiginizi usta
Bir edebiyatci kadar veya daha guzel anlatmisiniz. Ne diyeyim-icden soyluyorum- gozlerim yasardi.
Daha carpici olan cumleler ikinci patagrafta yeralmis. "Celebi" sizin,sizin olan,eseriniz olan celebi hatalida,eksikte olsa sizin projeniz ve siz yaptiniz,
Yapilan iyi elestiriler size mutluluk vermeli,olumsuz olanlar ise "celebi 2"icin yeni yol cizgisi!
İnsanlar yasadigi surece onune her zaman ve heryerde engeller cikar.soylenecek tek sey yilmadan yola devam.
Akude alinir,ev borcuda bir gun biter, yeterki mutluluk ve saglik olsun.
Saglik ve mutluluklar dilerim,kardesim.

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?action=post;topic=57751.910;last_msg=1310669#ixzz2sXnxHDce

Teşekkürler.

Bugün aküleri şarja aldım. Bunun için ups cihazını kullanıyorum. Haftasonuna kadar aküleri şarjda tutacağım haftasonu belki Çelebi ile bir yere bir gezi yaparım araba da çok yatmasın azıcık çalışsın.

İzmir'den selamlar herkese...

İzmir kamp karavan derneği'nin düzenlemiş olduğu Karagöl etkinliğine motorum ve çadırımla solo olarak katıldım. Gerçekten güzel bir kamptı emeği geçenlere teşekkürler. Ayrıca eski dostlarla hasret giderdik.

1795570 437284559750481 1647187965 n

10012484 437701823042088 826359097 n

Ne demek esas ben teşekkür ederim. teşekkürler yenilerinde görüşmek buluşmak dileğiyle...

Çelebi aradan geçen üç yıldan sonra ciddi bir zımpara ve boya işçiliği istiyor. Haftaya çalışmaya başlamayı düşünüyorum...

1510472 442037929275144 398309597 n

1970381 442037992608471 2080361450 n

Biliyorsunuz imkansızlık nedeniyle geçici olarak son kat sentetik boyadım karavan yapacak arkadaşlara önerim mutlaka polyester kaplamaları olacak ama ben tekne gibi her iki yıla bakımını yapacağım için benim için sorun değil.
Selamlar herkese...

Ayrıca doğa tarafından esir alınmış Çelebi, resimlerde görüyorsunuz o bitkilerden oluşan anlığın temizlenmesi gerekiyor...

Arkadaş,

Benim hayatımı yargılamaya hakkın yok. Beğenmiyorsan beni sadece defol git!... Hayatıma burnunu sokma...

Selamlar...

Arkadaşlar,

Çelebi için kimseden bir şey almışlığım yoktur. Birinden buzdolabı aldığım kuyruklu yalandır. Ayrıca alsam bile bundan bana bir şey olmazdı.

Selamlar...

Değerli arkadaşlar,

Motorsikletimle özgürce kamp yapmaya devam ediyorum ve edeceğim de... Ben bir Türk kampçısıyım arkadaşlar ölene kadar da ben buyum...

Selamlar...

Değerli arkadaşlar,

evimi aldığım ve borcumu ödediğim için arabayı kullanamıyorum bu arada karavanı da kullanamıyorum ama evimin borcu bittiğinde yani altı yıl sonra karavanımla da bol bol gezeceğim. Karavanım şimdilik beni bekliyor ama ev almak daha önemliydi bu aşamada olsun motorumla gezip kamp yapmaya devam ediyorum...

Selamlar...

Arkadaşlar ben bir kampçı ve karavancıyım. Benim için bu yoldan ölmek var dönmek yoktur. Sadece altı yıl daha sabredeceğim ondan sonra karavanımla istediğim gibi gezebilirim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR