Konuların Taşınması Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan foton Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,611

foton

Ana Kamp
Yer
istanbul
merhaba,

sayın admine sormak isterim hava sporları bölüm başlığında açtığım kulüp tanıtımı konu başlığı hemencik ticari ilanlar altına taşınıyorda

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=61379.0
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=65592.0
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=67108.0

linklerindede görüleceği gibi yine aynı türden tanıtım konuları neden aylardır yerli yerinde duruyor çok merak ettim. yoksa bu konuyu açan arkadaş adminmidir bilelim. daha önce aynı tanıtım yazısını yazdığımda, konu yazabilmek için 20 giriş yapmam gerektiği söylenip konu silinmişti, oysaki başka arkadaşlarım üyelikten hemen sonra konu yazıyorlardı. ben bilinçli ve ticari bir kaygının bu tutumlara sebep olduğunu düşünmeye başladım. tarafıma bilgi verilirse çok sevineceğim...

Etiketler

Ynt: Konuların Taşınması Hakkında

Merhaba,
Forumumuz paylaşım amaçlı olarak kurulmuştur, ticarı amaçlı değil.
Ticari kazanım içeren mesajları ticari ilanlar altına taşıyoruz.
Okuduğum ve ticari olduğunu düşündüğüm mesajları taşıyorum.
Hepimiz burada gönüllü olarak admin' lik yapıyoruz.
Vaktimiz olduğu sürece müdahale edebiliyoruz.
Gözümden kaçan ticari amaçlı olduğunu düşündüğünüz mesajlar varsa, mesaj içinde ki "moderatör' e bildir" sekmesini işaretleyip notunuzu da yazarak mesajın taşınmasını ya da silinmesini talep edebilirsiniz.
İyi gün dileklerimle.

Yukarıda yazmış olduğunuz link' lerdeki mesajlar da ticari turlar başlığı altına taşınmış durumda.

merhaba,

gönüllülük ilkesini anlıyorumda çok uzun zamandır o tanıtımlar orada, sonuç olarak o tanıtımı yapan arkadaşın tanıtımından şikayetçi falan değilim. bu sporun gelişmesi için her tür mecra kullanılabilir. e tabi bunun bir maliyeti olacağı açıktır yani bir miktar ticaret vardır, sonuçta o insanlar bundan hayatlarını kazanıyorlar ve dahi o hayatlar sayesinde; daha kolay işler varken bu sporda hayatı zorlayanlar sayesinde bu spor gelişecek, lakin kime anlatacaksın. ben kimseyi ihbar etmek değil aynı nevi mesajlara neden aynı davranılmadığı konusunu gündeme getirdim. yinede sizi ilgilendirirmi bilemem ama ben pekte tatmin olmuş değilim. keşke hem o arkadaşın hemde benim tanıtımlarım hak attikleri yer olan hava sporları başlığı altında kalsaydı.
neyse buda bir şeydir, yani cevap alma şansı...

Tekrar merhaba,
Dediğim gibi zaman kısıtlı olduğu için gözümüzden kaçabiliyor.
Durum sizi rahatsız ediyorsa bildirmeniz yeterli, gerekeni yapmaya çalışırız.

Ben de sizin gibi her türlü sporun gelişmesi taraftarıyım.
Amacımız da destek olmak, köstek değil.
Fakat o tarz mesajlara müdahale etmediğimizde çok fazla mesaj yayınlanıyor.
İnsanlar üye olup sadece kendi reklamlarını yapıyorlar.
Bu forumun amacı paylaşım, reklam değil.
Bunun önüne geçebilmek için de böyle bir uygulama yapıyoruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri