Lütfen ama lütfen iletiniz......‏

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RedlinE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,549

RedlinE

Land CRUISER VX 80 HDJ-1
Yer
İstanbul
ABDULKADİR SERDAROĞLU

MADEN MÜHENDİSİ

MERHALE SOKAK NO: 61/2 BEŞTEPE/ANKARA

TEL: 0 312 213 34 16 0 312 213 34 16 0 312 213 34 16 0 312 213 34 16 - FAX: 0 312 213 34 19

GSM1: 0 532 560 30 84 0 532 560 30 84 0 532 560 30 84 0 532 560 30 84 -
GSM2: 0 543 602 96 48 0 543 602 96 48 0 543 602 96 48 0 543 602 96 48

Yukarıda resmi görünen 4 yaşındaki kızım Azra Zeynep 03.04.2009 Cuma gününden itibaren kayıptır..!!
Yerini bilenlerin, görenlerin insaniyet namına polis’e bildirmeleri veya aşağıdaki numaraları aramaları önemle rica olunur..!!
0 533 626 57 52 0 533 626 57 52 0 533 626 57 52 0 533 626 57 52
0 216 308 60 76 0 216 308 60 76 0 216 308 60 76 0 216 308 60 76

ARKADAŞLAR MÜNKÜN OLDUĞUNCA HERKESE YOLLAMAYA ÇALIŞALIM LÜTFEN.

DÜŞÜNSENİZE AYNI DURUMDA BİZ OLSAK NE YAPARDIK.

Dsc08664

Etiketler
Ynt: Lütfen ama lütfen iletiniz......‏

Kardeşim, umarım başına birşey gelmeden çocuk bulunur. Dünya duyarlı insanların sayesinde ayakta duruyor.

Allah yardım etsin, umarım en kısa zamanda bulunur. Çok üzücü.

Emniyet Genel Müdürlüğü kayıtlarına göre 1700 çocuk halen kayıp,
bu çocuklar dilencilik, organ ticareti, cinsel istismar vs. sebeplerle kaçırılıyorlar.
Interpol tarafından açıklanan bir bültende, 96 saat içerisinde bulunamayan insanların bir daha bulunma olasılığının %11 civarında ilerleyen zamanlarda daha da düştüğünü öğrenmiştim.

bu kaçırma olaylarının özellikle büyük şehirlerde olduğu yönünde yersiz bir inanç bulunmakta, yalnız bilinmesi gereken asıl çocuk kaçırma olaylarının Taşra kesiminde meydana geldiğini söylemek isterim.

çevrenizde bu yönde şüphe çeken şahısları ihbar etmekten çekinmeyiniz, belki yapacağınız bu ihbar bir masumun hayatının kurtulmasını sağlayacaktır.
daha bir çok şey yazacaktım ama vazgeçtim
En önemlisi
lütfen kendi çocuklarımıza sahip çıkalım.

İnşallah sağ salim bulunur yavrumuz. Elimden ne geliyorsa yapacam Allah yardımcımız olsun

Hayir gerek gormedim bana bu sabah geldi etmek gerekirmiydi?

RedlinE' Alıntı:
Hayir gerek gormedim bana bu sabah geldi etmek gerekirmiydi?

Çocuğun kaybolmasının üzerinden 1 yıl geçmiş, Bu bir yıl zarfında bilgi alındımı alınmadımı dosya kapandımı yoksa arama hala güncelmi Seval'in kastettiği bu zannederim.

Bu tarz iletiler, çoğunlukla güncelliğini yitirmiş ya da aslı olmayan haberlerden oluşuyor ne yazık ki. Konu ilgimi çekti, internette şöyle bir habere rastladım konuyla alakalı.

Azra Zeynep'ten haber var

İnternette dolaşan "4 yaşındaki kızım Azra Zeynep kayıp" iletisini araştırdık. Kızın babasının tarafından götürüldüğünü öğrendik.

İnternette bir aydır bir ileti dolaşıyor. İletide "Yukarıda resmi görünen 4 yaşındaki kızım Azra Zeynep 03.04.2009 Cuma gününden itibaren kayıptır. Yerini bilenlerin, görenlerin insaniyet namına polis’e bildirmeleri veya aşağıdaki numaraları aramaları önemle rica olunur" diyor ve 0 533 626 57 52 - 0 216 308 60 76 telefon numaraları veriliyor. Herkes duyarlı tabii mail listesindeki tüm adresleri iletiyi gönderiyor. İnternet siteleri, bloglar, kişisel tanıtım hatta köy sitelerine kadar her yerde Azra Zeynep kayıp haberiyle doluyor. Girin Google'a onlarca sayfa açılıyor.
KAYIP DEĞİL, BABASI GÖTÜRMÜŞ
Bize de birkaç koldan gelen bu iletiyi merak edip verilen numaralara telefon ettik. "Azra Zeynep'ten bir haber var mı? " diye sorduk. Karşımıza iletiyi gönderen anne çıktı. Aldığımız cevapla şok olduk. Meğer Azra Zeynep, kayıp değil babasının yanındaymış. Parçalanmış bir aile dramı nedeniyle küçük Azra Zeynep'i babası alıp gitmiş. Endişelenen annesi de hemen internetten küçük kızına ulaşmak için o iletiyi postalamaya başlamış. Şimdi kızın yeri belli. Kim bilir belki de annesinin yanına döndü bile. Ama o ileti insanları can evinden vurduğu için dolanıp duruyor. Son bir haftada bize bile 5 kez geldiğine göre şimdi siz hesaplayın insanların ne kadar zamanının aile sorunu nedeniyle boşa harcandığını.

haberhurriyeti.com

Yazik dicek birşey bulamiyorum. Nasil olmak lazim anlamiyorumki geleni direk silmekmi gerekiyor.

RedlinE' Alıntı:
Yazik dicek birşey bulamiyorum. Nasil olmak lazim anlamiyorumki geleni direk silmekmi gerekiyor.

Yok sen insanlık görevini yapıyorsun ama yukarıda anlatıldığı gibi işin aslını internetten araştırılabilir belki. Haberi okuduğumuzda hep üzüldük yavrucak için endişe duyduk.

Ben de çok üzülmüştüm,bu tür bir olayda başka türlü bir yaklaşım da düşünemiyorum. Küçücük, dünya tatlısı bir çocuk. Şimdi de büyük bir şaşkınlık yaşıyorum.

RedlinE' Alıntı:
Asılsız haberlerin yoğunluğu yüzünden kurunun yanında yaş da yanıyor maalesef Mücahit bey. Çoğunlukla doğruluğunu bile araştırmadan siliyoruz mecburen.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,147
Kaydolan Son Üyemiz
Slarti1200

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR