Macera Karavanları - Offroad Campers

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serhatkocaerol Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 88
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,720
Ynt: Macera Karavanları - Offroad Campers

Selam Serhat paylaşımın süper benimde ilgileniğim bir konu. Görmeyeli bıkmışsın anladığım kadarıyla sırtında kamp çadırı taşımaktan :smiley: Kendim imal etmeyi düşünüyorum ileride çift kabin pick up üzerine seyyar monteli karavanlardan. Hem aracı şeklini bozmuyor hemde istenildiği zaman offroad aktivitelerine de devam edebiliyorsun araç hantallaşmıyor.

Etiketler

Şu iki aracın içini cidden merak ettim... :eek:

index.php

index.php

index.php

index.php

harika....paylaşım için teşekkürler....hayallerimiz ortak....selamlar...

http://www.youtube.com/watch?v=uH15eSJ2jUg&feature=related

serhatkocaerol' Alıntı:
saly karavanın ürettiği pickup arklası modeller dünyadada yaygın fakat ben günümüzün off road araçlarının estetik güçlü ve agresif görüntüsüne yakıştıramıyorum. pickupla çok bağdaşmıyorlar kocaman bi karton koli taşıyormuş görüntüsü uyandırıyor. ayrıca kompakt bi yapıları yok arazide ne akdar avantajlı oldukları tartışılır.

ilk sayfadaki toyota hilux üzerindeki modeli tuttum kendi imalat imkanlarımı da zorlamayacak bir model. Sadece kafama takılan yatak kısmı ön kabin üstüne doğru gidiyor ama yatak boy mesafesi kurtarmayacak gibi duruyor, farklı bir yatak uygulaması mı var orada.

Selamlar
Silivri sahilinde eşimin cep telefonu ile çektiği iki kareyi bende paylaşayım.
Kenan YAMA

Grnt029

Grnt033

bu güzel konuyu yeni fotoğraflarla canlı tutmak lazı:smiley: uzundur giremedim foruma bu arada arşivim genişledi bi fotoğrafla başlayalım

65262 471805282885590 2082847860 n

379639 471805592885559 1644650520 n

güzel bir mercedes G örneği aslında

anladığım kadarıyla da unimog diff kullanılmış

bu arada arazi kabiliyetini ne kadar etkilediği de incelenmeli 4x4 camperlar için yapım projesi olanlar için

ilgilenen arkadaşlar için daha çok seçeneği olan bir firma http://adventuremedia4u.de/4x4fahrzeuge/fernreisemobile/index.html

Mercedes g

Mercedes g1

Mercedes g2

Mercedes g3

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.