Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 506,097
Ynt: Navara Kullananlar

Kürşat abi araç bildiğim kadarıyla antalyada (bilmiyorum emin değilim ) buralardan istanbula kadar sürerek götürecekten antalyaya gelince tanışmak isterim.

Etiketler

darktreys' Alıntı:
Kürşat abi araç bildiğim kadarıyla antalyada (bilmiyorum emin değilim ) buralardan istanbula kadar sürerek götürecekten antalyaya gelince tanışmak isterim.

Barbaros ile Erkan tanış yarından sonra Erkan'da orda
:smiley:

oooo doğuş benim km leri toplarsak senin daha 1000 fırın ekmek yemen lazım cnm kardeşim....bence sen bu işten vazgeç..... ;D vede arkadaşlara günaydın diyelim....

Yeni aracınız hayırlı olsun Kürşad Bey, kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum...

Ya Doğuş kardeşim mesajlarını okuyorum, karışmayacağım dedim ama olmuyor, bozulma ama nedir senin bu bilmemne yarıştırma huyun, forumda ki çoğu arkadaş araçlarıyla ülkenin etrafını dönerken senin belki de üç tekerlekli bisiklete biniyordun :D ki Bülent Abi çoğumuzdan büyük, iddialaşacaksan da bence sen kendine daha uygun bir rakip bul, rakip derken kendimi kastetmiyorum onu da belirteyim ;D

Sinbad' Alıntı:
Yeni aracınız hayırlı olsun Kürşad Bey, kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum...

Ya Doğuş kardeşim mesajlarını okuyorum, karışmayacağım dedim ama olmuyor, bozulma ama nedir senin bu bilmemne yarıştırma huyun, forumda ki çoğu arkadaş araçlarıyla ülkenin etrafını dönerken senin belki de üç tekerlekli bisiklete biniyordun :D ki Bülent Abi çoğumuzdan büyük, iddialaşacaksan da bence sen kendine daha uygun bir rakip bul, rakip derken kendimi kastetmiyorum onu da belirteyim ;D

Bende zaten yok ben 19 sene durmadan km yapsam yetişemem artık kendisii babamdan büyük... ciddi anlamda söylememiştim abi ;D ;D ama şoferlik tecrübe işidir nerde o eski şoferler ;D sarı mercedes filimini izledim aklıma geldi şimdi ;D

Artık bilmiyorum, biraz ciddi geldi bana ;) Hem madem iddialısın bu kadar sizin orada etkinlikti geziydi epey bir düzenleniyor, yeni bir pistiniz de var, orada gösterirsin hünerlerini, bizde navaracı bir kardeşimizle gurur duyarız böylece :smiley:
Dediğim gibi Doğuş, bozulmak yok, sen de bizim genç bir kardeşimizsin, bir de sarı mersedesle nasıl bir bağlantı kurdun anlayamadım, yanlış hatırlamıyorsam o filmde şöförlük anlamında tam bir faciaydı İlyas SALMAN

Sinbad' Alıntı:
Artık bilmiyorum, biraz ciddi geldi bana ;) Hem madem iddialısın bu kadar sizin orada etkinlikti geziydi epey bir düzenleniyor, yeni bir pistiniz de var, orada gösterirsin hünerlerini, bizde navaracı bir kardeşimizle gurur duyarız böylece :smiley:
Dediğim gibi Doğuş, bozulmak yok, sen de bizim genç bir kardeşimizsin, bir de sarı mersedesle nasıl bir bağlantı kurdun anlayamadım, yanlış hatırlamıyorsam o filmde şöförlük anlamında tam bir faciaydı İlyas SALMAN

abi hünerlerimi baskaa arabaya saklıyorum navarayla çok fazla uçmak hoplamak istemiyorum bi cj5 veyaeskihilux um olyursa uçarım ;D

işte faciaydı diyorum nerdee eski şoferler ,

Bu sıcakta burda olmaktansa karsta olmayı tercih ederim kavruluyoruz

Grnt0213

Buralara gelmek isteyene vize sormuyorlar Doğuş, hazır sıcaklıkta burada 13 derece gel misafirmiz ol ;)

abi bizim doğuş böle bi arkadaş aracı kırmadan vurmadan bişiler öğrenebilirmiyim diye uğraşını veriyo ama bu işler kırmadan olmuyo çamura batmadanda olmuyo yani lafla olmuyo
ne zaman hoplatıp zıplatıca bi araca karar verdi o zaman doğuşa burda tabikide yardımcı olucaz. öle kendisi girmez bizim burdaki piste ama çağırır böle bi adam kusuruna bakmayın yani

Y e1641

Y e2501

Y e2521

Güzel resimler,

Doğuş sen baya baya OFF-ROAD'cu olmuşsun, biz de sana laf söylüyoruz, paçan bile çamur olmuş yaw senin :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR