Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VitaEsMorte Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 335
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 150,069

Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    836
Ynt: Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

Jeep lere Erkeksi demişken

[attachment=1]

Bu fotoyu Gezenblir jeep fotoğrafları başlığından aldım ;D

N40506413 30587192 2145

Etiketler

:smiley: ya bu iş fotolarla olmaz aracına güvenen gelir denerizzzzzzz biz öle kolay devrilmeyiz orkunda devrilmedi gülmekten yazı yazamamıştır :smiley:

buyrun trial a er meydanı ... Fotolarla olsa No lucak bende land in içine iki koyun koyar çekerim arkasınada yazarım

Dont deal LAND will Roll OVER ... :smiley:

Şunun şurasında 2 senedir offroad yapıyorum bıktım land çekmekten ... :smiley: buyrun fotoysa foto kendimden ... 2 günlük gezide 3 tane sırf bana denk geldi ayıptır yaww sonra böle dedikodusu olur bu işlerin...

N627563708 441281 1170

Gültekin bey,
fotoda sağda görünen beyaz pick up sizin avatardaki navara mı? sanki rengi farklı duruyor. öncelikle iyi günlerde kullanın... aracınızı 3-5 sene sonra satın, 5-10 el değiştirmesini bekleyin. 2050'de (ki inşallah uzun ve bol çamurlu ama mutlu bir ömre sahip olursunuz) aracı tekrar alıp arazide deneyin. eğer navara tekrar araziye girebiliyorsa, bırakın o land da 2050'de yine sizin çekmenizi haketsin.

Bana navara batmışta land a bağlayıp çekeceklermiş gibi geldi ;D

edaghan' Alıntı:
Gültekin bey,
fotoda sağda görünen beyaz pick up sizin avatardaki navara mı? sanki rengi farklı duruyor. öncelikle iyi günlerde kullanın... aracınızı 3-5 sene sonra satın, 5-10 el değiştirmesini bekleyin. 2050'de (ki inşallah uzun ve bol çamurlu ama mutlu bir ömre sahip olursunuz) aracı tekrar alıp arazide deneyin. eğer navara tekrar araziye girebiliyorsa, bırakın o land da 2050'de yine sizin çekmenizi haketsin.

Güzel ince bi nüans yakalamışsınız ama bende 71 model inter scout var ve hala araziye çıkıp oda land kurtarıyo :smiley:

discovery-V8' Alıntı:
Bana navara batmışta land a bağlayıp çekeceklermiş gibi geldi ;D

Valla o navarayı bugüne kadar sadece 2 araç çekti standart ken göbekten tümseğe oturdu ford explorer çekti sapancadada şuraya bi deli girse çıkamıyacağı belli unimog bile kalırdı bizde çeksek diye bi düşünce vardı atladım arabaya daldım o deliğe toyota landcruiser çekti o daha komik biyerde kaldı onuda orkun abi çekti :smiley: ...

navaraextreme' Alıntı:
Güzel ince bi nüans yakalamışsınız ama bende 71 model inter scout var ve hala araziye çıkıp oda land kurtarıyo :smiley:

Gültekin Bey,
Scout'ınızı da biliyorum. hem nadir bulunan bir araç hem de değişik bir tasarımı var. Çoğu insana çirkin gelebilir ama ben de sizin kadar beğeniyorum... Ve de aracınızın değiştirmedik (bakım anlamında) yeri kalmadığını da sizin anlatımlarınızdan biliyorum. Bu durumda 71 model Scout neredeyse yeni bir Scout sayılır değil mi?

Benim demek istediğim, bizler gibi bu araçların değerini bilecek insanlar olursa o araçlar yaşar. Def de bunlardan biri, Scout da. Ama o navarayı siz sattıktan sonra en fazla 2. sahibi ilgi gösterir. 3. veya 4. sahibinden ne iyilik göreceği konusunda şüpheliyim.

Görüşmek dileğiyle.

Engin bey Navara hiç iddalı bi araç değil zaten .. Ben arazi kabiliyeti sağlamlık ve diğer açılardan amerikanları bir adım ileride gördüğümü izzah etmeye çalışıyorum yoksa herkezin zevki damak tadı ayrıdır :smiley: Şuda bi gerçektir ben çok araç gördüm şöför koltuğu boş ben çok araçlar gördüm kendi boş ama koltuğu dolu :smiley:

Ben devrildim artık, pes ettim ;D Landcılar yönetimde destek görüyor zaten, halk bizden yana olmasına rağmen darbe oldu.... haklısınız Landrover daha iyi... Ocak sonunu bekliyorum, Yavuz Bey Istanbul'a gelecekmiş... oturur sohbet ederiz heralde..
Avatardaki disco ile gelicen dimi abi? Ben avatarımdaki Jeep'le karşılıcam ;D

discovery-V8' Alıntı:
Orkunu devirdik, Şimdi Gültekin çıktı ;D

Jeepcj7' Alıntı:
Ben devrildim artık, pes ettim ;D Landcılar yönetimde destek görüyor zaten, halk bizden yana olmasına rağmen darbe oldu.... haklısınız Landrover daha iyi... Ocak sonunu bekliyorum, Yavuz Bey Istanbul'a gelecekmiş... oturur sohbet ederiz heralde..
Avatardaki disco ile gelicen dimi abi? Ben avatarımdaki Jeep'le karşılıcam ;D

;D ;D

Avantardakine yakın bişeyle gelmeye çalışacam, bu kadar laftan sonra geldiğimde jeepleri ezmeden geri dönmek olmaz, ama ocak sonu şubat ortaları, gibi bolu civarlarında bir buluşma yapalım diye fikirler var, onuda değerlendirelim.

Selamlar

dogru kamyon bijonu var valla mitsubishi kamyonetlerden büyük bijonlar ;D ben kamyon bijon kolu kullanıyordum ;D işallah söyledigin zamana aracım yetişirse alabilirsem arac bende muhabbete dahil olmak isterim orkun abiyle muhabbetim var ama herkesle tanısmayı istiyorum özellikle önder abi ve yavuz abiyle ;D

Orkun abi trial da ağırlarız iddalı olanları buyursunlar öle amerikan ezmek kolay değildir sen çık üstüne ben içinde otururum benim üstüme çıkar inersin bizimkisi solid rock bolca demir bolca saç ama dikkat etmek gereken husus seninki aliminyum abi biz çıkarsak üstünden tır geçmiş kola kutusu gibi büzülmeyesin sonra itfaiye çağırmayalım kesip çıkartmak için seni :smiley:

Ya şunu denemek istiyorum önce benim arabaya 10 metre strep bağlayıp vurdurarak çek abi sonra ben vurdurarak çekeyim bakalım kimin şasesi uzayacak ...

navaraextreme' Alıntı:
Orkun abi trial da ağırlarız iddalı olanları buyursunlar öle amerikan ezmek kolay değildir sen çık üstüne ben içinde otururum benim üstüme çıkar inersin bizimkisi solid rock bolca demir bolca saç ama dikkat etmek gereken husus seninki aliminyum abi biz çıkarsak üstünden tır geçmiş kola kutusu gibi büzülmeyesin sonra itfaiye çağırmayalım kesip çıkartmak için seni :smiley:

Ya şunu denemek istiyorum önce benim arabaya 10 metre strep bağlayıp vurdurarak çek abi sonra ben vurdurarak çekeyim bakalım kimin şasesi uzayacak ...

sen bu 10 metre strap ile çekmeyi ercovada cj5 e yapmamış mıydın ;D ;D ;D

Anket zaten %10 fark, 1.5 kat oy ile gerekeni söylemiş.

Bu S..dik yarışına burada son veriyor verdiğim rahatsızlıktan dolayı kendi adıma özür diliyorum. Artık bu konuda yazmak istemiyorum.

İyi geceler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR