Suzuki Grand Vitara XL7 2.0 TDI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 53
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,095

Etiketler

Ynt: Suzuki Grand Vitara XL7 2.0 TDI

mahmutdemir' Alıntı:
acilen dör tan iyısınden çamur lastiğı

Mahmut Ağabey,
Üzerinde Hankook MT lastik vardı aldığımda.
Haziran' da Komho yazlık lastik taktırdım.
Kışın tekrar MT lastiklere geçeceğim.

Teşekkür ederim Cenk.
Sen de yeni arabanı güle güle kullan.
Sayende artık CD' de dinleyebiliyorum.
Tekrardan çok teşekkür ederim.

Rica ederim ne lazımsa elimden geldiği sürece yardım hazır bende..Yakışıklı oğluna selamlar

Güle güle kullanın seval hanım, aracınızı gördüm çok güzel stepneye gezenbilir sticker ını da yapıştırmışsınız.
İlginç bi şey paylaşmak istiyorum sizinle, geçen hafta cuma bu başlığı okudum, oğlunuzla beyrut gezinizi de okudum gerçekten enfes bi paylaşımdı teşekkürler ve cuma akşamı atladım otobüse cumartesi akşamki fener maçı için doğru kadıköy e(bu arada ben ayvalıkta yaşıyorum) sabah benim baldız ve arkadaşıyla beraber modaya deniz manzaralı çay bahçesine inerken ilk dikkatimi çeken suzukinin içinde kim vardı dersiniz daha 24 saat olmadan 100lerce km uzaktayken forumda tanıdığım seval hanım ve yakışıklı oğlu, allah allah dünya ne kadar küçük demeye kalmadan istanbula geldiğimden haberi bile olmayan ayvalıktaki kapı komşum karşıma çıkmasın mı(ayvalığı yazlık olarak kullanıyorlar) dünya gerçekten hem küçük hem de garipliklerle dolu. tekrardan hayırlı olsun, tekerinize taş değmesin...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR