Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kargagakdedi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 102
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,517
Ynt: Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası

Benimkide % 92 kaldı. Hadi biraz gayret arkadaşlar.

Etiketler

onurlee siz torrent listesinde %92 de görünüyorsunuz fakat upload yapmıyor anlamadım nedeninin.

İlk % 92 ye ben geldim ama ondan sonra %100 bir arkadaş girmedi akşam da bağlanamadım.Gündüzleri genelde daha çok netteyim bir arkadaş girerse sanırım sorun olmaz.

şuan 200le indiriyor ama upload kısmı sınırsıza almama rağmen 0.2yi geçemedi anlamadım.

upload da yapıyor arkadaşlar 50-60k ile gönderiyor diyor.

Arkadaşlar SASPlanet geçerli bir win32 uygulaması değil diye uyarı veriyor. Ayrıca winrarda da hata veriyor. Fikri olan varmı.???

onurlee' Alıntı:
Arkadaşlar SASPlanet geçerli bir win32 uygulaması değil diye uyarı veriyor. Ayrıca winrarda da hata veriyor. Fikri olan varmı.???
Sas4wince dosyası sadece telefonda kullanmak için ,
bilgisayarda açmak için şu programı kullanıyorsunuz (SAS.Planet.Nightly.120406.5332) 7z adlı sıkıştırma yazılımıyla açabilirsiniz winrar winzip v.b tüm sıkıştırılmış dosyaları açar.
Programın indirme linki :http://sourceforge.net/projects/sevenzip/files/7-Zip/9.20/7z920.exe/download

Bu arada trabzon ve mersinin 18 derecede haritalarını indirdim onları da torrent yaparak paylaşıcam. Aslında herkes sasplaneti kullanarak indirebilir ama yarım saatte bir google server bağlantısı kesiliyor ve modem resetlemek gerekiyor. bu sebeple zahmetli bir iş.

Tamam onuda indirdim. Garmin 62s için şimdi ne yapmam lazım. bittorent den inen dosya .jpg formatında. Sasplanet açmıyor onu.???

İlk sayfada garmin kullanıcılarının ne yapması gerektiğine dair videolar paylaşmıştım. Buradan da sasplanette garmin jnx formatı ile ilgili ne yapılması gerekiyorsa açıklamışlar ama ingilizcedir. http://whiter.brinkster.net/en/JNX.shtml dediğim gibi bende garmin cihaz olmadığından ayrıca deneyemiyorum.

Tuğrul bey teşekkürler paylaşımlarınız için.Bu arada teşekkür butonunuz da 2 yazması da bizim kabalığımız sanıyorum.

mayıstosböce' Alıntı:
Tuğrul bey teşekkürler paylaşımlarınız için.Bu arada teşekkür butonunuz da 2 yazması da bizim kabalığımız sanıyorum.

haklısınız, önemli hatırlatma için teşekkürler...

Tuğrul bey, emekleriniz için teşekkrüler.

bende de SASplanet'ta indirdiğim Isparta 10-17X (merkez 18X) uydu görüntüsü mevcut.

mayıstosböce' Alıntı:
Teşekkür butonu inanın umrumda değil . Arkadaşlara yardımcı olabiliyorsak yeterli. Benim merak ettiğim haritaların, bunları indiren arkadaşlara yararlı olup olmadığı yani bu haritaların işe yararlılığını merak ediyorum. Dönüş olsa bu konuda iyi olurdu.
Diğer bir mesele de tüm illerin haritalarını 18 yakınlıkta indirelim ki; ileride elimizde arşiv bulunsun, zira GOOGLE SERVER'ın ne yapacağı belli olmaz :smiley: Kimin elinde ne var bir öğrensek iyi olurdu.

Arkadaşlar bu indirdiğimiz .jpg formatındaki uydu resimlerini garmin için nasıl .jnx e ceviriyoruz bi tütlü beceremedim. Yardım ederseniz sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR