Ucuz Ufak Bir Karavan Almak ve İçinde Sürekli Yaşamak İstiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Muammergult Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 153
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,578
Ynt: Ucuz Ufak Bir Karavan Almak ve İçinde Sürekli Yaşamak İstiyorum

Ilan gezenbilir satik vasita bolumunde ve sahibinden nin land rover defender bolumunde var

Etiketler

vosdost' Alıntı:
10 bin x 2 fiyatina cikabilirsen 92 land 110 var.
35 ae 9777 plakadan bakabilirsin. :smiley:
Ruhsat karavan.ilanlar bolumunde ayrintilar yaziyor.
kenan akca' Alıntı:
İlanın tam adresini yazarmısın. plakadan ilana ulaşamadım.

Buldum
http://www.sahibinden.com/92_model_110_defender_karavan-07WQQaXQQ14552872WQQpXQQdisplayitem&keyword=land%20rover

Karavan ile arazi aracini birlestim. Tesekkurler.

"Düzcede offroad yar??mas?nda çok da ba?ar?l? oldunuzAl?nt? sahibi: vosdost, Tarihi: 11 Haziran 2009, 18:04:45

Karavan ile arazi aracini birlestim. Tesekkurler."

Ambulansi devirecegimi dusunen coktu. Arazide ambulans kasa 110 nu daha once deneyen olmadigi icin aracin sInIrlari bilinmiyor.
bende elimden geldigince haci yatmaz sitiliyle parkuru tamamladim. 110 ambulans bile olsa arazide yari yolda birakmaz. :smiley: bende elimden geldigince parkuru tamamlamaya calistim.
Tesekkurler.Izmiri iyi temsil ettigimizi dusunuyorum. :smiley: 18 saat yol gelip parkurdan vinc yardimiyla cikmadigimiz icin ambulans kasa kocaoglana tesekkurler :smiley:

Bu araç otoyol kullanımı, kültür gezileri, uzun turlar için nasıldır? İlle dağ-bayır gezmek için midir?

vosdost' Alıntı:
"Düzcede offroad yar??mas?nda çok da ba?ar?l? oldunuzAl?nt? sahibi: vosdost, Tarihi: 11 Haziran 2009, 18:04:45

Karavan ile arazi aracini birlestim. Tesekkurler."

Ambulansi devirecegimi dusunen coktu. Arazide ambulans kasa 110 nu daha once deneyen olmadigi icin aracin sInIrlari bilinmiyor.
bende elimden geldigince haci yatmaz sitiliyle parkuru tamamladim. 110 ambulans bile olsa arazide yari yolda birakmaz. :smiley: bende elimden geldigince parkuru tamamlamaya calistim.
Tesekkurler.Izmiri iyi temsil ettigimizi dusunuyorum. :smiley: 18 saat yol gelip parkurdan vinc yardimiyla cikmadigimiz icin ambulans kasa kocaoglana tesekkurler :smiley:

Parkuru geçişinizi bende izledim.
Hepimizi şaşırttığınızı söyleyebilirim.
Araç, beklenenin üzerinde bir performans sergiledi.
Özellikle sondan bir önceki virajda takılırsınız diye düşünmüştüm, yanılmışım.

arkadaşlar bnde 15-20 milyara temiz düzgün bir motokaravan arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Mert bey sahibinden.com sitesinde çokca var onlara bakıp beğendiğiniz yada benzer özelliklerdeki karavanı buraya taşırsanız bizde size olur yada olmaz yada şu şekilde gibi fikirler verebiliriz umarım arzu ettiğiniz karavanı alırsınız.

ben pek fazla anlamam karavandan ama sizin aradığınız fiyata yazdığına göre masrafsız bakımlı birşey varmış

http://www.sahibinden.com/sahibinden_guzel_karavan-WQQaXQQ4534980WQQpXQQdisplayitem?source=promotion_chva

http://www.sahibinden.com/acil_kelepir_fiyata_yazlik-kislik_karavan-93WQQaXQQ15135421WQQpXQQdisplayitem

bir de bu var

karavan için src gerekmez. aslında hiçbir şey için gerekmezdi ama maalesef gerekli hale getirdiler.

3 kişiyi ele alalım.
2004 yılında D tipi sürücü belgesi almış, uluslararası bir nakliye şirketine işe girmiş ve on binlerce km yapmış, yaptığı çalışmalar, pasaportundaki vizeler, giriş - çıkış damgaları ve tagograf kağıtları ile kanıtlanabilir. Bu kişinin tecrübesinin, bilgisinin hiç önemi yok. SRC3 belgesi alabilmek için mutlaka sınava girecek.

2003 yılından önce D tipi sürücü belgesi almış ama şoför olarak bir gün bile çalışmamış. Bu kişi, sınavsız olarak sürücü belgesi alabiliyor.

Diğer bir örnek;
2003 yılından önce B tipi sürücü belgesi almış. Bu belge ile sadece otomobil, minibüs ve kamyonet kullanılır. Bu kişi, yine 2003 yılından önce bir ay gibi kısa süre ile, nakliyecilik yapan bir firmaya 2003 yılından önce işe girmiş, aşçı, bekçi yada muhasebeci olarak çalışmış. Hatta 1 ay bile değil, ssk yada bağ-kur'a giriş yapmış, sadece 1 gün primi var. yasaya göre, giriş yapmış olması yeterli. işte o kişiyede sınavsız src belgesi veriliyor.

Yorum sizlerin

Düzeltme;
"2003 yılından önce D tipi sürücü belgesi almış ama şoför olarak bir gün bile çalışmamış. Bu kişi, sınavsız olarak sürücü belgesi alabiliyor."
Doğrusu;
sınavsız olarak SRC belgesi alabiliyor

Alacağınız aracın ruhsatında karavan yazıyorsa mesele yok, alabilirsiniz.
yeni bir araç alıpta karavana çevirtecekseniz;
aracı satın almak için anlaşıp ödemeyi yaptıktan sonra önce gerekli tadilat yapılıp acenteden çıkışı o şekilde yapılacak. ilk ruhsata karavan diye işleteceksiniz. sonradan bir değişiklik yaptırmanız mümkün değildir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR