Ucuz Ufak Bir Karavan Almak ve İçinde Sürekli Yaşamak İstiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Muammergult Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 153
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 67,576
Ynt: Ucuz Ufak Bir Karavan Almak ve İçinde Sürekli Yaşamak İstiyorum

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=29998.0
Bu topikte yazan mesajları baştan sona okumanı tavsiye ederim. Belki 100'e yakın karavanla ilgili yorumlar var. Sana sececeğin karavan ve fiyatı hakkında ön fikir verir. Olmadı sahibinden.com dan bir araç seç bu topiğe linkle. Seçtiğin araçla ilgili yorum yapan çıkacaktır.

Etiketler

Sevgili Muammer,

Açmış olduğun topikte yazan arkadaşlardan ben dahil en az dördü, sahibinden.com sitesindeki satılık karavanların tamamını neredeyse ezbere bilir...

Sadece bu olgu bile, "5000 de olur 25 binde olur, ne bileyim duşu olsun hoş olsun" gibi bir söylemin ne kadar havada kaldığını göstermez mi?

İnan çoğumuzun gezenbilir in karavan bölümüne geldiğinde konuyla ilgili en ufak bir bilgisi yoktu, lakin şu an karavan sahibi olmayan arkadaşlar bile 3 sistem buzdolabından, güneş paneline, T3 karavanlardan alkovanlı-camper tarz ayrımına, karavan vergisinden, proje- muayene detaylarına kadar geniş bir yelpazede bilgileniyor ve her gün öğrenmeye de devam ediyor...

Nacizane tavsiyem, tüm topiklere bak, gözden geçir, yazan bilgileri görüşleri sindir, sonrasında topikte yazdığın gibi çok genel sorular değil de, daha spesifik sorular sormaya çalış, o zaman yanıt alırsın diye düşünüyorum...

Kolay gelsin...

tamam cok tesekkur ederim aslanahmet/Hakan abi.. cok sağol.. bunları detaylı bir sekilde okuyacagım...
tamam taiga/Haldun abi..dediklerinize dikkat edecegim..verdigiiniz yorumlar için cok tesekkurler...

aramıza hoşgeldin :D :D :D
umarım en güzel karavana sahip olursun :smiley:

Muammergult' Alıntı:
allah razı olsun abi..yardımların için cok saol ve beni mutlu ettiniz..
bir de yılların hayali olan karavan alsam dunyanın en mutlusu olurum heralde...

muhammer karavanı aldın mı ? yaptın mı ? sonuç ne oldu merak ettim.
her ne oldu ise hakkında hayırlısı olsun

yok abi yaa :(( daha karavan alamadım.. hala okuyorum.. acıktan yani 3 yılım kaldı.bu 2 ci unıversitem..bunun yanında işe girdik işte de calısıyorum abi..para biriktiriyorum ki dha guzelini daha iyisini alayım diye..bu aralar kendimi gelistirmeye cok yogunlastım. yaklasık 6 tane kursa gidiyorum ve evde gordun sabahlara kadar yeni bilgiler arastırıyorum ogreniyorum ve calısıyorum..bi tane şiir ve hikaye kitaabı yazmıstım gecenlerde.o basıldı suan mutluyum :smiley: kişisel gelisim ve psikoloji tarzında bi kitaba daha basladım insanlıga yararlı olabilmek için elimden geleni yapıyorum.daha yasım 19 ve ins bu heves ve bu azim hic bi zaman benden gitmez.cunku cok kararlı ve inanclıyım.inanıyorum ki buyuk bi şeyler basaracagım..yıllar gecsede ismimden söz ettirecek buyuk bi olaya imza atacagım gunu iple cekiyorum :smiley:) saygılarla..

Muammer kolay gelsin.Daha önce sana gerek forumda gerek telefonla gereken bilgileri.Gereken nasihatları vermiştim.Evet iddialı bir söylem olarak NASİHAT diyorum.Oysa biliyorum ne nasihat vermek benim haddime, ne denasihat kelimesini kullanmak benim haddim.Aslında kimsenin kimseye nasihat daveremeyeceğine vede haddinin olmadığına inanırım.Yine de sana haddim olmayarak.(Telefonda ve mesaj olarak zaten söylemiştim) Karavan sevdanı,gelir-gider dengelerin vs.vs.vs. iyi değerlendir derim.İyi niyetli ,atılgan ve çok naif duygularla hareket eden bir genç olarak sana yaşantının her aşamasında başarılar diliyorum.Dileklerine uygun zaman-zemin ve ortamda kavuşabilmen dileklerimle...Selamlar,BAŞARILAR....

"Başarılı insanlar ve başarısız insanlar gelecek için hayal kurarlar, fakat başarılı insanlarla başarısız insanlar arasında bir fark vardır,

başarılı insanlar sabah olunca harekete geçerler, başarısız insanlar ise vazgeçerler." ANTHONY ROBBİNS

Muammergult' Alıntı:
yok abi yaa :(( daha karavan alamadım.. hala okuyorum.. acıktan yani 3 yılım kaldı.bu 2 ci unıversitem..bunun yanında işe girdik işte de calısıyorum abi..para biriktiriyorum ki dha guzelini daha iyisini alayım diye..bu aralar kendimi gelistirmeye cok yogunlastım. yaklasık 6 tane kursa gidiyorum ve evde gordun sabahlara kadar yeni bilgiler arastırıyorum ogreniyorum ve calısıyorum..bi tane şiir ve hikaye kitaabı yazmıstım gecenlerde.o basıldı suan mutluyum :smiley: kişisel gelisim ve psikoloji tarzında bi kitaba daha basladım insanlıga yararlı olabilmek için elimden geleni yapıyorum.daha yasım 19 ve ins bu heves ve bu azim hic bi zaman benden gitmez.cunku cok kararlı ve inanclıyım.inanıyorum ki buyuk bi şeyler basaracagım..yıllar gecsede ismimden söz ettirecek buyuk bi olaya imza atacagım gunu iple cekiyorum :smiley:) saygılarla..

iner yada çıkarken hayat dediğin seni taşıyan ipe attığın düğümlerin sağlamlığından emin olacaksın ki filmin devamını çekebilesin. sen şuan en doğru kararı vermişsin acelesi olan bişey değil, kısa bir süre için ikinci plana kalabilir. eğitim iş ve kazanım vede hepsinden öte sağlık bunların durumunun iyi olması gerisini getirir... istediğin şekilde olmasını sağlar

bol şans eğitiminde iş hayatında başarılar.

Muammergult' Alıntı:
cok tesekkur ederim abi cok saol..ins hersey guzel olur..ins hersey guzel olacak :smiley: insan istedimi hersey olur :d

başlamak yolun yarısı istemek te kalanın yarısı eee kalanı da gelir :smiley: kolay gelsin

sn Muammergult
Sızın , kulturlu , kulturu seven ve halen devam eden sevımlı buldugum bır kardesımızsınız.
Amacımda sızı tenkıt etmek , ogretmenlıge de soyunmak degıl. Af buyrun. Yazdıklarınızı da merak edıyor ve okumak ıstıyorum. Ancak : Nadıren de olsa evet yerıne (efet) yazmıs oldugunuz ıcın okuma ıstegımde olumsuzluk belırtılerı olusuyor. Sızı , Gıyabınızda bır karavan sever olarak takdır edıyor ve sempatı duyuyorum. Istersenız ıstedıgınız gıbı yazabılırsınız. :smiley:
saglıklar dılerım.

ben de aynı şekilde bir karavan istiyorum yanlız otomatik vites olan CHevy çok hoşuma gidiyor.Kullanan varmı memnun mu fikirlerini paylaşırsanız sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR