aytug61 kullanıcısının son içeriği

1. A

arabayla Gürcistan Batum gezisi

Ynt: Arabayla Gürcistan Batum Gezisi yok olmaz araçta ruhsat sahibi olmak zorunda..emanet araba ile girilmez.
  2. A

4 Günlük Kobuleti Tatilim

Ynt: 4 Günlük Kobuleti Tatilim güzel yer
  3. A

Ynt: 4 Günlük Kobuleti Tatilim iple diğer iskeleye :D
  4. A

Ynt: 4 Günlük Kobuleti Tatilim Her türlü soru sorabilirsiniz....
  5. A

Ynt: 4 Günlük Kobuleti Tatilim sabah kobuletiye gittim.otel konusunda zengin ama genelde apart pansiyon şeklinde.. otellerde 80-100 lari arası. diğer apartlar 50 lari civarında.aparttı tercih ettim ama 5-6 otel gezdim odalara baktım temizini buldum.. yanlız gürcistan iç kısımlardan gelen halk...
  6. A

Ynt: 4 Günlük Kobuleti Tatilim bahara göre çok farklı bir yer.. önceki gidişlerimde kimseler yoktu ama yazın nüfusu rahatlıkla 2 katına çıkıyor... batumda bi gece kaldım.. Türk otelinde fiyatlar standart 3 yıldızda kaldım 120 lariyi gözden çıkarmak gerekir.. normalde 150 lari Türk olduğumuz...
  7. A

malumunuz batum yazın çok pahalı hem otel hem ortam bakımında ama batuma 30 km uzaklıkta tam bir tatil şehri kobuleti daha ilkbaharda gitmiştim kesinlikle yazın gelecem kalacam demiştim ve temmuz ayı içinde kısa süreli tatili gösterdim.
  8. A

Motosikletle Gürcistan-çeçenistan-dağıstan-rusya-ukrayna

Ynt: Motosikletle Gürcistan-çeçenistan-dağıstan-rusya-ukrayna Gerçekten harika bir gezi.resimler açıklamalar süper. bu ay içi bende gürcistana gidip 3-4 günlük gezi yapmayı planlıyorum.kutaisi yi övdünüz.batumdan tiflisden güzel diye merak ettim çok daha önce ben kobuleti ve potiye gittim. ...
  9. A

Gürcistandan Telefon Alma Ve Yakıt Alma Hakkında Güncel Bilgiler

Ynt: Gürcistandan Telefon Alma Ve Yakıt Alma Hakkında Güncel Bilgiler geçiş ücretleri arttı.. eskisiden polis aramazdı ama artık türk polisi arabayı arıyor. araçla sürücüsü araçla geçerken bir tane freeshop poşeti olacak 2. alır. o yüzden yaya geçecek olana verin poşetleri.giderken türk...
  10. A

Gürcistan-ermenistan 4.300 Km

Ynt: Gürcistan-ermenistan 4.300 Km Gerçekten güzel bir macera ve inanılmaz cesaret ;) resimler harika ermenistan düşünüyorum aynı sizin güzergah üzerinden..teşekkürler devamını dilerim :)
  11. A

Gürcistandan Telefon Alma Ve Yakıt Alma Hakkında Güncel Bilgiler

arkadaşlar son zamanlardaki moda gürcistandan telefon özellikle iphone yakıt gibi konular var..çok yakın zmanda gürcistandan telefon aldım herhangi bir konu hakkında bilgi almak istiyorsanız burdan sorabilirsiniz.. saygılar
  12. A

Ynt: arabayla Gürcistan Batum gezisi araçlar genelde alman aracı opel mercedes bmw wv gibi araçlar... ucuz olduğunu çok duydum.. türkiyeden pahalı değil en azından.. kçk parçalar için deymez.. ama genel rütüş yapılacaksa değer... yakın fiyatları ucuz olduğu için sennki gibi jiplerde sıksık...
  13. A

Ynt: arabayla Gürcistan Batum gezisi 1 hafta önce gittim yeni forum sayfasından okuyabilirisniz..
  14. A

arabayla batum-kobuleti-poti

Ynt: arabayla batum-kobuleti-poti Anlatıcak çok şey var aslında nerden başlasam bilmiorum=) bu kumsal doğa Türklerin elinde olsa hemen otel yol yapar doğayı bozarız ama onlar korumuş..batum sonrası doğa gerçekten harika ama yollar çok tehlieli açıkcası...yollarda inekler başı boş duruyor...
  15. A

arabayla batum-kobuleti-poti

Ynt: arabayla batum-kobuleti-poti potiden

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli