benna kullanıcısının son içeriği

1. B

SATILIK HİÇ KULLANILMAMIŞ 6 ADET KONG ERGO EXPRES..

Ynt: SATILIK HİÇ KULLANILMAMIŞ 6 ADET KONG ERGO EXPRES.. adresimde mailiniz görünmüyor, bi sorun var galiba, bu adresden ulaşmayı deneyebilirmisiniz a.benna@gmail.com.
  2. B

Ynt: SATILIK HİÇ KULLANILMAMIŞ 6 ADET KONG ERGO EXPRES.. merhaba ilanı vereli uzun zaman geçtiğinden expreslerin satılacağından umudu kesmiştim. geçenlerde 3 günlüğüne geyik bayırına gittiğimde expresleri kullandım. açıkçası ilanıda unutmuşum, şimdi siteye rastgele girdim :) , eğer almayı...
  3. B

Ynt: SATILIK HİÇ KULLANILMAMIŞ 6 ADET KONG ERGO EXPRES.. 185 son fiyat
  4. B

Ynt: SATILIK HİÇ KULLANILMAMIŞ 6 ADET KONG ERGO EXPRES.. fiyat 200 tl ye inmiştir
  5. B

KONG ERGO EXPRES expresler hiç kullanılmamıştır fiyat:220 kargo alıcıya aittir.
  6. B

Ebay'den Alışveriş Yapmak İçin Gerekli Tüm Bilgiler; Resimli ve Detaylı Anlatım

Ynt: Ebay'den Alışveriş Yapmak İçin Gerekli Tüm Bilgiler; Resimli ve Detaylı Anlatım merhaba; ebaydan aldığım ikinci el buz kazması gümrüğe takılmış, 250dolar kazma fiyatı + 30 dolar kargo ücreti ödedim, satıcıya fatura koymamasını ve hediye paketi yapmasını söyledim, fakat genede gümrüğe...
  7. B

Aku Mach mi, Yoksa Boreal Mali mi? Tavsiye

Ynt: Aku Mach mi, Yoksa Boreal Mali mi? Tavsiye bahsettiğiniz Aku Mach dağcılık botunu atlas outdoorda nuri beyin tavsiyesi üzerine almıştım,yaklaşık bir yıldır birçok faliyette kullandım, çok memnunum, 2 arkadaşımda daha var onlarda memnunlar, fiyatının uygun olmasıda önemli tabi:)
  8. B

Husky Flame 5 Mevsim Çadır

Ynt: Husky Flame 5 Mevsim Çadır salewa çadırlar çok iyi olmuyor zaten, bu çadır bidaha denk gelirse fiyatta uygun olursa kaçırmayın bence, bu arada geziniz çok sağlammış, özendim şimdi valla:) zaman problemi olmasa da bizde yapabilsek keşke
  9. B

Ynt: Husky Flame 5 Mevsim Çadır merheba; arkadaşımla konuştum çadırı çok övdü, devamlı bu çadırı kullanıyorlarmış, aladağlarda defalarca kullanmışlar, çadırın rüzgara dayanıklığı iyiymiş hafif olmasıda avantaj, onlar iki kişi kullanıyorlarmış çadırın içinde iki kişinin oturması biraz sıkıntılı...
  10. B

Ynt: Husky Flame 5 Mevsim Çadır merhaba; ben çadırı almak için çok niyetlendim fakat almadım, yanlız arkadaşımda çadırdan varmış ve bir çok faliyette kullanmış, çok memnundu, ben kendisiyle bir kaç güne konuşurum, artılarıyla eksileriyle öğrenmeye çaılşıp buraya yazarım.
  11. B

Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. hayırlı olsun..
  12. B

Ynt: Husky Flame 5 Mevsim Çadır öncelikle destekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum.. . Loap Vende sağlamlık ve hacim olarak kullanışlı bir çadır, ancak ağırlığının fazla olması çadırın tek kullanılacağı zaman büyük sorun gibi gözüküyor, anladığım kadarıyla husky flame de 2 kişi kalınmaz:)...
  13. B

merhaba arkadaşlar, 5 mevsim kullanabileceğim çadıra ihtiyacım var, araştırmalarım sonucunda fiyat/performans açısından Husky Flame 5 mevsim çadırı almaya karar verdim. ancak tatmin edici bilgilere ulaşamadım. bu çadır hakkındaki olumlu ve olumsuz düsüncelerinizi bekliyorum . 300 400 fiyat...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri