mahir ozturk kullanıcısının son içeriği

1. mahir ozturk

Schengen Vizesi Ile Kaç Ülkeye Gidilebilir ?

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Herşey gönlünüzce olsun.
  2. mahir ozturk

Schengen Vizesi Ile Kaç Ülkeye Gidilebilir ?

Merhabalar; 25 Haziran - 10 Temmuz tarihleri arasında 5 kişilik ailemle kendi aracımla avrupa gezisi planlıyorum. Bulgaristan, Bosna Hersek, Çekoslavakya da 1 er gece konaklayarak Almanya' ya varmak orada 5 gün kalarak İtalya ve Yunanistanda 3 gün konaklayarak geri dönmeyi planlıyorum. Almanyada...
  3. mahir ozturk

Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca Görselleri ( 13 - 14 Ekim 2012)

Merhabalar; Aranıza katıldığım ilk etkinlikti. Ailece çok keyif aldık, Yeni dostlar edindik, mükemmel bir hafta sonu geçirdik. Emeği geçen herkese TEŞEKKÜRLER... Fotoğraflarda mükemmel :)
  4. mahir ozturk

Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012

Ynt: Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012 Merhabalar; Karavan camiası ile tanışmak için bundan daha iyi bir fırsat bulamam. Bizde katılacağız. Rabia&Mahir ÖZTÜRK Motokaravan
  5. mahir ozturk

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Bilgilendirme için çok teşekkür ediyorum..
  6. mahir ozturk

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Herkese Merhabalar; Adım Mahir ÖZTÜRK. Bursada yaşıyorum. Bir GSM operatörünün Bursa Bölge Müdürlüğünde Satış yöneticisi olarak çalışıyorum. Önceleri hafta sonları piknik olarak başlayan doğa sevgisi ileriki zamanlarda önlenemez bir karavan tutkusunu dönüştü...
  7. mahir ozturk

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Herkese merhabalar; Ben motokaravanımı yeni aldım. İlk karavan tecrübem olduğu için bazı konularda deneyiminize ihtiyacım var. 1-Karavanı satın aldıktan sonra trafik poliçesi için sigorta acentesine gittim. Araca plaka sorgulaması yaparak fiyat...
  8. mahir ozturk

Karavanda Bulunması Gereken Malzemeler

Ynt: Karavanda Bulunması Gereken Malzemeler Çok Teşekkür ediyorum.
  9. mahir ozturk

Karavanda Bulunması Gereken Malzemeler

Ynt: Karavanda Bulunması Gereken Malzemeler Herkese merhabalar; Uzun süredir hayalini kurduğum karavanımı 2 ay önce aldım. Aracım profil resmimde görülen;fiat ducato alkovenli şirin bir karavan. Karavanımı aldıktan sonra hiç bir tecrübem olmadığı için forumlardanda edindiğim bilgilerle bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR