Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan güngör Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,922
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012

salih çal' Alıntı:
Babamın sağlık problemi olmazsa cumartesi kahvaltıya iki kişi olarak katılmayı arzuluyorum.Şimdiden katılımcılara iyi kamplar dilerim.

Salih babanıza şifa dilerim,selamlar.

dalyan' Alıntı:
İstanbul istikametinden tem'den gelirken detaylı yol tarifi alabilirmiyiz?

Ertan bey, Arif abi tarifi yazmış eski yoldan E-5 izmit çıkışından kartepe-sapanca istikametindende gelebilirsiniz sapancadan önce
kırkpınar beldesinin içinden sola giriş yapıp hemzenin geçitten sola dönüp devam ederseniz yolun sonu alana sizi ulaştırır.

Tem otoyolundan gelecekseniz sapancadan çıkıp izmit istikametine devam ederseniz kırkpınar içinde sağa dönerek ulaşabilirsiniz.

Etiketler

güngör' Alıntı:
Ertan bey, Arif abi tarifi yazmış eski yoldan E-5 izmit çıkışından kartepe-sapanca istikametindende gelebilirsiniz sapancadan önce
kırkpınar beldesinin içinden sola giriş yapıp hemzenin geçitten sola dönüp devam ederseniz yolun sonu alana sizi ulaştırır.

Tem otoyolundan gelecekseniz sapancadan çıkıp izmit istikametine devam ederseniz kırkpınar içinde sağa dönerek ulaşabilirsiniz.

Levent bey selamlar.
Evet Tem den geleceğiz,bilgilendirme için teşekkürler.

Benide listeye eklerseniz sevinirim büyük ihtimal cuma akşamı:Benim yol çok uzak ama ne yapalım erken çıkacağız yola .Bisiklet fikri süper olmuş .Tüm dostlarla görüşmek dileğiyle.

Levent Bey merhaba,

Bir değişiklik olmaz ise eşimle birlikte çekme karavanımız ile geliyoruz,

Görüşmek üzere,

Başar Güçlü

Levent Bey merhaba,

Herhangi bir engelimiz çıkmaz ise Cuma günü katılacağız.

Emel - Gürsel Kaya

Benim bu etkinliğe katılmam ile anlaşılan bir çok karavancı etkinliğe katılıp katılmama konusunda teretdüd de kaldı.Sadece bu etkinliklerde katılımcı olarak huzursuzluk vermemek adına feragat ediyorum.Diğer katılımcılara bol keyifli geziler ve paylaşımlar dilerim.
Bundan sonra kesin kararımı verdim.Sadece etkinlikler değil,karavan dünyası forum paylaşımlarında da bulunmayacağım.Anlaşılmadım,anlatamadım.Herkese hayatlarında bol şanslar dilerim,hoşçakalın.

GPS: 40.705266,30.204446

Listemiz 1. sayfada güncellenmiştir.

Değerli arkadaşlar,

Sapanca Buluşmamızda gezginlerimizden sunum yapabilmeleri için Projeksiyon cihazı arayışımız vardı ancak sonuç alamadığımızdan
duyuruda yer almamıştı.

Projeksiyon cihazını Teknik Adminimiz Sedat arkadaşımız tedarik edebileceğini belirttiğinden konuyu tekrar gündemimize aldık.
Cumartesi akşam programımıza alacağımız sunum ile ilgili çalışmamızıda en kısa sürede sizlerle paylaşacağım.

Saygı ve Selamlar.

Bir önceki sapanca buluşması sayfasındaki bilgilerden gidilecek yerin yol tarifi hakkında bilgi edinebilirsiniz...Yol tarifi fotoğraflı olarak var...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=72168.30

güngör' Alıntı:
Listemiz 1. sayfada güncellenmiştir.

Değerli arkadaşlar,

Sapanca Buluşmamızda gezginlerimizden sunum yapabilmeleri için Projeksiyon cihazı arayışımız vardı ancak sonuç alamadığımızdan
duyuruda yer almamıştı.

Projeksiyon cihazını Teknik Adminimiz Sedat arkadaşımız tedarik edebileceğini belirttiğinden konuyu tekrar gündemimize aldık.
Cumartesi akşam programımıza alacağımız sunum ile ilgili çalışmamızıda en kısa sürede sizlerle paylaşacağım.

Saygı ve Selamlar.

Ne güzel bir gelişme... :smiley:

Cavid Sezen

Merhabalar;
Karavan camiası ile tanışmak için bundan daha iyi bir fırsat bulamam.
Bizde katılacağız.
Rabia&Mahir ÖZTÜRK
Motokaravan

Bisikletçilere destek olmak amacıyla tanıştığımız Bisiklet Federasyonu Sakarya İl Temsilcisi Sn. Şefik Akar beyle yaptığımız görüşme sonucu Cumartesi günü bizi ziyarete gelecekler. Hem tanışma hemde isteyen arkadaşlarımızla bisikletle çevre turu yapacaklar.

Bilginiz olsun.

Saygılalrımla

Erdal Ötügen

İlgi ve desteğiniz için teşekkür ederim Erdal bey, Şefik bey ile tanışmaktan mutlu olacağız.

Cuma günü ( büyük bir olasılıkla ) orada olacağım, binek aracımla iki kişi geleceğim.Görüşme dilğiyle,selamlar.

Gökhan Özmansur ve ben cumadan oradayız Ömer sak yarın belli olacak

Oh!...ohhh!... maaşallah. katılacaklar insan sayısı şimdiden otuz oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri