mustiksk kullanıcısının son içeriği

1. mustiksk

Yeni 3,3 Aracımla Aranızdayım .

Teşekkür ederim.
  2. mustiksk

Yeni 3,3 Aracımla Aranızdayım .

Merhabalar, Infinity bölümünde yeterli başlık bulunmadığı için aynı motor ve platforma sahip araçlar olduğu için size yazmak istedim. 1999 moel 3.3 V6 Infinity QX4 alma aşamasındayım bu araç hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi alabilir miyim?
  3. mustiksk

Nikon D90 Kullanma Klavuzu

Ynt: Nikon D90 Kullanma Klavuzu hayyama gidersen bikaç fiyat sorar mısın benim??? için nikon 70-300 vr lens ve 50 mm 1.8d lens fiyatı...
  4. mustiksk

Fotoğrafları Pc'ye Yüklerken Dosya İsimleri Çakışıyor

Ynt: Fotoğrafları Pc'ye Yüklerken Dosya İsimleri Çakışıyor makinanın ayarlarında sıralı numara seçeneğini seçerek her fotoya ayrı numara vermesini ve format atsanız bile yine kaldığı numaradan devam etmesini sağlayabilirsiniz
  5. mustiksk

Ynt: Nikon D90 Kullanma Klavuzu d90 türkçe kılavuzunu istanbul hayyamdan bi arkadaş aracılığıyla aldım 15 lira fotokopi halinde ama oldukça güzel yapılmış ve ciltlenmiş sizde oradan edinebilirsiniz
  6. mustiksk

Ynt: Nikon D90 Kullanma Klavuzu evet bence de neden olmasın hd kalitesinde üstelik ben kullanıyorum ama elde çekimde titreme oluyor hem makinanın ağırlığı hem video modunda af nin çalışmaması yüzünden el ile odak yapmak biraz titretiyo tripod kullanırsanız o sorunda olmaz.. spot olarak 1300...
  7. mustiksk

Ynt: Nikon D90 Kullanma Klavuzu eğer maddi olarak sorun olmayacaksa d90 dan şaşmayın bi sürü ekstra özelliği var cmos sensörü yüksek isolarda çok başarılı toz temizleme özelliği daha büyük lcd ekranı live wiev özelliği ve hd video kaydı bunlardan bikaçı 2 aydır kullanıyorum ve çok memnunun spot...
  8. mustiksk

Ynt: Nikon D90 Kullanma Klavuzu rica ederim
  9. mustiksk

Ynt: Nikon D90 Kullanma Klavuzu ben şimdilik d80 in türkçesini buldum onunla idare ediyorum oldukça benzer menüleri dene istersen
  10. mustiksk

Ynt: Nikon D90 Kullanma Klavuzu teşekkürler bi de türkçesini bulabilsek :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR