turakine kullanıcısının son içeriği

1. turakine

Dalaman'dan Burhaniye'ye Bisikletle Ege Turu

Selam arkadaşlar; Her sene düzenli olarak yaptığımız bisikletle uzun tur serimize bu senede Dalaman'dan-Burhaniye'ye Ege Turunu ekledik. Çok fazla söze gerek yok. İşte o turdan izlenimlerimiz. Tur Planımız: Harita Birinci Gün (Dalaman - Muğla) İkinci Gün (Muğla - Milas) Üçüncü. Gün...
  2. turakine

Fethiye - Antalya Bisiklet Turu

Selam arkadaşlar; 15.09.2021 tarihinde eşimle birlikte Fethiye'den başlayarak Antalya'ya kadar bisikletle yolculuk yaptık. Yolculuğumuz 6 gün sürdü. Muhteşem güzellikler ve rampalar eşliğinde gerçekleşti. Biz bir sonra ki turumuzu planlamaya başlarken bu yolu planlayanlara belki katkımız olur...
  3. turakine

Mangala Bilir Misiniz?

Öncelikle çok güzel bir oyun. Öyle çocuk oyunu falanda değil bayağı bayağı zeka ister. Yıllardır Briç oynarım, şunu söylemek isterim ki Briç dahil bu tip oyunların kökeni ya "Genelde" Türklerdir ya Çin'liler. Milliyetçilik gibi olmasın ama sanırım millet gitmiş Mersin'e biz gidiyoruz tersine....
  4. turakine

En Minik Karavan Fiat Fiorino'dan Camperino

Selam genelde ön camlara çorap gibi takılan perdelerimiz var, onları takıp ön camları 4/1 açık bırakarak havalandırmayı sağlıyoruz. Arkada perdemiz olduğundan sabaha karşı arka bagaj kapısını komple açarak yattığımızda oluyor. Tabi şu ana kadar hep kampinglerde kaldık ancak şehiriçi kalışlarda...
  5. turakine

En Minik Karavan Fiat Fiorino'dan Camperino

Selam arkadaşlar; 2017 model Fiat Fiorino'mı Campervan'a dönüştürüp Campervan + Fiorino isimlerini birleştirerek adını Camperino koyduk. Aşamalarını videoda kısaca anlattım. Yapıcı eleştiri ve önerilerinize açığım.
  6. turakine

Suunto Ambit3 Peak Hr Satılık

Selam arkadaşlar Suunto Ambit3 Peak HR olan saatimi yükseltmek amaçlı satıyorum. En ufak bir çizik veya sıkıntısı yoktur. Fiyatı pazarlıksız 1.000.-TL'dir. Sıfırı şuan 2.350.-TL Ürün sahibinden sitesinde 524735875 ilan numarasıyla aktiftir.
  7. turakine

Bir Bilene Sormak Lazım, Hangi Motokaravan?

Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Araştırdığım ve anladığım kadarıyla karavan işi biraz çetrefilli bir iş. Avrupa olanlar el yakıyor, yerli olanlarda dolandırıcılık ve baştan savma hat safhada. Mutlaka 5 yaşından büyük bir araç alıp, sözleşme imzalamak şartıyla iyi bir yere yaptırmak...
  8. turakine

Bir Bilene Sormak Lazım, Hangi Motokaravan?

Selam arkadaşlar... Yakında emekli olacağım. Eşimle birlikte Mayıs - Kasım arası yani senenin 7 ayı karavanda yaşayıp, kıyı kıyı ülkemizi dolaşma niyetindeyiz. Motokaravan üzerine bir şeyler okudum ama net bir cevap bulamadım. O nedenle bilen arkadaşlara sormak istiyorum. Yedi ay boyunca içinde...
  9. turakine

Onlarca Farklı Harita Tamamen Ücretsiz. (androidler Için)

Denedim gerçekten şunu hemen belirteyim inanılmaz bir program. Öyle ki tüm uygulamaları silip bunu tek başına kullanabilirsiniz... Detaylarını yazacağım....
  10. turakine

Onlarca Farklı Harita Tamamen Ücretsiz. (androidler Için)

Android Telefonlarda ki bu tip uygulamaları mutlaka denerim.. OruxMaps'ın üstüne tanımam ama hemen deneyeceğim..
  11. turakine

Kendi Aracımızla Balkan Ülkeleri Gezisi 01-11.temmuz.2016

Vata muhteşem bir görsel sunum ve adama çanta hazırlatır bir yazı olmuş... Bu sene ben eşimle birlikte bisikletle benzer yerleri gezmeyi düşünüyoruz, Kosova'dan başlayıp Türkiye'ye kadar pedal basma niyetindeyiz sizden şunu öğrenmek istiyorum, ortalama 10 günlük bu seyahat ortalama ne kadar...
  12. turakine

İznik - Müşküle - Hasanoğlu Tepesi ve Hisarkale

Selam arkadaşlar; Bu hafta İznik kıyısında muhteşem bir manzara eşliğinde başladı yolculuğumuz. Müşküle köyünden başladık yürümeye ve Hasanoğlu tepesinden devamla Hisarkale'ye çıktık. Çıkış oldukça dik sayılabilir patika ve yollardan devam etti ama gördüğümüz manzara karşısında tüm yollara...
  13. turakine

Kalem Pille Çalışan Android Cihazı Arıyorum

Selam Arkadaşlar, Dilerim konuyu yanlış yere açmamışımdır. Ben ve 2 arkadaşım Mayıs başlarında Antalya'dan - Fethiye'e kadar Likya Yolunu (510 Km) yürüyeceğiz. Yol güzergahında geceleri dinlenmek için hariç durmayı düşünmüyoruz. O nedenle benim kalem pille çalışan bir Android cihazına ihtiyacım...
  14. turakine

Satılık Yeni GARMİN OREGON 550T EL TİPİ GPS

Ynt: Satılık Yeni GARMİN OREGON 550T EL TİPİ GPS Hocam bu sıralar GPS almak istiyorum, kafamda "Garmin Etrex 30 El Tipi Gps" vardı. Malum 750.-TL ve iş görür cinsten, ama sizin ilanı şimdi görünce niyetim değişti ancak 1.000.-TL'ye kadar bütçem var, olur derseniz görüşelim, olmaz ise dilerim...
  15. turakine

Ferhat ile Şirin Şelalesi (Yeni Bir Parkur)

Selam arkadaşlar; Yalova - Termal İlçesi - Gökçedere Mahallesinden yürüyerek gidiş - dönüş ortalama 3 - 4 saat süren ve hala bakir bir parkuru size duyurmak istiyorum. Ferhat dede yolu denilen ve Ferhat ile Şirin'in hikayesini içeren bu patika orta zorlukta ve görsel olarak muhteşem...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR