hangisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kursad80 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,234

sizce hangisi

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

kursad80

Ana Kamp
Yer
osmaniye
maksimum 18.000 tl vererek hangisini alırdınız ?
lada en yüksek model , jımny 2005-2007 , vitara biraz yaşlı , samurai yaşlı ama modifiyeli.
yukarıdaki para cebinizde bakalım oyunuz hangisinden yana?

Etiketler

Ynt: hangisi

Eğer evde ikinci araç olacaksa ben modifiyeli samurai derim...Ben öyle yaptım ikinci araç olarak Samurai seçtim o kadar şeffaf araç ki eğil içini dışını gör..İnsanın içini ferahlatıyor..Dün aynı anda bir de Lada gördüm ilk defa kaput içine aracın içine baktım yok ya bu araç bana göre değil dedim...Samurai çok sade toplaması çok kolay ben bu hafta içinde alt döşemeleri kaldırdım koltukları çıkardım komple altına pütür ve boya attırdım hoparlörleri arkaya aldım kapı içlerini yaptırdım araç sade olduğu için tüm bu işler çok kolay oldu..Diğer araçlarda bu kadar kolay olacağını zannetmem..

Bir de Samurai'nin üstü açıkken verdiği havayı eklemek isterim...

aslında ladayı pek düşünmediğimden farkında olmayarak anketi biraz yanlış yere açmışım
lada diplerde geziyor.
suzukı altında anket açınca normal.
neyse zaten kafamda elemiştim,
ikilemde olduğum modeller jımny ile vitara 3k

Kürşat Bey,
Bence kalabalık bir aileyseniz 5 kapı vitara.
Şayet değil iseniz 3 kapı.
Ama 3 veya 5 kapı hangisi olursa olsun.temiz, km az, masrafsız, suzukisini severek binmiş birisinden alın derim.Şimdiden hayırlı olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR