Kamp Ve Karavan Dünyası Bilgi Kitabı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supergezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,424

supergezgin

Karavan Yönetim
Yer
Konya
Web
www.ukkf.org
Arkadaşlar,

UKKF olarak Moda Karavan’ın sponsorluğunda ve Asya KKD üyemiz Sn. Şahin Aslıtürkmen tarafından bastırılan Kamp ve Karavancılar için eğitim kitabımız “Kamp ve Karavan Dünyası” basılmış olup Derneklerimize, üyelerimize ve kampçı ve karavancılara ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanılmıştır.

Kampçı va Karavancıların bilmesi gereken temel bilgileri kapsayan kitabımız umarız ki faydalı olmuştur.

Bu kitabın basılmasında ve dağıtımında emeği geçen Moda Karavan adına Sn. Hüseyin Topçu’ya ve Sn. Şahin Aslıtürkmen’e Federasyonumuz ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum.

Saygılarımla

Erdal Ötügen

Kamp ve Karavan Dnyas

Etiketler

Ynt: Kamp Ve Karavan Dünyası Bilgi Kitabı

Arkadaşlar

Kitapları Dernek merkezlerine ve Kampinglere göndermeye başlıyoruz. Sanıyorum önümüzdeki haftadan itibaren buralara ulaşmaya başlayacak. Size en yakın Derneklerden temin edebilirsiniz.

Saygılarımla

Erdal Ötügen

Ben oldukça şanslıydım, dün Moda Karavan'da bulunurken kitaplar geldi ve ben bir tane alma şansına eriştim. Oldukça güzel ve faydalı olacak benim için. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar,

Tüm derneklerimize gönderiyoruz, oralardan temin edilebilir. Ayrıca bazı önemli kampinglere de (Niksar Kamping, Misi Kampı, Semizkum, Altınkamp, Yat Camping, Evcan Kamping, Aktur Kamping, Olimpos Mocamp, Kaş Camping) gönderiyoruz, yolunuz düşerse oralardan da temin edebilirsiniz.

Saygılarımla

Erdal Ötügen

E kitap olarak yayınlasanız da hem doğa kazansa hem de daha çok insana ulaşsa nasıl olur?

Sayın gaktekin,

Emin olun hemen hemen herkes bu bilgileri yeniden kağıt kopyaya daha fazla kağıt ziyan ederek yazdıracaktır.

Saygılarımla

Erdal Ötügen

Ne yazık ki istanbul dan çıkamıyorum birkaç ay.. İstanbulda nereden alabilirim, veya Satın alacak bir arkadaş benim için de alabilir mi, ücretini gönderebilirim hemen?
Teşekkürler, selamlar.

Sent from my C6903 using Tapatalk

supergezgin' Alıntı:
Sayın gaktekin,

Emin olun hemen hemen herkes bu bilgileri yeniden kağıt kopyaya daha fazla kağıt ziyan ederek yazdıracaktır.

Saygılarımla

Erdal Ötügen

Sn. Erdal bey, kitabın *.pdf dosyası olarak okunması için muhakkak baskısına gerek yok bence. Nasıl bu forumu okuyorsak dosyayı da o şekilde bilgisayarımızdan okuyabiliriz. Hatta tabletleri ya da e-bookları olanlara herzaman yanlarında olacağı için de daha pratik olmuş olur.

Bence kitabı tarayıcıdan geçirip, sizin için hiçbir maddi ve manevi külfete sebep olmadan *.pdf dosyasına çevirecek katılımcıları bulmak sorun olmamalı ?
Yeter ki resmen izin vermek için herhangibir sebep olmasın ?
Bilmem ne dersiniz ?

Selamlar. :smiley:

Not. Yukarıdaki yazıyı, kitabınızdan maddi bir gelir beklememeninizin beni teşvik etmesi üzerine yazdım. Indirenlerin yazılıdan geçirmemeleri rica edilirse, uyulacağını sanıyorum. Sayılarının en azından, kitabın ilgi görmesi üzerine, olası devam baskılarından bile daha az sayıda olacağı beklenmeli.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.