Yunanistan üzerinden Avrupaya seyahat..Üç Avrupa ülkesi gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nurevci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,455

nurevci

hayat yaşamaya gerçekten değer
Yer
Ankara
Değerli Arkadaşlar
Eşim ve Ben 25 Ağustos 2011 de, Karavanla üç ülkeyi kapsayan, Yunanistandan başlamak üzere italya ve balkan ülkelerine bir tur yapmak istiyoruz .Ben 71 ve Eşim 69 yaşındayız .bizim yaşımıza uygun ve bu ülkelere seyahat etmek isteyen arkadaşlarımız karavanlarıyla bize eşlik ederlerse mutlu oluruz .İştirak etmek isteyen arkadaşlamızın bu sütunlarda yazılarını bekliyoruz..hepinize sevgiler..

Etiketler
Ynt: Yunanistan üzerinden Avrupaya seyahat..Üç Avrupa ülkesi gezisi

26 agustos aksamı tekırdag dan yola cıkıyoruz bayram tatılını Yunanıstan da degerlendırecegız gezınızın yunanıstan bolumunde bırlıkte olabılırız....

İlknur Mahır

Eşim Güler ve ben cevabınıza çok menmun olduk .Bizde 25 Ağustos sabahı Ankaradan hareket edeceğiz inşallah Bursa Çanakkale üzerinden ipsalaya ulaşıp Yunanistana çıkış yapacağız. geliboludan sonra bir yerde buluşup beraberce devam edilir. İştirak edecek başka arkadaşlar olursa sınıra yakın bir yerde de toplanılabilr.selamlar...

Merhabalar,
Sanırım bizde 26'sı cuma akşamı veya 27 'si cumartesi Yunanistan'a gideceğiz. Benim memleket olması nedeniyle giriş rotam farklı ( Gümülcine).
İnşallah biryerlerde karşılaşırız.

Not: Cuma ve Cumartesi günü Avrupadaki vatandaşlarımızın dönüşünün en yoğun günler olduğu söylendi ama yapacak birşey yok.

Günay

buselik' Alıntı:
26 agustos aksamı tekırdag dan yola cıkıyoruz bayram tatılını Yunanıstan da degerlendırecegız gezınızın yunanıstan bolumunde bırlıkte olabılırız....

İlknur Mahır
Bizde şu anda tekirdağdayız ve yunanistana gitmek istiyoruz.

Süreyya Bey iyi günler dileriz
yunanistana' girmeyi yazmışsınız şimdimi yoksa hangi tarihte düşünüyorsunuz .Eğer bayramda düşünürseniz, herhalde bir gurup oluşacak, beraber hareket edilirse de daha neşeli ve yunanistanı bilen arkadaşlarda olacağı için daha istifadeli durum olabilecek herhalde..selamlarve saygılar..

Nurettin bey
Eğer Bursa ve civarında işiniz yoksa o yol size oldukça uzun mesafe katettirir bence Ankara-İstanbul-Tekirdağ-İpsala hattı Yunanistana gidebileceğiniz en kısa mesafe olacaktır.

Süreyya bey sanırım haklısınız bizde aynı hattan geleceğiz selamlar.

İlknur hanım iyi akşamlar dilerim
Vize işlemlerimiz çarşamba öğleden sonra tamamlanacak ve 25-08-2011 de Ankaradan ,istanbul üzerinden ipsalaya ulaşacağız . eğer herkim erken geldiğinde birbirini beklerse cuma veya cumartesi gurup halinde sınırdan çıkabiriz. Benim cep numaram 0532 2330895 tir .Eğer Günay bey ve Süreyya beylerde beraber olabilirlerse ler çok menmun olacağız .eğer seyahate iştirak edecekler bir mani çıkıp vazgeçmedilerse telefonla haber vermelerini rica ederiz. hepinize saygılar,sevgiler..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.