Arama sonuçlarınız

1. G

Çekme Karavanımı Sipariş Ettim. etezcan

Ynt: Çekme Karavanımı Sipariş Ettim. Etezcan Slm bende erba da tam full 5.25 karavan almıştım.mevzuatı sonradan öğrendim.tip onay belgesi yok,ruhsat yok.erba ruhsat için hep oyalar.benim ehliyetim b sınıfı idi. E ve D sınıfı ehliyet aldım.ama karavanın ruhsatını çıkartamadığım için sattım...

2. G

Ustalardan Yardım Bekliyorum.2012 Dacia Logan Mcv 1.5dcı 750kg Ve Üstü Karavan Çeker Mi?

Ynt: Ustalardan Yardım Bekliyorum.2012 Dacia Logan Mcv 1.5dcı 750kg Ve Üstü Karavan Çeker Mi? sorun değil.benimde Gökova orman kampında başıma geldi.aklınızda bulunsun çıkamayacağınız,takıldığınız yer olursa karvanı sabitleyin,arabadan ayırın,hemen en yakın yerden traktör bulmaya çalışın.
  3. G

Ustalardan Yardım Bekliyorum.2012 Dacia Logan Mcv 1.5dcı 750kg Ve Üstü Karavan Çeker Mi?

Ynt: Ustalardan Yardım Bekliyorum.2012 Dacia Logan Mcv 1.5dcı 750kg Ve Üstü Karavan Çeker Mi?

4. G

Ynt: Ustalardan Yardım Bekliyorum.2012 Dacia Logan Mcv 1.5dcı 750kg Ve Üstü Karavan Çeker Mi? slm,H sınıfı ehliyet tır kullanabiliyorsa, karavanda kullanabilir.bu konuda tam bilgim yok.750 kğ altı karavanı alacağınız arabayla zorlanmadan çekersiniz.
  5. G

Ynt: Ustalardan Yardım Bekliyorum.2012 Dacia Logan Mcv 1.5dcı 750kg Ve Üstü Karavan Çeker Mi?

6. G

Ynt: Ustalardan Yardım Bekliyorum.2012 Dacia Logan Mcv 1.5dcı 750kg Ve Üstü Karavan Çeker Mi? slm,bence konunun başlığı dizelmi-benzinlimi,önden çekişmi-arkadan çekişmi tartışmasına uygun geldi. güvenli karavan çekmek için her şeyden önce 750 kğ ve üstü bir karavan çekeçekseniz,karavanı...

7. G

8. G

Ynt: Ustalardan Yardım Bekliyorum.2012 Dacia Logan Mcv 1.5dcı 750kg Ve Üstü Karavan Çeker Mi? slm.bence özellikle yüklü karavan çekeçekseniz,olmassa olazı dizel araç olması,torkununda yüksek olmasıdır.
  9. G

Ynt: Ustalardan Yardım Bekliyorum.2012 Dacia Logan Mcv 1.5dcı 750kg Ve Üstü Karavan Çeker Mi? slm arkadan çekiş her zaman avantajtır.dört çeker olursa çok iyi olur,tabiki.

10. G

11. G

Ynt: Ustalardan Yardım Bekliyorum.2012 Dacia Logan Mcv 1.5dcı 750kg Ve Üstü Karavan Çeker Mi? slm bende o karavanın tam fulü vardı.13500 tl zorla sattım.2008 vw caddy le çektim.denildiği gibi düz yolda sorun olmaz.patikada problem çıkarır.
  12. G

Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124)

Ynt: Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124) slm vw 2008 dizel 105bg caddy yi,2011 132 bg benzinli verso ile değiştirdikten sonra şunu öğrendim. eğer tonaşlı karavan veya yük çekeçekseniz,aracınız dizel olmalı,dört çeker olursa o daha güzel olur.

13. G

Çekme Karavan için araç tavsiyesi

Ynt: Çekme Karavan için araç tavsiyesi selam vw kedi ile 1200 kg karavan çektim. 9 lt yakıt tüketimi var.
  14. G

Kendi Karavanını Yapanlar İveco 15.6 (Adil05)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar İveco 15.6 (Adil05) Hocam kolay gelsin.Bende bir Simav'lı olarak ilgiyle izliyorum sizi.Hayalimdeki karavanı yapıyorsunuz.Ayrıca tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum.
  15. G

Çekme Karavan Muayene Süreleri Hakkında

Ynt: Çekme Karavan Muayene Süreleri Hakkında slm tip onay belgesi alman imkansız.bu işin imalatını yapanların çogunda yok.sanayi bakanlığından alınıyor.

16. G

Ynt: Çekme Karavan Muayene Süreleri Hakkında bir soru sormak istiyorum.. forumda sorumla ilgili bir konu mutlaka vardır ancak bulamadım.. kendi atölyemde çekme karavan imal etmek istiyorum.. bununla ilgili yasal sıkıntı var mıdır? yani imal ettiğim karavanı muayeneden geçirebiliyor muyum? bir...
  17. G

Kuddusi Kurbanzade ve Karavanı

Ynt: Kuddusi Kurbanzade ve Karavanı Bende de erba 5.25 vardı.full bir karavandı.Karavan varken ehliyeti D sınıfı yapmıştım.Daha sonra karavanı ruhsat sorunundan dolayı sattım.
  18. G

Ynt: Çekme Karavan Muayene Süreleri Hakkında slm ben karavanımı sattım.tekrar ruhsatlı karavan almayı düşünüyorum.vw caddy le karavanımı çekiyorum.sizin dediğiniz gibi tüv e kadar caddy le çekeçeğim.ordan sonrasını traktörle muayene ye sokacağım.böylece 3 yıllık vizem olur slm

19. G

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım slm arkadaş afyon'a karavana bakmaya gidiyorum diyordu. ben sahibini tekrar aradım karavan şu an mersinde diyor,tuhaflıklar zinciri devam ediyor.bende sonucu merak ediyorum.
  20. G

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım slm sayın özgemiciler arkadaşım.ben şahısla tlf görüştüm. kaporafilan göndermedim.bana pek düzenbaz gibi gelmedi.siz şimdi afyona gidiyormuşunuz. inşallah ilan doğrudur son durumu yazarsanız sevinirim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri