Arama sonuçlarınız

1. M

CHEROKEE 4.7 1999-2004 WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK

Alalim üstad. ilanlara bakalim model yıl ve bütce söylersen hepsini arastiririz kardesim

2. M

Ultimate Cell Hidrojen Hho Ile Yakıt Tasarrufu Deneyen Var Mı?

Amerikayı kesfetmeye gerek yok :::))) Takacaksin düzgün biryerde prins lpg %50 ye kadar tasarruf cepte. Ustune basarak soyluyorum duzgun bir yerdee. İstanbulda avrupa tarafinda mengerler kurumsal gücüyle BOSCH SERVISE gidilir ibrahim beye Arac teslim edilir ve hatasiz memnuniyet karsiligi...
  3. M

Forumda en cok okunan konulardan oldugu icin ve topicte cok degerli bilgiler paylasildigi icin Her wj alacak arkadasima faydali olmasi acisindan okumasi tavsiyeesiylee

4. M

5.7 Motoru Nasıl Bilirsiniz ?

Her arac gibi duzgun bir bakim yaptiriyorsaniz. Kesinlikle prpblemsiz bir arac. Siddetle tavisye ediyorum. Tüm parcalari mevcut. Fiyatlari wj parcalari gibi. Atmosferik basınclı motorla elde edilebilecek nadir güclü beygir manyagi bir motor. Park ettiginizde isikta durdugunuzda arkasinda...
  5. M

5.7 Motoru Nasıl Bilirsiniz ?

3.1 dizel versiyon disinda tüm versiyonlara sahip olmus biri olarak son nokta diyebilirim. 5.7 hemi motor gerek güc gerekse dayanıklılık ve tork olarak spor bir arabayı aratmıyor. Motorda kullanılan yag 5w20 mopar. Arac hemi avantajını gerek yakıt ekonomisinde gerek performansta...

6. M

Ynt: Cherokee 4.7 1999-2004 Wj Kasa Alırken Bakılacak Prins disinda lpg li GC tamamen fiyasko. Alirken prins lpg li veya benzinli alip krndiniz taktirmalisiniz. Atiker brc markalara yorum yapmak istemiyorum fakat sonu fiuasko olacak. Boya yaşı nedeni ile illaki olacak ama söylendigi gibi...

7. M

Grand Cherokee 4.7l V8 İcin Yağlama Yağları Listesi

Ynt: Grand Cherokee 4.7l V8 İcin Yağlama Yağları Listesi Kullanılacak yaglar katkılar belli O yaglari kullanirsaniz ön diffte öter arkada sonra wj de kronik sorun derler :::))))) Bulamayan varsa yetkili servisten alsinlar Amerikayi kesfetmeye gerek yok. 99-2004 arasi wj alirken bakilacak konu...
  8. M

Ynt: Cherokee 4.7 1999-2004 Wj Kasa Alırken Bakılacak Arac overland degil. Limited model. Araci test etmek istediginizde. Aracin motor calismasi gaza basarken tepkimelerine dikkat edin. Ozellikle altina bakin ve sanziman ile motor birlesim yerlerinde yag kacagi var mi. (Arka kece...
  9. M

grand cherokee 99-04 kalorifer sorunu

Ynt: Grand Cherokee 99-04 Kalorifer Sorunu Google da arama yapılınca cogu jeep forum sitelerinde resimli anlatimi mevcut. Faakat tam sonuc ve randıman vermeyecektir. Acilan tum kalorifer kapaklarinda sunger kaplı ve sungerler kapandiginda acildiginda tam basmasi ve hava kacmasin diye var. Bu...

10. M

Ynt: Cherokee 4.7 1999-2004 Wj Kasa Alırken Bakılacak Wj 4.7 bambaşka bir arac ozelliklede overland HIGH OUTPUT motor. Herkese nasip olur inşllah. Kullanilan yagi soran arkadasim için MOPAR orjinal yaglar bulmak zor ve pahaliysa Mobil hep tavsiye Fakat CASTROL SENTETIK 5/40 kecelerden...

11. M

Ynt: Cherokee 4.7 1999-2004 Wj Kasa Alırken Bakılacak 4.7 ustune çıkalım derken artık bakarken karşılaştım WK KASA 5.7 sahibinden.com da satışta .... niyetlendik fakat aracı araştırınca ustunde bekleyen hacizler sıraya girmis. bilginizeeee simdilik 4.7 wj ye devamm
  12. M

Ynt: Cherokee 4.7 1999-2004 Wj Kasa Alırken Bakılacak WJ KASA JEEP ALIRKEN EN ONEMLI DIKKAT EDILECEKLER ARASINDA ARTIK LPG TANK KONUSU ONEMLI YERE SAHIP OLDU TUV TURK MUAYNEDE SIMIT DEPO ARTIK GECMIYOR. CUNKU WJ KASADA BENZIN DEPOSU SIMITLE ALT ALTA KONUMLANACAGI ICIN TUV DEN GECMEYECEK VE...

13. M

jeep araclar ariza tespit cok kolayy

Ynt: Jeep Araclar Ariza Tespit Cok Kolayy suan yurt disindayim seve seve telefn nosu vereyim fakat 1 ay gibi kalacagim disarda. sorunuzu ozelden atin lutfen.(hizli cevap olsun isterseniz) yurtdisinda baska hat cunku... selamlar
  14. M

Bu Araç Sizce Nasıl 2001 Wj

Ynt: Bu Araç Sizce Nasıl 2001 Wj ARACIN SAHIBINE MESAJ ATTIM.SAHIBINDEN E MESAJ ATTIK. HATALI ILAN... SAHIBI ILANI YENILER DUZGUN RESIM KOYARIM DEDI FAKAT HERHALDE VAZGECTI SATMAKTAN KI ILAN KALKMIS :))))
  15. M

2004 Grand Cherokee 2.7 CRD - WJ 'de Direksiyon Sorunu

Ynt: 2004 Grand Cherokee 2.7 Crd - Wj 'de Direksiyon Sorunu kolay gelsin 1- bu araclarin kronik problemi DEGIL.KESINLIKLE DEGILL 2- FISEKLERI DEGISTIRINIZ OLSUN BITSINN NOKTA ATIS OLSUN. EGER DEVAM EDERSE BILGILENDIRIN.CARE BUULUNURR.:::)))

16. M

Bu Araç Sizce Nasıl 2001 Wj

Ynt: Bu Araç Sizce Nasıl 2001 Wj Arac tamamen tutarsız ve overlandmdegildir. Arac sahibine mail attim ve ilanin hatali oldugunu bildirdim. Kendisi yurt disindaymis ve dondugunde bir kac gune resimleri koyacak miss. Degisikmarac resimleri koydum dedi. Amac herkesi bilgilendirmek olsun...
  17. M

Ynt: Cherokee 4.7 1999-2004 Wj Kasa Alırken Bakılacak ben tesekkur ederim yanliz ricam faydali oldum ise micoz01 isminin yaninda tesekkur et tiklayiniz. her zaman sorularinizi sorabilirsiniz
  18. M

Ynt: Cherokee 4.7 1999-2004 Wj Kasa Alırken Bakılacak arac 2000 model yenilemesinden faydalanmamis.1999 model olup temmuz sonrasi trafik kayitli oldugu icin 2000 modeldir. cekis sistemi dedigim gibi 99 model icin ne ise odur. klima blend doorlari kontrol edin. aracta resimlerden boya oldugu...

19. M

Ynt: Cherokee 4.7 1999-2004 Wj Kasa Alırken Bakılacak hayırlı ugurlu olsun. yardima haziriz soruarinizda...
  20. M

Bir Grand Cherokee Yi Kim Alır?

Ynt: Bir Grand Cherokee Yi Kim Alır? hatika bir ornekleme olmus. herkesin gonlune gore olsunn

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri