Arama sonuçlarınız

1. ardacanbolat

Ankara Gaye Land Rover Şikayet

Ynt: Ankara Gaye Land Rover Şikayet ismim Arda.. sadece " en fazla ne kadar masraf çıkar" dediğindeki rakama takılı kalmış kafan. beni bilen biliyor...

2. ardacanbolat

Ynt: Ankara Gaye Land Rover Şikayet abicim halen tutturmuşsun 8000tl diye :) ben senden 8000tl istemedim ki. zarar verdiğine kapak sökülmeden bakılmaz kapak açılıp gömlek zarar gördümü ne oldu onların tespiti yapıldıktan sonra fiyatı belli olur dedim. sende en fazla ne olur dediğinde o fiyatı...
  3. ardacanbolat

discovery td5 m ve s yeşil lambaların arada sırada yanıp yanıp sönmesi

Ynt: Discovery Td5 M Ve S Yeşil Lambaların Arada Sırada Yanıp Yanıp Sönmesi M - S ikazları sadece sensör kaynaklı olmayabiliyor. ben bir çok sebepten yandığını gördüm ve arızanın giderilmesini sağladım. akü, şarj dinamosu, vites pozisyon sensörü, kablo demetlerinde oksitlenme ve yağlanma...

4. ardacanbolat

Diagnostic Cihazlar

Ynt: Diagnostic Cihazlar icarsoft un marka - tek ve full model olan cihazları var yanılmıyorsam 300-400 tl gibi bir fiyatı olması lazım full model olan. terrafirma bağlantısı olan parçacılar getirebiliyor..
  5. ardacanbolat

Ynt: Ankara Gaye Land Rover Şikayet hoşbulduk Umut abi :) müşür arızasını gideremeyecek değiliz tabiki ancak o an kendi işlerimin yoğunluğundan ben ilgilenemeyeceğim için zaten tavsiyede bulunmuştum... neyse olan oldu hayırlı günler herkese.

6. ardacanbolat

Ynt: Ankara Gaye Land Rover Şikayet haklı olduğum bir konuda sizden kesinlikle özür dilemem.. evet yanınızda arkadaşınız vardı teyit için bir kez sorun isterseniz. fan açıldıktan sonra hararet devam ederse kapak açılması gerekecek şu an pat diye kapak açılmaz dedim.. ankara daki land rover...

7. ardacanbolat

Ynt: Ankara Gaye Land Rover Şikayet hocam sen konuyu çok yanlış anlamış ve anlatmışsın. öncelikle fan neden açmıyor ona bakmamız gerek, burada fan müşiri, fan kontrol ve motor kontrol ünitesi kaynaklı olabilir denildi. motor gerçekten hararet görmüşse ki su kaynatmasından-taşırmasından dolayı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri